TUZLA SATİLİK DAİRE.CoNCEPT GAYRİMENKUL DANİSMANLİK

Tuzla Satılık Daire ve Tuzla da Yeni Konut Projeleri

İstanbul’un artan nüfusu yeni konut ihtiyaçlarını ortaya çıkarıyor. İstanbul’un farklı noktalarında gerçekleştirilen projeler ile bu sağlanmaya çalışılıyor. İstanbul son dönemde Tuzla ve çevresine doğru genişlemektedir. Bu nedenle inşaat firmaları da bu bölgelerde gerçekleştirdikleri projeler ile konut ihtiyacını gidermeye çalışmaktadır. Tuzla ve çevresinin doğa ile iç içe olması, deniz kıyısına yakınlığı ile pek çok projenin merkezi olması şaşılacak bir şey değil. Son dönemde pek çok farklı firma, projeleri ile Tuzla’da adeta bir yarış içinde. Satya Yapı da bu yarışa dahil olan firmalar arasında bulunuyor. Satya Yapı bünyesinde Kriya Time Tuzla Projesi hayata geçiriliyor.

Kriya Time Tuzla Projesi

Satya Yapı’nın bu yeni projesi, Tuzle ve çevresinde bambaşka bir yaşam kurmayı amaçlıyor.

Proje kapsamındaki binalar 1+1, 2+1 ve 3+1 tipi dairelerden oluşmaktadır. Projenin içerisinde toplamda 188 dairenin yapımı ve teslimi yer alıyor. Kriya Time Tuzla Projesi ile metrekareleri 53 ila 135 arasında değişen dairelere sahip olmanız mümkün. 188 dairenin oluşturduğu bu proje ile çağdaş yaşama adım atabilirsiniz.

Satya Yapı bünyesinde gerçekleşen Kriya Time Tuzla Projesi’nin açıklanan resmi teslim tarihi 2018 yılının Ocak ayı olarak kayıtlara geçti. Çalışmalar son hızda devam ediyor. Firmanın kendisine ödeme seçeneği ile satılacak olan bu dairelerin banka kredisine de uygun olduğunu belirtmek gerekiyor. Yani uygun bir kredi ile lüks bir konut sahibi olabilirsiniz.

www.tuzlaemlakci.com    

0216 494 0 900   /  0530 238 2266

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK