TUZLA SATILIK DAİRELER ,TUZLA KİRALIK DAİRELER ,TUZLA SATILIK VİLLALAR.

Tuzla’daki satılık daireler  Yeni Konut Projeleri

Ekşioğlu İnşaat Firması pek çok farklı projeyi hayata geçirmektedir. Ekşioğlu HGE Yapı’nın üstlendiği bir proje de Tuzla’da yükseliyor. İstanbul’un çeşitli yerlerinde modern yapıda yapılara imza atan firma, bu yeni projesinde Tuzla’yı merkez alıyor.

Ekşioğlu, güvenlikli yapıda, çağdaş yaşam standartlarını sağlayan tuzla kiralık daire evora park tuzla, spor tesisleri ve havuzları ile her biri birbirinden özgün mimari anlayışa sahip pek çok konutla Tuzla’ya değer katmayı planlıyor.

Vizyon Park Tuzla Residence kiralık daire

Vizyon Park Projesi ile birlikte yepyeni bir yaşam biçimi sunan firma, Tuzla ve çevresindeki emlak yarışına hızlı bir giriş yaptı. Tuzla’ya bambaşka bir görünüm katacak olan bu proje ile modern bir yaşamı Tuzla’da yaşamak mümkün hale geliyor.

Spor salonları, çocuklara özel parklar, yürüyüş parkurları, yüzme havuzları ve kapalı otoparkıyla pek çok imkanı müşterilerine sunan firma, uygun ödeme koşulları ile de sektörde bir adım öne çıkıyor. Tuzla Marina Projesi ile değerine değer katan bölge, İş GYO yatırımları sonrası finans merkezi de olmaya başladı. Gittikçe artan değeri ve pek çok imkanı ile son yıllarda ön plana çıkan Tuzla, Ekşioğlu’nun Vizyon Park Tuzla Residence Projesi ile daha da değerlenecek.

İstanbul’un tuzlaemlakci.com  ve çevresine doğru genişlediği düşünüldüğünde, Vizyon Park Projesi’nin şehir içinde bir yerleşim alanı olacağı çok açık. Şehirde pek çok proje bulunmasına rağmen, Vizyon Park Projesi şehre bambaşka bir görünüm kazandıracağa benziyor.

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK