DUYURU & HABER DETAYI

Tuzlada kiralık villa seçenekleri

Birçok insan tarafından İstanbul’dan daha cazip gelen Tuzla her türlü hizmeti ve beklentileri karşılıyor. Havasıyla, çevresiyle, yaşam standartlarıyla birlikte insanların gözlerini ve gönlerini doldurmayı başarıyor. Öğrencilerin öğrencilik hayatı boyunca durak verdiği, ailelerin diledikleri ere gönül rahatlığıyla taşınabildiği ve en önemlisi nereye olursa olsun taşınılan yerden memnun kalmama ihtimalinin olmayışı insana büyük bir rahatlık veriyor. Trafik ve kalabalık şehir kasveti olmadığı için insanı basmıyor. Son derece düzenli ve güzel yerleşimler, ulaşım kolaylığı, her yerden kalkan otobüsler ve uygun fiyatlı Tuzla'nın güzel mahallelerinden kiralık, satılık daireler. Ama biraz daha standart yükseltilirse eğer villa yaşamına alışkın olan insanların dairelerde yaşaması zaten mümkün değil ve kiralık villalar incelenecek olursa yine Tuzlada kiralık villalar doğru adres.

Daha çok Tuzla'nın Postane Mahallesinde bulunuyor güzel villalar. Diğer mahallelerde de bulunmakta ki onların güzelliği de ayrı ancak en çok yaygın görülüm Postane Mahallesinde görülüyor. Uygun fiyatları, havuzlu, bahçeli oluşu, hem çocuk sahibi aileler em de lüks severler için çok uygun yaşam alanı olarak değerlendiriliyor. Dubleks Trıblex villalar arasında 3+2 den 4+3 e kadar çıkarken fiyatlar kiralara kadar uygun ki çift maaşlı bir ailenin rahat karşılayabileceği şekilde. Gerçekten hayat Tuzla’da var. Sosyalliği, sosyal tesisleri, ulaşım sıkıntısının olmayışı, üniversitelere kolay gidilebiliyor olması ve taşınma imkanlarının cebe kolaylık sağlaması insanların vazgeçilmezi olmasını sağlıyor. İstanbul ile Tuzla birbiriyle insanların sevgisi konusunda belki de rekabet edebilirler.

Tuzlada kiralık villalar özelliklerine göre fiyat bakımından değişir. Ultra lüks kiralık villalar genellikle Merkez Cami Mahallesinde bulunuyor ve fiyat aralıkları 10000-15000 TL arasında değişirken bazen bunun biraz daha üstüne çıkabilmektedir. Ultra lüks villalar 5+2 oda sayısıyla başlıyor ve değişiyor. Genellikle büyük m² olan 440-800 m² aralarında değişen ve havuzlu villalardır. Özellikle aidatları çok pahalı görülüyor 500 TL ile başlayan aidatlar mevcut eğer villa site içerisindeyse. Eğer değilse özel mülk olarak kiralanıyor ise site içinde bulunmamasından dolayı aidat sıkıntısı yaşanmıyor. Binaların yaşı aslında 10-20 yıl arasında değişiyor ancak günümüzün evlerinin görünümüyle çok bir farkı yok tam aksi fazlası bulunmakta. Isıtma sistemleri genellikle yerden ısıtmalı oluyor.

İhtiyaca göre eşyalı evler de mevcuttur. Eşyalı olan kiralık villalarda ise pek eşyalı olması fiyat farkına sebep olmamaktadır. Genellikle evlerin m²’si ve lüksü fiyatı etkilemekte. Tepe Ören, Postane Mahallelerinde özellikle çok güzel villalar toplanmıştır 3+1 olan 350 m² ile başlayan villaların fiyatları 3500-6000 TL arasındadır. Isıtmalar doğalgaz ve yerden ısıtma olarak değişmektedir. Genellikle müstakil kiralık villalarda havuz bulunuyor ama birçoğunda site içerisinde değilse havuzu bulunmuyor. Havuzlu olması sadece çocuklu aileler tarafından önem arz ediyor. Daha çok teras veya çatı katının cephesi Tuzlada kiralık villalar müşteriler tarafından önem sırası taşıyor. Evin işçiliği eğer güzel ise gerçekten giden paraya ev sahipleri acımıyor.

01052017

26.04.2017 03:34:33