DUYURU & HABER DETAYI

Tuzlada satılık daireler

Çeşitli bölgelerde yatırım  yapmak amacıyla, taşınmaz mülk ya da arsa satın alma işlemlerine gayrimenkul yatırımı diyoruz. Gayrimenkul yatırımında daire ya da dükkan alıp değer kazandığı zamanda satmak, değer kazanana kadar da kiralamak mı istiyorsunuz? O zaman İstanbul Anadolu yakasının değer kazanan bölgesi Tuzla’da satılık daire ve dükkanlarımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Şimdi bölgede ki en risksiz ve en karlı yatırım aracı Tuzlada satılık daireler. İstanbul piyasasına nispeten en düşük fiyatlarla, gelişen sanayi bölgesi Tuzla’da bir gayrimenkul yatırım alanı arıyorsanız Tuzla satılık daireler tam size göre.

Daire Yatırımı Karlı mı?

Gayrimenkul yatırımımda tercih ne olmalı diyorsanız şu anda Tuzla bölgesinde gayrimenkul yatırımı tercihinin tam sırası. Öncelikle yatırım ihtiyacı duyuyor musunuz? Ya da kira gelirine ihtiyacınız var mı? Elinizde bulunan maddi imkanlar daire sayın almaya yeterli mi? Bu sorulara cevabınızı gelin birlikte verelim. Gelişmekte olan bir kentte yaşıyorsanız eğer, uzun vadeli düşünüp, paranızı beş, on yıl sonrası için çok karlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. Bir şehrin geliştiği istikamet oldukça önemlidir. Gelişen bölgeler diğer alanlara nazaran daha erken ve çok prim yapar.

Daire satın alarak yatırım yapmışsanız kira getirisiyle ne kadar zamanda yatırımınızı amorti edebileceğiniz son derece önemlidir. Tuzlada satılık dairelerle, yatırımınız güvende olacak. Kira garantisiyle satın alacağınız daire için üstelik çok uygun faiz oranlarıyla banka kredisi almanız da mümkün.

İstanbul Anadolu Yakasının değer kazanan İlçelerinden Tuzla’nın Aydınlı mahallesi çevre yolu kenarında bulunmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakika mesafede bulunan mahalle emlak yatırımı için oldukça karlı görünüyor. Yeni yerleşim alanlarıyla yükselen emlak yatırımı için tercihte bulunabileceğiniz Tuzla Aydınlı mahallesinde, çok özel fiyatlarla, kredi ve taksit imkanıyla birbirinden değerli emlaklara sahip olabilirsiniz.

Tuzla İlçesi Aydınlı mahallesinde en karlı yatırım olan satılık daireler için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz güvenlikli lüks sitelerden, dilerseniz de müstakil bina ve apartmanlardan oluşan emlak portföyümüz oldukça zengindir. İstanbul Anadolu yakası çevre yoluna, otobana ve hava alanına yakın bir güzergahta emlak yatırımı yapmak isteyenler için ideal fırsatlar sunulmakta olup, bu bölgede yapılacak olan emlak yatırımında 1000 TL ile 2500 TL arasında kira geliri sağlamak da mümkündür.

Anadolu Yakası Ve Tuzla Yükselen Değer

İstanbulun yükselen emlak değerleri Tuzla İlçesi ve Aydınlı Mahallesi E-5 karayolunun hemen kenarında bulunmaktadır. Marmara denizine çok yakın olan semtte büyük alışveriş merkezleri, liman, havaalanı gibi yoğun olarak kullanılan bölgeler mevcuttur. Tuzla ilçesinden Kadıköy İlçesine ve oradan boğazın karşısına Metro hattı bulunmakta olup, aynı zamanda buradan Sabiha Gökçen Havaalanına da Metro inşşatı devam etmektedir. Tuzladan Hızlı Tren ile Ankara’ya yolculuk yapmak da mümkün. Böylesine değerli bir bölgede emlak yatırımı yapmak isteyenler için Tuzlada satılık daireler bir çok daire opsiyonumuzla hizmetinizdeyiz.

12042017