Tuzlada satılık ve kiralık daireler

Neden Tuzla İlçesinde Daire Almalıyım?

İstanbul, Anadolu Yakası Tuzla İlçesi genellikle memur ve emekli kesiminin ikamette tercih ettiği sakin yerleşim yerlerinden birisi olarak göze çarpmaktadır. Tuzla İlçesinde her bütçeye hitap eden konut satın alma imkanına sahip olacaksınız. Tuzlada satılık ve kiralık daireler özellikle son birkaç yıl içerisinde emlak değerleri %50 civarında artarak değer kazanmış durumdadır. Ancak bu değer kazanma süreci özellikle hızlı tren olarak yapılacak raylı sistem nedeniyle ve ilerde bölgeye metro gelecek olması dolayısıyla havaalanına, çevre yoluna ve sanayi bölgesine ulaşımın sağlanacak olması bölgeyi daha da cazip hale getiriyor.

Tuzla bölgesinde Deniz kıyısında özellikle yüksek gelir grubunun tercih ettiği lüx siteler yapılmaktadır. Bu bölge zaten değerliydi, ancak şimdi etrafı da değer kazanmaya başladı. Aydınlı mahallesi, havaalanı yolu üzerinde olması nedeniyle oldukça revaçta. Organize sanayi bölgeleri için yakın semtlerde şu anda bile kiralık ev bulmak son derece zor. Bu da satın laınacak evlerin hem çabuk kiralanmasına hem de kira gelirinin oldukça yüksek olmasına neden oluyor. Bu nedenle Tuzla’yı daire yatırımı için son derece uygun bir semt haline getiriyor. Konut fiyatları her geçen gün artmakta olup, en uygun Tuzla bölgesi satılık daireler için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Son bir yılda konut fiyatlarının yüzde 50 civarında arttış gösterdiği Tuzla Organize Sanayi bölgesinde ticaret ve iş merkezine dönüşüm tamamlanmak üzere. Özellikle Çevre yolu ve havaalanı civarında yakın gelecekte boş, satılık veya kiralık yer bulmak neredeyse olanaksız olacak. İstanbul Anadolu Yakasının en yeni gelişen bölgelerinden birisi olan Tuzla, düzenli yapılaşma dolayısıyla da lüks konutların inşasına uygun. Bu tarz yaşam yerleri bölgede hızla inşa ediliyor. Tuzlada satılık ve kiralık daireler gelecekte yüksek gelir seviyesinin yerleşeceği merkez olması ihtimali bulunmakta. Tuzla İlçesinde en uygun daire fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tuzla Organize sanayi bölgesi ve havaalanı civarı özellikle depreme dayanıklı oluşu nedeniyle de oldukça tercih edilmekte. Çevre yolu ve otoban sayesinde İstanbul Avrupa yakasına da geçişlerin son derece kolay ve hızlı bir şekilde yapılabildiği Tuzla ilçesinde, gelecekte bu fiyatlara daire satın almak mümkün olmayacaktır. Feribot ulaşımına ve köprüye yakınlığı nedeniyle de Bursa ve İzmir istikametine ulaşımın rahat sağlandığı bölge Anadolu yakasının en merkezi yeri haline gelmiş durumda. Sahil yolu, E-5, Çevre yolu ve otoyol için kesişme noktası denilebilecek lokasyonuyla Tuzla İlçesi emlak yatırımı için son derece uygun şartları bir arada barındırmaktadır.

İzmit Gebze ilçesine 15 dakika, Kadıköy’e yarım saat mesafede, havaalanına 10 dakikada ulaşabileceğiniz yerleşim yerinde daire sahibi olmak istemez misiniz? Dairemi kiralayabilir miyim diye çekinmeyin. Üstelik kira bedellerinin oldukça yüksek olduğu bir bölgede ev sahibi olacaksınız. Şimdi kredi imkanı da mevcut olan İstanbul Anadolu yakası Tuzlada satılık ve kiralık daireler ve mahallelerinde ev sahibi olmak son derece kolay.

19042017

15.04.2017 03:45:01

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK