Tuzlada satılık villalar

Tuzlada satılık villalar İstanbul’un yatırıma uygun bölgesi neredeyse kalmadı diye düşünenlere çok cazip ve alternatif bir yatırım bölgesi önermek istiyoruz. İstanbul Anadolu yakasında, hava alanına, limana, çevre yoluna ve E-5 Kara yoluna yakın bir bölge olarak Tuzla ilçesi gelişmeye en açık yatırım bölgelerinden birisi olarak göze çarpmakta. Bu bölgede bulunan Organize sanayi ve İlçenin Gebze'ye yakınlığı yatırımın kısa bir süre sonra ne kadar karlı bir hale geleceğine de işaret etmektedir. Gelişmeye açık bölgelerde genellikle arazi yatırı yapılması her ne kadar uygunsa da, bazı bölgelerde yatırım yapılacak arsa bulmak neredeyse imkansızdır. Tuzla ilçesinde arsa bulamıyorsanız hemen daire satın almalısınız. Emlak fiyatlarının her geçen gün arttığı bu bölgede üstelik kiracı bulmak gibi bir derdiniz de olmayacak.

Gelişmeye Açık Bölgelerde Emlak Yatırımı

Ancak hala emlak yatırımı tercihim dükkan almak diyenler için küçük birkaç ip ucu verelim biz. Genellikle satın almayı düşündüğümüz dükkanların metrekare fiyatını hesaplar öyle kar edip edemeyeceğimizi düşünürüz. Oysa bunun yerine, dükkanın bulunduğu bölgenin kira çarpanının değerlendirilmesi daha doğru bir kar hesaplamasıdır. Yani geniş metrekare aldığınız herhangi bir dükkanı düşük bir kira karşılığında elde tutmak hiç mantıklı değil. Bunun yerine, daha çok kira geliri getirecek küçük bir dükkan satın almak sizce de daha mantıklı olmaz mı?. Tuzlada satılık villalar en küçük dükkanlar bile yatırımınızı kira getirisiyle kendisini amorti edebileceği bir yatırım şeklidir. 

Yeni Gelişmekte Olan Bölgeler

Gelişimini tamamlamış bölgelerde dükkan satın almak oldukça akla yatkın görünüyor. Ancak bu durum gelişimini tamamlamış bölgelerde dükkan tercihiyken, yeni gelişmekte olan yerlerde oldukça değişkenlik gösterebilmektedir. Öyleyse emlak yatırımlarında uzun vadede daha fazla kazanç elde edilecek lokasyon ve emlağa yönelinmelidir. Bazen yatırım yaptığınızın ne olduğundan çok ne kadar yatırım yaptığınız önemliyken, bazen de ne getireceğe ne kadar yatırım yaptığınız çok daha önemli olabilmektedir. Gayrimenkul yatırımlarında duygusal davranmaktan çok matematiksel düşünmek zorundasınız. Bir çok emlak yatırımcısı kısa vadede daha çok gelir elde etmek isteyen yatırımcılardan oluşur. Ancak bu düşünceye sahip olanlar gayrimenkul yatırımından daima uzak durmalıdırlar. Onlara alternatif önerimiz, Tuzlada satılık villalar günümüzde nakit para akışı böylesine hızlı ve değerliyken, onlar için anlık yatırım yapabilecekleri bir çok sektör de oluşmuşken, belki az ama garanti kar getiren hisse senedi, borsa, forex benzeri yatırımlara yönelmeleri. Kısa vadede düşünenler için piyasa yatırımları daima emlak yatırımından daha doğru yatırım şekilleri olacaktır. Ayrıca gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlere önerimiz de bu sektörün oldukça fazla bilgi ve deneyim gerektiriyor oluşu nedeniyle güvenilir danışmanlık hizmeti almaları yönünde olacaktır. İlla emlak yatırımı yapacağım diyenler için deneyimli büyük firmalara yönelmelerini, uzun vade için yatırım yapacaklarını bilmelerini, emlak yatırımının bir oyun olmadığını, uygun şartlarda yapılacak olan emlak yatırımının son derece fazla kazandıracağını belirtmemiz doğru olacaktır.

21042017

15.04.2017 16:36:15

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK