• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Hakkımızda

  Hakkımızda  conceptdanismanlık

  Hakkımızda Biz Kimiz

  Hakkımızda ;2008 yılında CONCEPT DANIŞMANLIK çatısı altında kurulduk. İstanbul’un emlak konusunda en çok ilgi gören bölgesi Tuzla’da o günden bu yana çalışmalarımıza devam ediyoruz.

  Emlak sektörüne profesyonel olarak yaklaşan firmamız, gerek Tuzla satılık konut arayanlara, gerek Tuzla kiralık konut arayanlara aynı kalitede hizmet sunarak, alıcı ve satıcı konumunda yer alan her iki tarafın da koşulsuz memnuniyetini hedefliyor. Hakkımızda Bölgenin tamamına hakim ve sürekli güncellenen geniş bir portföye sahip olan firmamız, sadece var olan binaların alımı satımı ile değil, aynı zamanda Tuzla’da yeni konut projeleri ile ilgili hizmetlerle de Tuzla’da emlak arayışında olanlara ulaşıyor.

  Koşulsuz müşteri memnuniyeti

  Gerek İstasyon Mahallesi’nde yüzyüze hizmet verdiğimiz ofisimizdeki, gerekse Concept danışmanlık bünyesinde internet kullanıcısına hizmet götürdüğümüz www.tuzlasatilikdaire.com web sitemizdeki önceliğimiz, Tuzla satılık daire, ya da Tuzla kiralık daire konusuyla ilgilenen bütün müşterilemizin arayışlarına kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla çözüm üretmek ve koşulsuz müşteri hizmetini sağlamaktır.

  Tuzla bölgesinde emlakla ilgilenen  müşterilerimizle uzun yıllar devam eden iş ilişkilerimiz, bu yaklaşımımızın sonucunda oluşan güven ortamının en güzel sonuçları olarak örneklendirilebilir.

  Hızlı çözüm

  Metropolde yaşayan ve çalışan insanlar için zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. İşte bu nedenle, kısıtlı zamanlarında Tuzla bölgesinde konut ya da iş yeri arayan müşterilerimizin arayışlarına en kısa sürede dönüş yapmaya büyük bir özen gösteriyoruz.

  Emlak gösterme konusunda gerek ev sahibini, gerekse Tuzla’da kiralık ya da satılık emlak arayan müşterilerimizi mağdur etmeyecek titizlikte randevu sistemimizle hizmet veriyoruz.  Böylece sektördeki profesyonel yaklaşımımızı gerek sahada, gerekse proje aşamasında titizlikle gösteriyoruz.

   

  Tuzla Bölgesi’nin en geniş portföyü

  Emlak sektöründe yıldızı her geçen gün parlamaya devam eden Tuzla bölgesinde uzun yıllar hizmet sunmanın getirdiği deneyimimiz, bölgenin en geniş portföyü olan emlak danışmanlık şirketi olmamızı sağlıyor.

  Viaport Marina projesinin hayata geçmesiyle birlikte pek çok yeni konut projesinin de geliştiği Tuzla emlak piyasasındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, sadece konut alanında değil, nitelikli ve prestijli iş yeri satışı ve kiralama işlemleriyle de müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

  Tuzla’nın Aydınlı, Evliya Çelebi, İstasyon, Tuzla Merkez, Postane, Yayla gibi pek çok bölgesinde var olan ve geniş fiyat aralığı sunan portföyümüzde sadece Tuzla satılık ev ilanları değil, aynı zamanda Tuzla satılık villa ve Tuzla kiralık villa ilanları da yer alıyor. Bu sayede emlak arayışında olan farklı maddi bütçelerdeki müşterilerimizin hepsine aynı kalitede hizmet sunabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

  Emlak danışmanlığı ve ilgili hizmetle

  Tuzla emlakçı Concept Danışmanlık olarak alım-satım ve kiralama öncesinde ve sonrasında müşterilerimize danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz. Sektörel deneyimimiz, bilgi birikimimiz ve gelişmeleri yakından takip etmemiz sayesinde konu ile ilgili bürokratik işlemlerde ve finansal aşamalarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Örneğin kredi işlemleri, Mortgage işlemleri, tapu almadan önce yapılması gereken evrak işlemleri yanı sıra tadilat konusunda da ihtiyacı olan müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

  Bize ulaşın

  Tuzla satılık daire, Tuzla kiralık daire, Tuzla kiralık villa, ya da satılık villa alım satımlarınız için daima yanınızdayız. Ayrıca bölgedeki yeni konut projeleri ve prestijli ofis alım satım işlemlerinizi de güler yüzlü ve “siz” odaklı bir hizmet anlayışıyla yürütmek için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  Hayalinizdeki eve ya da ofise kavuşmanız, Concept Danışmanlık olarak bizim için en büyük mutluluk kaynağıdır.

   

  О нас Кто мы

  О нас:

  Наша компания была создана в 2008 году под эгидой CONCEPT CONSULTING. С тех пор мы продолжаем свою работу в Тузле, регионе, который вызывает наибольший интерес к недвижимости в Стамбуле.

  Подходя профессионально к сектору недвижимости, наша компания стремится к безусловному удовлетворению как покупателей, так и продавцов, предоставляя одинаково качественные услуги к тем, кто ищет жилье для покупки в Тузле, так и тем, кто ищет жилье в аренду в этом регионе. Наша компания, обладающая широким и постоянно обновляемым портфолио, которое доминирует во всем регионе, помогает тем, кто ищет недвижимость в Тузле, не только с покупкой и продажей, но и с услугами, связанными с новыми проектами жилья в Тузле.

   

  Нашим приоритетом с нашим пониманием качества и надежности является безусловное удовлетворение клиента, а также безоговорочное предоставления обслуживания клиентам как в нашем офисе в Истасйон Махаллеси, где мы предоставляем услуги лицом к лицу, так и на нашем веб-сайте www.tuzlasatilikdaire.com, где мы предоставляем услуги интернет-пользователям в рамках консалтинговой компании Concept, которые заинтересованы в продаже или в арендовании квартир в Тузле.

  Наши давние деловые отношения с нашими клиентами, которые заинтересованы в недвижимости в районе Тузла, могут быть представлены как наилучшие результаты доверительной среды, созданной в результате такого подхода.

  Быстрое решение

  Мы осознаем, как важно время для людей, живущих и работающих в мегаполисе. По этой причине мы стараемся в ограниченное время и как можно быстрее реагировать на запросы наших клиентов, которые ищут жилье или офис в регионе Тузла.

  Предоставляя услуги, с нашей системой записи мы очень тщательно выбираем время как для арендодателя, так и для наших клиентов, которые ищут недвижимость для аренды или продажи в Тузле. Таким образом, мы скрупулезно демонстрируем наш профессиональный подход в отрасли как на местах, так и на стадии проекта.

  Самое широкое портфолио региона Тузла, наш опыт работы в регионе Тузла, чья звезда продолжает сиять каждый день в сфере недвижимости, и наш многолетний опыт работы позволяют нам быть консалтинговой компанией в сфере недвижимости с самым большим портфолио в регионе.

  С реализацией проекта Viaport Marina где появилось много новых проектов, мы внимательно следим за развитием рынка недвижимости Тузла и предоставляем услуги нашим клиентам не только в сфере жилья, но и в сфере продажи и аренды квалифицированных и престижных рабочих мест.

  Наше портфолио, которое предлагает широкий диапазон цен во многих регионах Тузла, таких как Айдынлы, Эвлия Челеби, Истасйон, Центр Тузлы, Посане, Яйла, включает в себя не только недвижимость на продажу в Тузле, но и куплю-продажу и аренду вилл в Тузла. Таким образом, мы гордимся тем, что можем предложить одинаково качественный сервис всем нашим клиентам с разным финансовым бюджетом, которые ищут недвижимость. Как агент по недвижимости в Тузле Concept Consulting предлагает консультации по недвижимости и сопутствующие услуги, а также консультационные услуги нашим клиентам до и после покупки, продажи и аренды.

  Благодаря нашему отраслевому опыту, знаниям и внимательному слежению за развитием событий, мы поддерживаем наших клиентов в всех процедурах и на финансовых этапах.

  Например, мы предоставляем консультационные услуги нашим клиентам, которым необходимы кредитные, или ипотечные сделки, оформление документов, сопровождаем во всех этапах до получения документа о праве собственности, в дополнение к этому, мы также предлагаем консультационные услуги для наших клиентов, которые нуждаются в ремонте.

  Свяжитесь с нами

  Мы всегда с вами для покупки-продажи, аренды квартир в Тузле, вилл в аренду и вилл на продажу в Тузле.

  Кроме того, с дружелюбным и ориентированным на вас подходом, мы всегда поможем вам осуществить ваши новые проекты жилья и сделки купли-продажи престижных офисов в регионе. Для этого можете связаться с нами по нашим контактным информациям.

  Получение дома или офиса вашей мечты – это величайший источник счастья для нас, как Concept Consulting

   

   

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ