• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  istasyon Mahallesi satılık daire Tuzla

  istasyon mahallesi satılık daire tuzla

  istasyon Mahallesi satılık daire Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  istasyon Mahallesi satılık daire Tuzla

  istasyon Mahallesi satılık daire Tuzla , satılık konut ve satılık gayrimenkul arayışı her geçen gün artıyor. Tuzla ’nın en gözde yerleşim bölgelerinden olan mahallede, ulaşım – eğitim ve sosyal imkânlar oldukça fazla. Yakın gelecekte değer artışı beklenen bölgede yatırımlık ve ikamet amaçlı pek çok satılık daire seçeneği var.

  Tercihe göre ; Tuzla 2+1, 3+1, 4+1, 5+1  daire ve üzeri bölme sayısına sahip planlamalar mevcut. Yine arayışlara hitap edecek tarzda site daireleri ve müstakil oluşumlar da mahallede homojen bir dağılım sergiliyor. Merkezde yer alan siteler, tekil apartmanlar ve konut projeleri kapsamında yer alan sıfır binalar dikkat çekici. Buralarda yaşam standardı bakımından yüksek bir seviyeden söz edilebilir.

  istasyon Mahallesi satılık daire Tuzla yaşamsal olanaklar bakımından hangi seviyede?

  Bir daire satın almak istiyorsanız Tuzla gibi gelişim sürecindeki yerleşim merkezleri yatırımlık açıdan oldukça kârlı. Bunda bölgenin fizibilitesi ve coğrafî özellikleri en büyük etken. İlçe, İstanbul’un sınır bölgesini teşkil ediyor. Genişleyebilir bir çehreye sahip.

  ” istasyon Mahallesi satılık daire Tuzla” ,ayrıca kentsel dönüşümde merkez noktalardan biri olarak tercih edildi. Bu da, devlet ve özel şirketler tarafından yoğun bir yatırım trafiği oluşturdu. İstasyon Mahallesi ise hem sahil kesimine ulaşımda hem de çevre bölgelere erişimde oldukça konforlu.

  Tren garının da bölgeye taşınması, buradaki insan hareketliliğini de arttırdı. Mahalle, tabii güzelliklerin korunduğu nadir yerler arasında sayılabilir. Temiz hava ve sosyal yaşam olanaklarını bir arada sunan bir karaktere sahip.

  istasyon Mahallesi satılık daire Tuzla fiyat aralığı nasıl?

  Aylara ve yıllara göre değişen bir grafik bölgede hakim. Önümüzdeki yıllarda bu artışın daha da yüksek olacağı ön görülüyor. Şu an yapım aşamasında ve proje tarihini bekleyen pek çok revizyon mevcut. Bu gelişim ve dönüşüm süreci tamamlandığında fiyatlar çevre ilçelerle yarışacak gibi görünüyor.

  Bugün hâlâ İstanbul’un en makul satılık daireleri Tuzla ’da yer alıyor. Tabi kendi içinde artan ve azalan fiyatlar da değişkenlik gösteriyor. istasyon Mahallesi satılık daire ilanları Tuzla  Merkezî olanaklara, üniversite, toplu taşıma, hastane ve benzer kuruluşlara yaklaştıkça fiyatlarda da belli bir artış söz konusu.

  istasyon Mahallesi satılık daire Fiyatları

  istasyon mah. satılık daire Tuzla , yapının bulunduğu lokasyon ve diğer olanaklara göre değişkenlik göstermektedir. Yeni binalarda bu standartlar daha yüksek ve fiyatlar da ona göre bir grafiğe sahip. Metrekare ve oda sayısı bir dairenin değerini belirlemede en büyük etken.

  Buna ek olarak; bulunduğu sitenin olanakları, cadde üzeri ve sokak arası konumlarından hangisine sahip olduğu da önemli. Genel olarak istasyon Mah. satılık daire fiyatları; farklı bütçelere hitap ediyor. Kelepir konutlar da yine yatırımlık amaçlı 150 bin TL gibi bir rakamdan başlıyor.

  istasyon Mahallesi satılık daireler Tuzlada ;Dairenin modern yapısı değiştikçe bu fiyatlandırma 1 milyon TL gibi bir üst limite kadar dayanıyor. Çekirdek bir aile için yaşam alanları ise 300 bin ila 600 bin TL arasında 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişiyor.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.