• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Konut Projesi Tuzla

  Yeni Konut Projesi Tuzla

  Konut Projesi Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Konut Projesi Tuzla

  Konut Projesi Tuzla ; Konut projesinden daire alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında ilk sırada yer alan madde mümkünse bitmeye yakın olmasıdır. Eğer bitmeye az kalmış ve ufak tefek ayrıntılar kalmışsa üzerinde bir ipotek olup olmadığına bakılmalıdır.

  Üzerinde ipotek yoksa bu sefer de kat irtifakı olup olmadığına bakılır. Eğer kat irtifakı varsa tapu devir işlemlerinin mutlaka tapu dairesinde yapılmasına dikkat edilmelidir.

  Tuzla Ambiyans

  Ayrıca alınacak evin eksiklerinin tespit edilmesi bu eksiklerin giderilmesi konulu, yüklenici kişi tarafından imzalanan sözleşmenin noterde onaylanması gerekmektedir.

  Noterde onaylanmayan sözleşmenin yüklenici firma için hiçbir geçerliliği yoktur. Evin eksiklerinin tamamlanması garanti altına alınmak isteniyorsa noter garantisine mutlaka başvurulmalıdır.

  Tuzla Konut Projeleri Toki

  Her konut projesinden ev alınmaz. Sadece güvenilir firmalara ait konut projeleri ile TOKİ Tuzla konut projeleri tercih edilmelidir. Özellikle TOKİ konut projelerinde bitmeme ihtimali yoktur.

  Teslim tarihi uzayabilir, malzemeler taahhüt edilen kalitede olmayabilir ama nihayetinde bir ev sahibi olmak garantidir. TOKİ her tür gelir grubundan vatandaşların ev sahibi olmasını hedef alır. Bu nedenle alt gelir grubuna yönelik konut projeleri olduğu gibi orta ve üst gelir grubuna mensup kişiler için de konut projeleri vardır.

  Tuzla Konut Projeleri 2020

  Daire projesinden ev alırken kat irtifakı kurulmuş olmasına dikkat edilmelidir. Yapılan sözleşme gayrimenkul avukatına incelettikten sonra imzalanmalıdır.

  Bu bağlamda konut projelerinde en güvenilir olanlar TOKİ ile ortak yapılan projelerdir. TOKİ devlete bağlı bir toplu konut üretim kurumudur. Projelerinde bazen ortaklar alarak çalışır. Bazı projelerinde ise işin tamamını ihale usulü yüklenici olmak isteyen firmaya verir. Tuzla satılık daire ilanlarımız için arayınız.

  Ambiyans Tuzla Konut Projesi ve Tuzladan daire almanın Avantajları

  Konut projelerinden ev almanın avantajları da vardır. İlk olarak seçme hakkı verildiği için ev alacak kişi istediği kat ve cepheden istediği daireyi seçme hakkına sahip olur.

  Alınan mülk bitmiş haliyle alınan fiyattan daha fazla edecektir. Yani kısa zamanda prim yapacak ve yatırımın değer kazanmasını sağlayacaktır.

  En iyi Konut Projesi Tuzla ‘da

  Daire projelerinden ev almanın avantajları arasında firmanın anlaşmalı olduğu bankalardan daha uygun faizle kredi alabilme imkânı vardır. Bu bazen çok büyük avantajları da beraberinde getirir.

  Genelde büyük projelerde ortak alanlar ve yeşil alanlar daha fazla yer tutma zorunluluğu vardır. Daire başına düşen yeşil alan hesaplamasına bakıldığında büyük projelerden ev almak aynı zamanda bir yaşam alanı almak anlamına da gelmektedir.

  Tuzla Emlakçı -Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  0530 238 22 66

  Melek UZUN

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ