• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Ormet Sitesi Tuzla

  ormet sitesi tuzla satılık daire

  Ormet Sitesi Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Ormet sitesi Tuzla

  Ormet sitesi Tuzla satılık 3 +1 daire , en çok aranan konut tipleri arasında. Konut kredisinde devlet bankalarının düşük faize geçmesi, son dönemde konut almak isteyenleri de harekete geçirdi. Uzun vâde de yüzde 1’in altına gerileyen konut kredi faizleriyle, yatırımlık ve oturmalık konut alımları hız kazandı.

  Bu grafiğin yükselişe geçtiği bölgelerden biri de Tuzla… Hem TOKİ konutlarıyla hem de kentsel dönüşüm projeleriyle adından sıkça bahsettiren bir ilçe. Postane Mahallesi de Tuzla’nın sahil burnunda yer alıyor.

  Ormet sitesi Tuzla Kentsel Dönüşüm Projesi

  Tuzla istasyon  Mahallesi , konut satışında hareketli bir semt. Bunda yerleşkenin niteliği ve ulaşım alt yapısındaki revizyonlar oldukça etkili. Çok sayıda inşaat şirketi tarafından yeni yönetmeliğe uygun site yapılanmaları bulunuyor. Bunlar daha çok sahile yakın, deniz manzaralı ve eğitim, sağlık hizmetleri civarında yoğunlaşıyor.

  Site kompleksleri bünyesinde de üst düzey yaşamsal oluşumlar mevcut. Hem yeşil alanlar hem de alışveriş imkânlarıyla donatılmış. Sitelerde güvenlik sistemleri de üst düzeyde. Yeni site ve apartman binalarında megafonlu ve kameralı görüntüleme sistemleri bulunuyor. Tuzla 2+1 Kiralık daire ilanlarımız için web sistemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Isı yalıtımı da güçlü olan bu binalar, kış aylarında ısınma maliyetini yarı yarıya düşürüyor. Araç sahipleri için özel site otoparkları da büyük bir kolaylık sağlıyor. Yatırım amaçlı konut alımlarında müstakil apartmanlar ve bölge bölge değişen alternatifler var.

  Ormet sitesi Tuzla Satılık Daire

  Satın alacağınız binanın yeni yönetmeliğe uygun abad edilmiş olması önemli. Bu yapılarda daha güvenilir bir yaşam standardı mevcut. Depreme dayanıklılık ve deprem sigortası mevcudiyeti de ilk dikkat etmeniz gereken unsurlardan. Oturma amaçlı konut alımlarınızda çevre koşullar da hesaba katılmalı. Bütçe planlamasını yaparken, bireysel kriterlerinizi önceden belirlemeniz daha faydalı olacaktır.

  Ormet sitesi Tuzla satılık daire  3 +1  Fiyatları

  Ormet sistesi Tuzla istasyon Mahallesi satılık 2 +1 daire fiyatları , metrekareye göre değişmektedir. Deniz manzaralı dairelerde fiyatlar da bir miktar yükseliyor. Üniversite çevresinde ve ulaşım olanakları civarında da daha üst limitlerden bahsedilebilir. Kısacası, yaşam standardı ve potansiyel arttıkça rakamlar da yukarıya doğru değişim gösteriyor.

  Bölgede satılık daire fiyatları, 360 bin civarından başlıyor. 2+1 yapılarda en düşük rakamlar bu şekilde. Fakat üst limitte 1 Milyon TL’ye kadar artış gösteren bir grafik söz konusu.

  Ormet Sitesi Tuzla istasyon Mahallesi Konut Projesi

  Bu rakamlar daha çok dubleks villa sitelerinde karşımıza çıkıyor. Apartman içinde de dubleks ve  4+1 ler mevcut. Bu tip dairelerde fiyat aralığı 700 ila 1000 bin TL arası. Bölgede deniz manzaralı daireleri uygun fiyatlara bulmak da mümkün. Özellikle site içi 100 metrekare civarı daireler için alıcıların yüzünü güldürdüğünü söyleyebiliriz.

  Tuzla kiralık daire ilanları ve Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.” ormet sitesi Tuzla ” Bu yazının tüm hakları Concept Gayrimenkul Danışmanlık ‘a aittir. İzinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz , yayınlanamaz…

  CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK.

  Melek UZUN

  0530 238 22 66

  0216 494 09 00

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2022 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ