• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Toki Tuzla Kura Tarihi

  Toki Tuzla Kura Tarihi ne zaman

  Toki Tuzla Kura Tarihi

  • Kategori: Blog
  • 1 Yorum

  TOKİ Tuzla kura Tarihi!

  Toki Tuzla Kura tarihi ,binlerce vatandaşımızın daire sahibi olma hayallerini kurarak araştırmış olduğu  TOKİ Tuzla kuraları  son dakika açıklamaları yapılıyor! 2020 Tuzla TOKİ kuraları nerede ve hangi Tarihte çekilecek? Bu soru şu günlerde en çok araştırılan konu arasında yer alıyor.

  Sn. Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan Beyin teşvikiyle başlayan 100 bin konut projesi kapsamında İstanbul  Arnavutköy , Başakşehir ,Tuzla ilçelerimizde ve başkentimiz Ankara,  İzmir, Şanlıurfa, Konya, Denizli, Balıkesir, Bursa  gibi şehirlerimizde yapılması planlanmakta. TOKİ kura çekimi tarihleri belirlenerek açıklandı.

  TOKİ Tuzla kura Tarihi ve çekimi ne zaman nerede olacak?

  TOKİ Tuzla kuraları için başvuru süreci 16 Aralık 2019 tarihinde başlamıştır.15 Ocak 2020 ‘de sona ermişti. Başvurular sonrası binlerce vatandaş TOKİ Tuzla kura tarihi 2020  ne zaman sorusunun yanıtını arıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Toplu Konut İdaresi tarafından yapılan son  açıklamasında İstanbul ‘un Tuzla , Başakşehir ve Arnavutköy’de sosyal konut kura çekim tarihleri belirtildi.

  Anadolu Ajansı’nın aktardığı habere göre daireler İstanbul başta olmak üzere 81 ilde 2+1 ve 3+1 planına uygun  yapılması planlanıyor. TOKİ 100 bin konut projesi Tuzla başvuranların sayısı resmi olmayarak yaklaşık  117 bin 650 dir.

  istanbul , Başakşehir ,Arnavutköy  ve Toki Tuzla Kura çekimleri Tarihi nezaman yapılacak?

  Binlerce vatandaşın beklediği TOKİ kura çekimi , 117 bin 650 kişinin başvurduğu Tuzla da çekiliş 16 Mart Pazartesi günü yapılması planlanıyor. Tuzla’da 5 bin 750 konut daire sahibi olma hayali kuran halkımıza verilecek.

  Arnavutköy’de yapılacak TOKİ kuraları  çekimi 18 Mart’ta yapılacak. Arnavutköy’de 3 bin 750 konut için kura çekimi yapılacak

  Başakşehir’de ise 500 daire için 20 Mart’ta kura çekimi yapılması duyurulmuştur.

  Toki İstanbul Tuzla Orhanlı Satışlar Ne Zaman?

  Toki istanbul Tuzla kura sonuçları 2020 satışlar ne zaman? Toki 100 bin Konut projesi Tuzla İhalesi tamamlanan ve 550 günlük bir takvimde tamamlanması planlanan proje, anahtar teslimi için 2020 tarihini işaret ediyor.

  Herhangi bir aksama ve sekte yaşanmazsa TOKİ’nin konut satış stratesjisi bu bölge için de aynı şekilde işleyecek. İnşaatın başlama tarihinden birkaç ay içinde satış işlemlerini başlatan kurum, bazen bu süreci daha ileri bir tarihte gerçekleştirmek üzere erteleme yoluna da gidebiliyor.Bu fiyatlar projenin taslak hâlinde olduğu ve daha tüm maliyetlerin hesap edilemediği bir süreçte telaffuz edildiğinden, nihai kararın başvurularla birlikte açıklanacağı ön görülmektedir.

  Kaynak: TokiTuzla

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.