• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Daire Fiyatları

  Tuzla Daire Fiyatları nedir

  Tuzla Daire Fiyatları

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Daire Fiyatları

  Tuzla daire Fiyatları proje lokasyon ve lükse göre değişiklik göstermektedir. Tuzla’da Askon Yapı’nın yepyeni bir projesi bulunmakta. Moda Adalar projesinden hemen sonra ikinci kez seçkin bir proje hayata geçiyor. Modern ve de yaşanılabilir bir Tuzla için Moda Bahçe Projesi’ni başlatan Askon Yapı, iki bloklu site olarak planlandı.

  Moda Bahçe, zemini, altyapısı ve mimarisi ile İstanbul’da yepyeni bir başlangıç sunuyor. Moda Bahçe, güneş ve denizin buluştuğu eşsiz bir konumda yer alıyor.

  Tuzla satılık daire fiyatları Moda Bahçe Projesi

  Tuzla konut Fiyatları ,Moda Bahçe, mimari ve mühendisliği ile yükseliyor. 39 bağımsız bölümle hizmet veren proje, ince bir sanatla işlendi. 2+1 daireler ile aileler için uygun ortamı kurmayı amaçlayan proje, oyun alanları, çocuklara özel parklar, otopark, depo alanları, kapıcı dairesi ve kamelyası ile hizmet veriyor.

  Moda Bahçe Projesi mimarisi ile ön plana çıkmaktadır. Proje, modern mimari ile Türk mimarisini bir araya getiriyor. Güneş ışığından maksimum düzeyde faydalanma ve deniz manzarası düşünüldüğünde mevcut konumu ile müthiş bir ortam sağlıyor. Daire içi kullanımlar da en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve tasarlanmıştır.

  Tuzla Daire Fiyatları ve Sosyal Yaşam Merkezi

  Moda Bahçe Projesi sizi eve hapsetmiyor. Tuzla merkeze yakın satılık daireler konumu ile sosyal yaşantıya da adapte ediyor. İş merkezleri, AVM, plaza, Sabiha Gökçen Havaalanı ve daha pek çok merkeze oldukça yakın konumdadır.

  Marmara Denizi ve adalar ayaklarınızın altında. Moda Bahçe Projesi, Tuzla için oldukça değerli bir yatırım olarak yerini alıyor.

  Tuzlada satılık daire 1+1

  Tuzla ev Fiyatları ve Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi   ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Randevu için lütfen arayınız…

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  0530 238 22 66

  Melek UZUN

   

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ