• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Kiralık iş yeri

  Tuzla kiralık iş yeri

  Tuzla Kiralık iş yeri

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Kiralık iş yeri

  Tuzla kiralık iş yeri , bölgedeki istihdam çalışmaları ve modern konut projeleri ile çeşitli sektör kuruluşları tarafından sıklıkla aranıyor. Ofis tipi yapılardan, fabrika, depo, katlı ve düz giriş dükkânlar gibi farklı seçenekler mevcut.

  Tuzla Belediyesi tarafından yayınlanan faaliyet raporunda alt ve üst yapı yenileme çalışmaları dikkat çekici. Özellikle son birkaç yılda daha hızlı bir kentleşme yaşayan Tuzla mahalleleri, doğal dengenin ve şehir yaşamının sentezini ihtiva ediyor.

  Tuzla Kiralık iş yeri fiyatları

  Bir ilçe ve semte yapılan her türlü gelişim ve revizyon faaliyeti, bölgedeki iş gücü hareketliliğini de önemli ölçüde arttırır. Özellikle yaşam düzeyi ile insanların harcama yönelimleri, bölgede kazanç sağlayacak iş kollarını belirler.

  Bugün Tuzla İstasyon Mahallesi’ndeki konutlaşma ve merkezî yaşam olanakları dikkate alındığında çok farklı ticarî faaliyetlere de imkân verdiği söylenebilir.

  Tuzla Kiralık iş yeri-ofis

  Tuzla Belediyesi ilçeye son yıllarda AVM, eğitim parkı, spor merkezleri, parklar, buz pisti, sağlık merkezleri ve benzer aktivite alanları kazandırdı. Üniversite ve lise dengi okullarla da aile yaşamını desteklemeye yönelik atılımlarda bulundu.

  Tuzla Kiralık işyeri ,Ulaşım ağı, kamusal yapılar ve Emlak Konut GYO’nun site konut projeleriyle ilçe daha da yüksek bir refah seviyesine kavuşturuldu. İstasyon Mahallesi’nin sahile yakınlığı, tren istasyonu ve merkezde şekillenen iş olanakları girişimciler için de yeni bir odak olmasında etkili olmuştur.

  Tuzla Kiralık iş yeri depolu

  Yakın gelecekte tüm Tuzla mahalleleri gibi İstasyon Mahallesi’nin de çeşitli projelerin adresi olması da yatırım amaçlı bir bölge olduğunu gösteriyor. Tuzla Kiralık dükkanlar ve satılık iş yeri, ofis, han, fabrika, üretim evi ve benzer yapılar da girişimcileri bekliyor.

  Tuzlada depolu kiralık  işyeri fiyatları ise yaklaşık olarak 3000 tl den başlayıp, 20000tl ye kadar talep edilebiliyor.Kiraya ilave olarak çevre temizlik vergisi ve site yönetiminin belirlemiş olduğu site aidatı buluyor.

  Tuzla İstasyon Mahallesi Kiralık İş Yeri Arıyorum

  Tuzla kiralık iş yeri” arıyorum diyorsanız, yapılacak işin muhtevasına uygun seçenekleri düşünebilirsiniz. Örneğin mağaza, market ve ofis için düz ayak ve cadde üzeri dükkânlar mevcut. Ticaret sektöründe hizmet veren kurumlara uygun katlı binalar da bulunuyor.

  Tuzla Kiralık iş yeri ,Yerleşimin sıklaştığı İstasyon Mahallesi merkezinde daha interaktif bir iş gücü hareketliliği sağlanabilir. Sokak aralarında ve lüks konutların çevresinde insana yönelik hizmet kolları, ulaşım ağına yakın alanlarda ise çeşitli aktiviteler gerçekleştirilebilir.

  Tuzla İstasyon Mahallesi Kiralık İş Yeri Fiyatları

  Tuzla İstasyon Mahallesi kiralık iş yeri fiyatları, metrekare ve çevre dokulara göre bir grafik izlemektedir. Minimal dükkânlardan çok daha geniş, katlı ve bölmeli iş yeri binaları da bulunuyor.

  Tuzla Kiralık iş yeri tercihlerinde, mekânın niteliğine göre fiyatlar 2000 TL’den başlıyor, 40.000’lere kadar yükseliş gösteriyor. Sıfır binalardan ikinci el yapılara kadar her türlü kullanıma hazır dükkân mevcut. Nezih, sâkin, doğa manzaralı ve kolay ulaşım örgüsüne sâhip bir bölgede iş gücü sağlamak istiyorsanız, İstasyon Mahallesi oldukça kreatif bir alan.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ