• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Marmaraya Yakın Kiralık Daire

  Tuzla Marmaraya Yakın Kiralık Daire ilanları

  Tuzla Marmaraya Yakın Kiralık Daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Marmaraya Yakın Kiralık Daire

  Tuzla Marmaraya Yakın Kiralık Daire ;Tuzlada kiralık konut piyasası son dönemde arz ettiği konut seçenekleri sayesinde yıldızını parlatmayı başarmıştır. Yeni yapılan konut projelerindeki konut tipleri seçenekleri kiralık ev arayanlar için değişik alternatifler sunar.

  Tuzla 3+1  Marmaraya Yakın Kiralık Daire

  Tuzla ’ya kadar giden Halkalı -Tuzla Marmaray hattından dolayı ulaşım sorunu da ortadan kalkınca buraya yerleşmek isteyen kişilerin bahanesi de kalmamış oldu. İzmit ile sınır olan ilçede bulunan Tersane ile adını duyurmuş olmasına rağmen güzel bir sanayi bölgesi olarak konumu da vardır. Üstelik çevresindeki pek çok özel ve devlet üniversitesi öğrencilerinin öğrencileri de kiralık ev ihtiyacını artırmıştır.

  Tuzla Kentsel dönüşüm ve Via port Marina ‘nın getirdiği potansiyel kiralık arayan ailelerin daha kaliteli ve yeni binalardan seçenek sunulmasına ihtiyaçları vardı. Bu alandaki açığı gören inşaat şirketleri talebi karşılayamayan konut arzını artırmak için harekete geçtiler. Birbirine rakip olacak kadar kaliteli ve güzel, mimari anlamda kullanışlı olan daireler ürettiler.

  Tuzla Lüks Site

  Bir de az katlı projelerin yer aldığı Aydınlı, Akfırat ve Tepeören Mahallelerinde genellikle satılık olan özel projelerde kiralık bulmak neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Çoğu bahçeli ve müstakil lüks konutlardan oluşan bu bölgedeki evler genelde sahipleri tarafından yazlık veya hafta sonu evi olarak kullanılmaktaydı. Doğalgaz ve Tuzla Marmaray sayesinde de yaz kış oturulan evler haline geldi.

  Aydıntepe ve İstasyon mahallelerinde ulaşım rahatlığı nedeniyle kiralık talepleri daha fazla olmaktadır. Bu bağlamda yapılan konutlar ve toplu konutlarda bulunan konut tipleri 1+0 dan başlayarak 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi seçeneklerle yapıldılar.

  Tuzla site isimleri

  Herkes kendi istediğine ve bütçesine göre konut bulmak istediğinden bu kadara çok seçenek arz edilmiştir. Bu yeni ayılan projelerden bazıları Temapark civarında olabilmektedir. İstasyona yakın olan dairelerin daha fazla talep görme nedeni iş veya eğitim durumundan dolayı ulaşım imkânlarından maksimum düzeyde yararlanmaktır.

  Kira fiyatları Tuzla İstanbul ’daki diğer merkezi ilçelere göre ekonomik ve makuldür. Yeni bir 2+1 evi 1500 TL den bulabilmek mümkün olabilir. Bir de kombi doğal gaz ısıtma sistemi veya pay ölçer merkezi sistemi şeklinde ısıtma sistemleri kullanılır. Çok az da olsa tercihen sobalı ev de bulmak mümkündür.

  Soru ve randevu talepleriniz için arayabilirsiniz. +902164940900  / +905302382266

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2021 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ