• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla sahil Kiralık Dükkan

  Tuzla sahil Kiralık Dükkan fiyatları

  Tuzla sahil Kiralık Dükkan

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla sahil Kiralık Dükkan

  Tuzla sahil Kiralık Dükkan fiyatları; Tuzlanın farklı bölgelerinde  farklı fiyat ve konut tipi alternatifleriyle müşteriye sunulmaktadır. Oldukça geniş bir yelpazede bulabildiğimiz kiralık iş yeri ve ofis tipi konutlar, farklı ayrıcalıklarıyla makul fiyatlarda karşımıza çıkıyor.

  Bunlar içerisinde klasik iş yeri tipinde olan konutlar da mevcut; geniş bahçeli ofis kullanım alanlarına sahip konut tipleri de… Dolayısıyla müşterinin talepleri doğrultusunda hareketlenen emlak sektörü, farklı alternatifleriyle müşterisini memnun etmeyi başarmaktadır.

  Tuzla sahil Kiralık Dükkan fiyatları

  Ancak bu noktada Tuzla’nın canlanan mahallelerine bakmak, güçlü bir işletme temeli oluşturmak için en akılcı yol olacaktır. Kalabalığın arttığı ve talebin oldukça yüksek olduğu bölgelerde işletme sahibi olmak, daha fazla müşteri potansiyeline sahip bir iş yeri kurmak anlamına geliyor.

  Bu yüzden tam bu aşamada nüfusun arttığı Cami mahallesi ve Aydınlı mahallesi gibi bölgelere yönelmek oldukça kârlı bir sonuç getirecek gibi görünmektedir.

  Tuzla sahil Kiralık Dükkan, Atölye ve imalathane

  Tuzla ekonomik fiyatta kiralık dükkânlar, yeni binalarda daha avantajlı imkânlarla yapılanmış şekildedir. Buna en güzel örnek; yeni binaların yıllık enerji tüketiminin en aza indirgenmiş olmasıdır.

  Bu sayede yeni binalardan dükkân kiralayan müşteriler, işletmelerinde daha az enerji tüketiminde bulunarak daha düşük rakamlar üzerinden harcama yaparlar. Ancak kiralama işlemini gerçekleştirirken, bazı dönemsel etmenlere dikkat etmek gerekmektedir.

  Tuzla marinada Ki̇ralik Dükkan

  Örneğin mevsim geçişleri sırasında fiyatlar yükselebilmektedir. Yine bunun gibi bir diğer etmen, kiralanacak dükkânın Tuzla Marina Aquapark gibi ya da Şelale Eğitim Parkı gibi Tuzla’da gezip görülecek yerler arasında bulunan mekânların çevresinde olmasıdır ki; bu da fiyatları etkileyip yükseltecek bir etmen olarak karşımıza çıkar.

  Tuzla Devren Kiralık Dükkan

  Tuzla ekonomik fiyatta kiralık dükkânlar ne kadar? Hangi bölgelerde fiyatlar artış göstermekte ve buna karşın hangi bölgelerde fiyatların düştüğünü görmekteyiz?

  Öncelikle şunu söylemek gerekir ki; Tuzla’nın 13 kilometre boyunca devam eden sahil kesimindeki kıyı şeridi boyunca kiralanmaya sunulan ev ve iş yerleri, yine bununla birlikte Tuzla’nın merkezi ve iç kesimleri, diğer uç kesimlerindeki konut tiplerine nispeten daha yüksek rakamlardan açılış bulmaktadır. Şahsuvaroğlu Ambiyans Çarşı Tuzla; projemizde bizleri aramadan karar vermeyiniz.

  Tuzla Satılık Dükkan

  Özellikle Tuzla Marina gibi alışveriş merkezlerine yakın ofisler, fiyat açısından daha fazla hareketlilik gösteriyor; rakamlar beklenti ve taleplerin üzerine çıkabiliyor. Ancak unutmamak gerekir ki; fiyatların nispeten daha çok arttığı bu bölgelerde müşterisine sunulan dükkânlar, diğer tüm özellik ve imkânlarıyla da beklentilerin üzerine çıkmayı başarabiliyor.

  Dolayısıyla yüksek kâr elde etmek isteyen girişimciler, fiyatta biraz daha yüksek rakamları göze alıp, daha çok müşteri potansiyeline sahip olabilecekleri bölgelerden dükkân kiralamayı tercih ediyor!..

  Tuzla giptaş SANAYİ Si̇tesi̇ Kiralık Dükkan

  Tuzla ekonomik fiyatta kiralık dükkânlar ne kadar? Tuzla mahallelerini baz aldığımızda genel olarak fiyatların 1700 ila 2500 ve üzeri rakamlara dek çıkabildiğini görmekteyiz. Peki hangi mahallede hangi fiyatlarla karşılaşıyoruz ve bu dükkânların metrekareleri ne kadar etmekte?

  Bu vermiş olduğumuz fiyat aralığındaki dükkan tipleri, genellikle 30-40 metrekareden başlayıp 100-130 metrekareye kadar çıkabilmektedir. Örneğin merkezi bölgelerden biri olan Aydınlı mahallesinde 50 ila 70 metrekare arasında bir dükkânı, 1750 ila 5000 TL fiyat aralığında bulabilmek mümkün olabilmekte…

  Tuzla Belediyesi Ki̇ralik dükkan

  Ancak metrekare aynı bölgede 100’e çıktığında dükkân kira ücreti de 2300-4400 Türk lirasına kadar varabiliyor. Yine bilindik Tuzla mahallelerinden biri olan İçmeler mahallesinde en ekonomik fiyatlar, 30 metrekare bir ofis için 700 TL olarak sunulabilirken, 90 metrekare bir dükkân için 2250-4300 TL dolaylarında gezinebilmektedir.

  Randevu için lütfen arayınız…

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  0530 238 22 66

  Melek UZUN

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ