• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Şahsuvaroğlu Ambiyans Satılık Daire

  Tuzla Şahsuvaroğlu Ambiyans Satılık Daire ilanları

  Tuzla Şahsuvaroğlu Ambiyans Satılık Daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Şahsuvaroğlu Ambiyans Satılık Daire

  Tuzla Şahsuvaroğlu Ambiyans Satılık Daire güncel fiyatları ve proje detayları için makalemizi inceleyebilirsiniz. Projemizde devlet bankaları tarafından uygulanan 0,64 konut  kredisine uygun olduğunu da hatırlatalım. Yatırım amaçlı proje aşamasında alıp şimdi satışa sunan dairelerimiz de çeşitli platformlarda yer almaktadır.

  Tuzla Ambiyans Satılık Daire Tipleri ve Fiyatları

  Tuzla Ambiyans satılık daire tipleri ve fiyatları birbiriyle uygun olarak değerlendirilir. 1+1 daire fiyatları 440.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılırken 2+1 havuz manzaralı olan bir daire 680.000 TL’den başlamaktadır.  3+1 daireler 800.000 TL’den, 4+1 daire 1.100.000 TL, 5+1 daire 1.300.000 TL’den satılmaktadır.

  Sitenin sosyal alanları ve lokasyonuna rağmen oldukça uygun olan bu fiyatlarla ev sahibi olmak için daha fazla beklemeye gerek olmadığına karar verdiyseniz derhal harekete geçin. Tuzla Devlet Hastanesi’ne ve Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesine çok yakın bir konumda olan bu site çevredeki en geniş kurulum alanına sahiptir.

  Neden Tuzla Ambiyans Satılık Daire

  Tren hattı denilen Marmaray ile Halkalı- Gebze arasındaki istediğiniz noktaya en hızlı şekilde gidebilirsiniz. Tuzla İçmeler Metro istasyonu ile de yine çok hızlı bir şekilde ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bir de İstanbul’un her yerine giden efsanevi bir 500 T otobüsü var ki o da evin önünden geçiyor.

  Bundan başka oldukça iyi bir yatırım olduğunu da göz ardı etmemelisiniz. Çünkü gelecekte çok daha fazla bir cazibe merkezi haline gelecek olan bu bölge İstanbul’un Anadolu yakasındaki yeni merkezi olacak.

  Şahsuvaroğlu Ambiyans sahibinden satılık daire

  Banka kredisine uygun olan bu projede devlet destekli olarak % 90’ a kadar kredi alma imkânı var. Şimdi bu fiyatlara ve üstelik çok cazip imkânlarla alınabilecek olan Ambiyans şahsuvaroğlu projesi ‘nde Tuzla satılık daire kısa sürede dahi kendi değerini artıracaktır.

  Okullara ve alış veriş merkezlerine yakınlığı ise değerini daha da katlayacak. Hastaneler, üniversiteler ve eğlence merkezleri de bu sitenin çevresinde konuşlanmış olduğundan Tuzla ’nın yükselen yıldızından bir daire sahibi olmanın avantajları çok fazladır. Detaylı bilgi için ofisimize bekleriz.

  Şahsuvaroğlu Tuzla Ambiyans güncel Fiyatları

  Sitedeki dairelerin sakinlerinin yaralanacağı sosyal alanlar ve ortak havuz, sitenin altındaki dükkânlar zaten tüm ihtiyacınızı evinizin konforundan ayrılmadan görebilmenizi sağlayacaktır. 7 gün 24 saat güvenlik bulunan sitede ayrıca kamera sistemiyle ve görüntülü dia fonlarla evinizde güvende olacaksınız.

  Şahsuvaroğlu Tuzla Ambiyans guncel Fiyatları ve Projemiz ile ilgili tüm bilgi ve randevu için BURAYI tıklayarak form doldurmanız yeterli olacaktır. Şahsuvaroğlu Tuzla ambiyans kiralık daire ilanlarımız için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK.

  Proje Satışlarımızdan Hizmet bedeli (komisyon-emlakçı ücreti vb.) alınmamaktadır.

  Melek UZUN

  0530 238 22 66

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.