• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Satılık Arsa ilanları

  Tuzla Satılık Arsa ilanları istanbul

  Tuzla Satılık Arsa ilanları

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Satılık Arsa ilanları

  Tuzla Satılık Arsa ilanları ; İstanbul’un güney bölümünde kalan ve sıklıkla tercih edilen bir yer. Hemen yan tarafında Pendik gibi ilçelerin yer alması Tuzla’yı daha değerli kılıyor.

  Tuzlada satılık arsa ilanlarına bakanlar genellikle Tepeören ve Orhanlı bölümlerinde arsa satışı yapıldığını görecektir. Özellikle Tepeören coğrafi özellikleri bakımından biraz daha avantajlı bir yer olduğu için sıklıkla tercih ediliyor.

  Tuzla Satılık Arsa ilanları  M2 Fiyat Aralığı Nedir?

  Tuzla satılık arsa m2 fiyatları bulunduğu çevreye göre farklı fiyat aralığı ile karşımıza çıkıyor. Mesela Tepeören’de satılık imarlı arsa fiyatı 1,900,000 TL ve m2 fiyatı ise 826 TL. Biraz daha uzak olan Orhanlı’da ise Tuzla satılık arsa m2 fiyatı biraz daha farklı.

  Bu alanda satışı yapılan Okan Üniversitesi yanında bir arsa için fiyat aralığı 55,000,000 TL ve metre kare fiyatı ise 2,895 TL olarak belirtiliyor. Görüldüğü gibi yer ve coğrafi koşullar dikkate alınarak Tuzla satılık arsa metre kare fiyatı belirlenmiş.

  Tuzla Satılık Arsa ilanları en Çok Hangi Mahallede Bulunuyor?

  Satılık arsa Tuzla ilanlarına baktığımız zaman en çok Tepeören mahallesinde satış ilanlarının mevcut olduğunu görüyoruz. Tepeören’den sonra Orhanlı, akfırat gibi mahalleler geliyor.

  Genellikle Tepeören’de satış yapıldığını ve açılan ilanları bu mahallede olduğunu belirtelim.
  Tepeören Tuzla’nın en güzide yerlerinden biri olduğu için alımı ve satımı hızlı bir şekilde yapılan yerler arasında bulunuyor. Fiyat olarak arsanın bulunduğu konum dikkate alınarak farklı fiyat aralıkları ile karşılaşmanız mümkün.

  Tuzla Konut-Ticari-Villa İmar Durumu Nedir?

  Tuzla, Kocaeli bölümü ve Pendik arasında kalan muhteşem bir alan.İstanbul’un güney bölümünde yer alan Tuzla kuzey alanlara oranla daha sıcak ve iklimsel koşulları daha iyi olduğu için tercih sebebi oluyor.

  Düz yerlerinin yoğunlukta olması Tuzla ‘yı diğer yerlerden üstün kılıyor. Son dönemlerde modern hayata ayak uyduran Tuzlada satılık arsa ilanları ile gündeme geliyor.

  Yüksek oranlı fiyat aralıkları ile hızlı şekilde satışı yapılan arsaların villa, konut, ticari alanlarda kullanılacağı ve kentsel dönüşüm gibi hızlı gelişme gösteren durumların söz konusu olacağı düşüncesi hakim.

  Sahibinden Tuzla satılık arsa ilanları

  Tuzla’ya yapılan yatırımlar dikkate alındığında Tuzla’nın hızla gelişeceğini söyleyebiliriz. Tuzla villa imar işleminin başlaması üzerine alanda Villa kent gibi güzel sitelerin yapılacağı hatta yapılmaya başlandığı duyuruldu. Villa ve konutun yanı sıra ticari alanda Tuzla’nın tercih edilmesi oldukça mantıklı.

  Çünkü Tuzla, ulaşım bakımından kısıtlama, sınırlama olmadığı için önemli bir yer.
  Tuzla satılık arsa ilanlarına baktığımız zaman Akfırat Orhanlı gibi yerlerde imarlı arsa, konut ile birlikte satış yapıldığını görüyoruz.

  Akfırat gibi yerlerin Orhanlı’ya göre daha uygun fiyata arsa ve imarlı arsa satışı yapıldığını belirtelim.
  Tuzla satılık arazi ilanları birçok sitede gerçekleştiriliyor. Acil olarak satışa sunulan arsa ve imarlı konutların mevcut olması düşük fiyatlı arsaların satışı yapıldığını gösteriyor.

  Tuzla’da Satılık Arsa Almanın Avatajları Neler?

  Tuzla ,ulaşım bakımından herhangi bir sorunun yaşanmadığı yerlerden biri olduğu için birçok kişi Tuzla mahallelerini tercih ediyor. Tuzla’da önemli mekanların mevcut olması bu yerin önem kazanmasını etkiliyor.

  Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Yedek subay okulu gibi özel kurumlar Tuzla alanında bulunuyor. Ayrıca Tuzla Sabiha Gökçen Havaalnına yakın olması bakımından büyük öneme sahip. Havaalanına yakın olması bakımından birçok yatırımcı Tuzla satılık arsa alarak bu yere otel, villa gibi konut imarında bulunmaya çalışıyor.

  Tuzla aydınlı konaşlı orhanlı şifa satılık arsa ilanları

  Çünkü ileride Tuzla ‘nın daha fazla değer kazanacağını ve İstanbul boğazı çevresindeki konutlar gibi büyük değer kazanacağı düşüncesi hakim.
  Tuzla konum olarak ve coğrafi özellikleri bakımından özellikle de Sabiha Gökçen hava alanına yakın olması bakımından büyük avantajlar sağlıyor.

  Ayrıca ulaşım bakımından büyük avantaj sağlıyor. Kocaeli ile komşu olması Balkan ülkelerine geçişin hızla gerçekleşebilmesi bakımından oldukça önemli. Avantajları kullanan yatırımcılar İstanbul otel, Termal otel gibi birçok otel hizmetini devreye koyarak hizmet sunuyor. Birden fazla özelliği bakımından Tuzla her daim tercih ediliyor.

  Tuzlada kiralık daireler ve Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.” Konut projeleri Tuzla istanbul ” Bu yazının tüm hakları Concept Gayrimenkul Danışmanlık ‘a aittir.İzinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz , yayınlanamaz…

  CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK.

  Melek UZUN

  +90530 238 2 266

  +90216 494 0 900

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ