• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Satılık Arsalar

  TUZLA SATILIK ARSALAR

  Tuzla Satılık Arsalar

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Satılık Arsalar

  Tuzla satılık arsalar; Başbakanlık Özelleştirme İdaresi tarafından açılan ihalelerle sahiplerini buluyor. Temmuz ayı başında Resmi Gazete açıklanan arsa ihale alanları arasında Tuzla mevkii de var. İlçe geçirdiği yapılanma devrimi ile hızlı bir imârlaşma sürecine dahil edildi. Bu süreçte ilçe merkezinin özel ve sosyal yapılarla donatılması, site oluşumları ve yeni konut projeleri yer aldı.

  Genişleyen bölge sınırları ile, yerleşim bölgesinde iskana açık arsaların, çok sayıda birey ve kurum tarafından rağbet görmesiyle resmî kurumlar bu bölgeleri ihale sürecine dâhil etti. Bu proje kapsamında hazineye dâhil olan arsalar satışa sunuluyor. 17 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuru alımlarına devam edilecek olan arsa satış ihalesine ilgi büyük. Bu projede Tuzla / Aydınlı’da 147 ada 1 parsel ve toplamda 19.931,26 metrekarelik bir alan bulunuyor.

  Tuzla satılık arsa arayanlar için opsiyonel yöntemler de mevcut. Yine ilçe genelinde çok sayıda imara açık kişisel ve kurumsal satışlar devam ediyor. Kentsel dönüşümle ilçenin değişen yüzü, inşaat sektörünün bu bölgeye doğru ciddî bir yönelim planına geçmesine neden olmuştur.

  Bölge genelinde sahil kesimine, ilçe merkezine yakın arsa seçenekleri olduğu gibi, daha kırsal alanlarda da arazi satışları mevcut. Arsa seçiminde profesyonel bir kurumdan yardım almak ve gerçekleştirecek proje için arsanın uygun olup olmadığını analiz etmek gerekiyor. TAKS KAKS Oranı Tuzla ‘da konulu makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

  Tuzla Satılık Arsalar Acil

  Tuzlada satılık arsalar kampanyaları 2018 başı itibariyle tavan yapmıştır. Emlak Konut GYO; bölgede geçtiğimiz birkaç yılda 80 üzerinde şantiye çalışması gerçekleştirdi. Yıl itibariyle gayrimenkul sektöründeki durağan tablo, Emlak Konut GYO’nun atılımlarında herhangi bir fâsılaya neden olmadan devam ediyor. Kurum; hem konut hem de arsa satışında farklı projeler ve buna paralel kampanyalarla sektördeki canlılığın devam etmesinde büyük fayda sağladı.

  Hem bölgenin imarlaşmasın da hem de sektördeki açığın kapatılmasında büyük bir hareket getiren bu projeler, bölgedeki arsa ve arazi satışlarının da yükselişe geçmesinde etkili olmuştur. İstanbul genelinde satış ve ihale seçenekleri ile çok sayıda arsa bireylere sunuldu.

  Bunlardan bir kısmı Tuzla yerleşkesinde yer alıyor. Geçtiğimiz yıl, Kent Ekonomileri Katkı Projeleri ile bölgeye yeni yatırımlar da gündeme gelmişti. Bu tip projeler, bölgenin değerini daha şimdiden yüksek bir çıtaya taşımayı başardı. Piyasa araştırmacıları, önümüzdeki 5 yıl içinde bölgenin daha da katlanarak devam eden bir kentsel değerlenme sürecine gireceğini ön görüyor. Emsal Transferi Tuzla arsa ilanlarımız için 0216 494 0 900 numaradan bizleri arayabilirsiniz.

  Tuzla satılık arsalar Yatırım Planlaması

  Tuzla ’da yatırım planlaması yapacaklar için, oranlar ve satış grafiği olumlu bir tablo çiziyor. Buna göre; ulaşım projeleri, kentsel dönüşüm etkileri, mega yatırımlar ve sosyal alanların çoğaltılmasına yönelik imâr planları bölgedeki arsa ve konut alışveriş dinamiğini de harekete geçirmiştir.

  Bundan birkaç yıl öncesine kadar sayfiye yeri olarak görülen bölge, bugün büyük şirketlerin, bireylerin ve kurumların tercih ettiği ilçelerden… Buna paralel bir fiyat artışı da bölgede mevcut. Fakat ön görülen gelişim ve yükseliş, artan fiyatları geride bırakacak bir gelecek vâdediyor.

  Tuzlada arsa metrekare fiyatları

  Tuzlada satılık arsalar alırken nelere dikkat etmeli? Ada parsel sorgulama Tuzla nasıl yapılır? Bunlar arsa arayışı içinde bulunan herkesin dikkat etmesi gereken doneler. Öncelikle Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü web sitesi üzerinden ada ve parsel sorgulamak mümkün.

  Bundan başka arsa tercihinde, ne tip proje için aradığınız önem teşkil ediyor. Konut, iş yeri, AVM, sağlık kuruluşu ve benzeri yapılarda tercih edilecek arsanın konumu da önem taşır. Toplu kullanım için gerekli yapı birimleri, daha merkezî bölgelere konuşlandırılmalı. Buna ek olarak özel konut ve Tuzla kiralık villalar gibi yapılar için kişisel beklentilerin ön planda tutulduğu bir tercih yöntemi izlenmeli.

  Büyük ticari merkezlerin ya da özel yapıların, gerekli mühendislik hesapları ve analizleri yapıldıktan sonra nasıl bir arazi üzerine yapılacağı kararlaştırılmalıdır. Arazi ölçümleri ve ıslah raporları gibi doneler de, sağlam bir temel yapılıp yapılamayacağını göstermede önemli doneler dir.

  Tuzla orhanlı satılık Arsalar

  Tuzla arsa satın alma rehberi; bu yolda gerçekleştirilecek prosedürleri ve atılacak elzem adımları içermektedir. Arsa seçimi ve mülk sahibi ile varılacak anlaşma sonrası, birtakım usuller ve gereklilikler mevcut. Alacağınız arsanın yatırım ve kullanım amacına hizmet edip etmeyeceği de bu konuda belirleyici olacaktır.

  Tapu fotokopisi ile arsanın bulunduğu belediyeye başvuru yapmak bu sürecin ilk adımı. Bu başvuru ‘rayiç belgesi’ olarak adlandırılan ve tapu işlemlerinde gerekli olan bu belge, aynı zamanda arsanın değerini de gösteren bir resmî kağıttır. İlk adımdan başlamakla birlikte, arsa sahibi olmak yolunda atılacak tüm adımlar resmî ve hukukî temellere dayanır. Bu yüzden her bir işlem sırasında nüfus cüzdanınız ve yanınızda yeteri kadar fotoğrafınız bulunmalıdır.

  Bir arsaya sahip olmadan önce, ödenmemiş ve faiz binmiş bir vergi borcu olup olmadığından emin olmalısınız. Bunun için arsanın vergi borcu olmadığına dair yazılı bir belge almalı, süreç sonunda mağduriyet yaşamamak için bu belgeyi son adıma kadar saklamalısınız.

  Tuzla arsa satın alma rehberi kapsamında yer alan diğer bir husus ise; tapunun yanınızda bulundurulma zorunluluğudur. Notere giderken de tapunun aslı ile müracaat etmelisiniz. Tabiî ki tapunun el değiştirilmesinin resmiyet kazanmasında, öncelikle deprem sigortasının da yaptırılması gerekiyor.

  Tuzla Satılık Arsa Fiyatları

  Tuzla satılık arsa fiyatları ; arsanın bulunduğu konuma, metrekaresine, parsel ve ada numarasına, çevre dokulara, arsanın niteliğine göre değişkenlik gösteriyor. Kampanyalı ve ihaleli satışlar ön görülemez bir fiyat opsiyonuna sahip.

  Devlet tabanlı arsa satış projeleri daha makul fiyatlara tekabül etmektedir. Buna ek olarak özel arsa satışları da pazarlığa açık bir tabloya sahip. Merkeze yakın ve zemin durumu olumlu araziler daha yüksek bir maliyet sergiliyor. İstanbul geneli satış oranları ele alındığında, Tuzla bölgesinin artan satış trafiği olumlu bir bütçe sunmaktadır.

  Tuzla Tepeören Satılık Arsa

  Tuzlada uygun satılık arsalar ; hem konut hem de turizm amaçlı yapılar için ideal bir tabloya sahip. 2018 yılı başında tek bir mahallede 9 parsel satışa sunuldu. Aydınlı mahallesi olarak geçen bölge ve daha pek çok benzer alanda hemen her türlü imâr planının gerçekleştirilmesi mümkün.

  Özellikle sahil kesimine yakın ve merkezi iştiraklere ulaşım kolaylığı sağlayan araziler, arsa arayışlarında ilk tercih edilen adreslerden. Uygun bir arsa arayışınız varsa, ilçe genel itibariyle farklı yapılanmalar için ideal bir karaktere sahip. Şu anda halihazırda pek çok konut imarlı arsa satışı bulunuyor. Sanal ve reel emlak piyasası bu bölge üzerine bir yoğunlaşma içinde.

  imar barışının ve kentsel dönüşümün de başlatılmasıyla birlikte bölgede daha güvenilir bir yaşam standardının sağlanması, yönelimin de bu yönde büyümesinde etkili olmaktadır.

  Tuzlada uygun satılık arsa için tek yapmanız gereken, piyasa analistlerinin bölge hakkındaki makalelerine bir göz atmak ve projenizi kurumsal bir destek ile daha optimal bir seviyeye ulaştırmak olacaktır. İmar planınızda yer alan tüm değerler, seçeceğiniz arsanın uygunluk düzeyiyle doğru orantılıdır. Bunun için satın alacağınız arazinin, projenizi gerçekleştirmede yasal gerekliliklerini de takip etmeniz gerekiyor.

  Tuzla aydınlı konaşlı Satılık Arsa İlanları

  Arsa satın alarak sizde uzun vadeli yatırım gerçekleştirebilirsiniz. Sizde adresimiz üzerinden hemen hemen bir arsa satın alabilir ve geleceğe yatırım yapabilirisiniz. Arsa yatırımı ile beraber uzun sürekli yüksek bіr kаzаnç elde edersiniz. Sitemizde bulunan ilanlarını incelemeye başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden araştırma yaparak аrsаlаrı hemen satın alabilir ve karınızı ekledikten sonra hemen satışına başlayabilirsiniz.

  Sahіbіnden аrsа ilanlarının bulunduğu internet adresimiz üzerinde araştırma yapabilir ve sizde kendi bütçenize uygun arsaları bulabilirsiniz. Arsa satın alarak herhangi bir harcama yapmaya gerek kalmadan kısa sürede karınızı arttırabilirsiniz.

  En doğru yatırım seçenekleri olarak yer alan arsaları buradan uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Arsalar doğru satın alma faaliyetleri ile sizlere zamanla yüksek kazançlar sunmaktadır . Arsa satın almadan önce mutlaka değerleme durumunu göz önünde tutmanız gerekmektedir.

  Arsa yatırımı konusunda detaуlı bir araştırma yapmanız gerekir. İnternet üzerinden satılık arsa almak için en doğru adres olan adresimizi ziyaret edebilir ve bütçenize uygun bir arsa yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.

  En Doğru Yatırımı Tuzlada Concept Gayrimenkul ile Yapın

  Şehirler üzerinde yer alan imarlı bölgelerin bir çoğunda apartman ya da yeni projeler yapılmaktadır. Bu özellikler arsa yatırımcısının kazançlı çıkmasına yardımcı olmaktadır.

  Online аrsа satın alarak yapmak için imar durumu olan arsalardan yararlanabilirsiniz. Bu yatırım ile beraber olduğunuz arѕanız sizlere büyük kazanç sunacaktır. Arsa konusunda en doğru yatırımı yapmak için hemen sitemizden yararlanabilirsiniz.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK.

  Melek UZUN

  +90530 238 2 266

  +90216 494 0 900

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2021 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ