• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Satılık işyeri

  Tuzla Satılık işyeri birmes

  Tuzla Satılık işyeri

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Satılık işyeri

  Tuzla satılık işyeri , son yıllarda işletmeciliğin geliştiği ve yeni girişimcilerin sık sık tercih ettiği semtte oldukça fazla rağbet görmektedir. Piyasaya sunulduğu gibi kapış kapış satılan iş yerleri, bölgede iş yeri sahibi olmak isteyen girişimcilerin alternatiflerini de azaltmış oluyor.

  Ancak her geçen gün yeni projelerin adresi olmaya devam eden Tuzla’da emlak sektörü durulacak gibi de görünmemekte… Özellikle gün geçtikçe semte yeni projeler çerçevesinde yeni yeni binalar inşa ediliyor olması, alıcıların da seçenek yelpazesini genişletmeye devam etmekte…

  Tuzla Satılık işyeri fiyatları

  Yükselen bir değer olarak görülen Tuzla, her ne kadar İstanbul’un en uzak semtlerinden biri olsa da yepyeni projelere imza atması bakımından insanları üzerine çekmeyi başarmaktadır. Aynı oranda paralel olarak semtte nüfus artışı olduğunu söylemek de mümkündür.

  Tuzla satılık iş yerleri, tüm bu artan olanaklar ve standartların bir sonucu olarak, işletmeye dönüştürüldüklerinde yeni bir pazara katkıda bulunacak gibi görünüyor. Son dönemlerde Tuzla’ya rağbetin ne kadar arttığı düşünülürse bu olası son da tahmin edilebilir.

  BİRMES SANAYİ SİTESİ Satılık Dükkan

  Çünkü satışa sunulan ve bugüne dek çokça alıcısıyla buluşmuş olan satılık iş yerleri adım başı sıklaşmış ve bölgede işletme sahipleri artmıştır. Hal böyle olunca Tuzla semtinde işletmecilik ve esnaf pazarı genişlemeye başlamıştır.

  Bu da daha çok insanın müşteri konumunda tüketime hız vermesi anlamına geliyor ki; tüm bunlar emlak sektörünün canlanmasına olanak sağlamış oluyor!..

  Tuzla Giptaş Sanayi Si̇tesi̇ Kiralık Dükkan

  Tuzla satılık işyeri fiyatları nelerdir? Hangi bölgelerde fiyatlar düşüş gösteriyor ve buna karşın hangi mahallelerde fiyatlar yükselişe geçiyor? Bu sorular, Tuzla semtinden işyeri satın alıp yeni bir işi kovalayacak olan kişilerin aklına takılan sorular arasında…

  Tam bu noktada basit bir matematik hesabı aslında fiyatların oranlarını belirlemekte. Tuzla’nın en bilindik ve en çok turist çeken bölgelerinde fiyatlar yükseliyorken tam aksine daha uç kesimlerinde iş yeri fiyatları düşüşe geçiyor.

  Tuzla ‘da satılık dükkan

  Ancak ticari açıdan baktığımızda yüksek kâr getirecek bir iş yeri açabilmek için Tuzla’nın en çok müşteri potansiyeline sahip olan merkezi bölgelerini tercih etmek daha mantıklı bir yol olacaktır.

  Tuzla satılık Fabrika fiyatları nelerdir? Tuzla satılık işyeri veya Ofis satın almak isteyenler hangi fiyatlarla karşılaşmakta?.. Dahası ucuz ve ücra bir kesimden ofis sahibi olmak yerine biraz daha fazla ücret ödeyip müşteri potansiyeli yüksek olan merkezi ve iç kesimlerden dükkân almak daha mı mantıklıdır? Elbette ki tavsiyemiz, daha merkezi bölgeler üzerine olacaktır. Ancak her bütçeye uygun emlak piyasası fiyatlarından bahsedecek olursak örneklerimiz şu şekilde sıralanabilir…

  Tuzla Giptaş Sanayi Sitesi

  Örneğin merkezi sayılabilecek ve sık sık turistlerin ziyaret ettiği bölgeler arasında yer alan Aydınlı’da küçük bir dükkân almak isterseniz 55-60 metrekare bir ofisin 250-300 bin arasında değiştiğini söyleyebilmek mümkündür.

  Yine bir başka güzide bölgelerden biri olan Mimar Sinan Mahallesi içerisinde 100-120 metrekare dükkânların genişliğine göre daha uygun bir rakam olan 280-290 bin fiyatlarından açılış bulduğunu görmekteyiz. Ancak biraz önce örnek verdiğimiz Aydınlı Mahallesi sınırlarında daha geniş düzeyde bir ofis almak istediğimizde 110 metrekare bir dükkânın minimum 400 binden başlayıp maksimum 900 binlere kadar çıkabildiğini de unutmamak gerekir.

  Tuzla satılık işyeri için Randevu ve Talepleriniz için;

  Concept Gayrimenkul Tuzla

  Melek UZUN

  0530 238 22 66

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2021 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ