• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla

  Tuzla

  Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla

  Tuzla ;insanların yaşamında konaklama kavramı majör olan kavramlar arasında geliyor. İnsanların barınma gereksinimi en temel gereksinim. Böyle olunca da insanlar ya kendi evlerinde ( kendi paraları ile sahip oldukları ya da atadan dededen kalan evlerde ) yaşıyorlar ya da kiralık daire tutuyorlar.

  Tuzla Kiralık Daire Fiyatları

  Kimi zaman insanların kendi evleri bile olsa geçici süre ile başka bir kentte yaşadıkları zaman ( öğrencilik, geçici görevle çalışma vb) bulundukları yerlerde kalacakları zaman zarfı için kiralık dairede kalıyorlar ve yatırım yapmıyorlar.

  Kiralık daire fiyatları ise evin bulunduğu yere ve diğer farklı parametrelere bağlı olarak değişiyor. Tuzlada kiralık daire ise ülkemizde aşağıda belirtilen hususlara da istinaden en çok merak edilenler arasında ilk sıralarda geliyor.

  Tuzla marina

  Tuzla istanbul’un güney bölgesinde yer alan en nezih bölgelerden bir tanesidir. Kentin Anadolu yakasında yer alan Tuzla ülkemizin orta yoğunlukta kalabalık olan ilçeleri arasında yer alır. Genel olarak bakıldığında kent ile ilgili göze çarpan en önemli olan en büyük tersanelerin burada olduğudur ki bu da farklı ekonomik kesimden insanların burada yaşadığının göstergesidir.Bunun yanında ülkemizin önemli özel üniversitelerinin de bulunduğu bir ilçe olduğu için hareketliliğin hız kesmediği adresler arasında gelir.

  Tuzla satılık daire Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

  Üstte yer alan tüm bu bilgilerden de anlaşılacağı üzere hemen her bütçeye uyan kiralık daireler vardır. Kiralık daire fiyatları da aşağıda belirtilen parametrelere bağlı olarak değişmektedir.

  • Evin mevkisi
  • Evin büyüklüğü ( stüdyo tipi, 1+1, 2+1, 3+1 vb.)
  • Bina yaşı
  • Bulunduğu kat
  • Binanın kaç katlı olduğu
  • Evin ısıtma türü ( soba, kalorifer, doğalgaz vb.)
  • Banyo sayısı
  • Eşyalı ya da eşyasız olması
  • Site içinde olup olmaması
  Tuzla ‘da Uygun Satılık daireler

  Tüm bunlara bağlı olarak fiyatlar değişir iken yine kiralık daire fiyatları evin kendi sahibinden olması ya da emlak danışmanlarından kiralanıp kiralanmaması durumuna göre farklılıklar arz eder.

  Eğer mülk sahibinden ev kiralanıyor ise o zaman depozito vb. şeylerin ödemesi yoktur ama bunun dışında herhangi bir emlak danışmanın ev kiralanıyor ise o zaman yasaların öngördüğü biçimde bir aylık kirası ya da buna benzer bir rakamda değer evi kiralayan kişiden istenebilmektedir.

  Tuzlada Uygun kiralık daireler

  Ortalama olarak genel olarak bakıldığında Tuzla kiralık dairelerin en düşük 800 TL değerinden başlayıp aylık 5000 TL değerine kadar çıkanlar vardır. Bu tamamen üstte belirtilen faktörlere bağlı olarak değişen durumdur.

  Tuzlada ölçeğinde ultra lüks daireler olduğu gibi öğrenciler için bekarlar için uygun fiyatlı tıpkı Amerika vb. ülkelerde olduğu gibi oda olarak kiralanan mülkler de mevcuttur.

  Tuzla Kiralık daire ilanları

  Bunun yanı sırada özel okullara ve üniversitelere yakın yerlerde kiralık daire fiyatları biraz daha yüksek olabilmektedir. Alt gelir gruplarının yaşadığı yerlerde ise evler eski ve fiyatlar doğal olarak düşüktür.

  Site içinde olan evlerin bazılarında yüzme havuzu, spor kompleksi temel gereksinimleri gidermeye yönelik alışveriş noktaları da bulunabiliyor. Ayrıca son yıllarda büyük kimi inşaat firmalarının Tuzlada çok özel projelere imza atması ile çok özel yapılarda yapılmış durumda ki buralarda ki ev fiyatları ise diğerlerine nazaran biraz daha yüksek.

  Tıp Kent Sitesi Satılık daire Tuzla

  Sonuç olarak her kesime hitap eden bir ev bulmak bölgede mümkündür. Ama tüm bu bilgiler dairesinde kiralık daire seçerken ulaşım olanaklarına, evin iç özelliklerine, yaşına, hangi katta olduğuna, okuyan çocuğunuz varsa göndereceğiniz okula olan mesafesine bakarak karar vermeniz gerekiyor.

  Elbette en ekonomik olacak biçimde ve kendi bütçenizi zorlamayacak şekilde. Olabildiğince mülk sahiplerinden ev kiralamakta ise fayda olduğu göz ardı edilmemelidir.

  Tuzlada kiralık daireler ve Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.” Tuzlada ” Bu yazının tüm hakları Concept Gayrimenkul Danışmanlık ‘a aittir.İzinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz , yayınlanamaz...

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ