• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla’da Konut Projeleri

  Tuzlada Konut Projeleri

  Tuzla’da Konut Projeleri

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla’da Konut Projeleri

  Tuzla’da Konut Projeleri ,İstanbul’un konut projesi açısından gözde konumlarından biri olan Tuzla, bu özelliği ile birçok inşaat şirketinin dikkatini çekti ve hala da çekmeye devam ediyor. Birbirinden farklı, avantajlı ve çeşitli Tuzla konut projelerinin potansiyel ev sahiplerine vaat ettiği birçok güzel şey var.

  Şimdi gelelim İstanbul Tuzla’daki konut projelerinden hangileri, ev sahiplerine neler vaat ediyor. Daha da önemlisi bu vaatlerin başlangıç ve bitiş fiyatları nasıl bir aralıkta şekilleniyor?

  Tuzla’da Konut Projeleri ‘nin isimleri nelerdir?

  Güzel ülkemiz Türkiye’nin en değerli kenti olan İstanbul’un içerisinde, Tuzla’da hayata geçen bir konut projesi de ATS Twin Park.

  Tuzla’da konut projeleri incelendiği zaman maddi açıdan kağıt üzerinde en değerli ve en pahalı projelerden olduğu görülen ATS Twin Park’ın geliştiricisi, proje adından da anlaşıldığı üzere ATS İnşaat İnşaat adlı şirketin 2016 yılında İstanbul Tuzla’da başlattığı bu proje, başlangıç tarihinden yaklaşık bir .yıl sonra ya da bir başka deyişle Nisan 2018 tarihinde tamamıyla sona erdi.

  İstanbul Tuzla’nın en taze konut projelerinden biri olma özelliğini taşıyan bu naçizane iş ayrıntılarıyla ve sayısal verileriyle incelenecek olursa; projenin 2 blok ve bu blokların içerdiği toplam 72 adet apartman dairesini kapsadığı görülür.

  Tuzla’da Konut Projeleri hangileridir?

  Projenin içerdiği ve İstanbul Tuzla’da bulunan bu apartman dairelerinin alanları 103 metrekare ile 137 metrekare arasında değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra güncel fiyatlara göz atılacak olursa bu dairelerin fiyatları da 440 bin TL ile 685 bin TL arasında değişkenlik göstermektedir. Tuzla’nın en yeni konut projelerinden biri olan ATS Twin Park’ın eşsiz daireleri yeni sahipleri için anahtar teslim bir şekilde bekliyor…

  İstanbul Tuzla’da bulunan büyük ve şatafatlı konut projelerinden bir diğeri de “Şehr-i Aydınlı” isimli proje… Kurcan İnşaat isimli şirket tarafından Tuzla’da başlatılan bu proje hakikaten çok büyük bir maddi yatırım ürünü olarak insanların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Tuzla’da Konut Projeleri fiyat aralığı

  İlgili geliştirici şirket (Kurcan İnşaat) tarafından 2017 yılında yapımına başlanan projenin 2018 Aralık itibariyle tamamen sona ermesi planlanıyor. Proje tamamlandığında Tuzla yepyeni 312 adet apartman dairesi ve bunun yanı sıra 6 adet de dükkân kazanmış olacak.

  2018 yılı sonra ermeden hazır olması planlanan 312 apartman dairesinin alanları 106 metrekare ile 275 metrekare arasında değişkenlik gösterecek. Dahası, bu daireler için somut satış değerleri de hazır. Bir başka şekilde ifade edecek olursa daireleri satın almak isteyen taliplilerin kaç bin TL’yi gözden çıkarmaları gerektiği Kurcan İnşaat tarafından belirlenmiş durumda.

  Şayet evlerden birini satın almak niyetindeyseniz 585 bin TL ile 1 milyon 71 bin TL arasında bir meblağ paraya sahip olmalısınız. Ağustos 2018 itibariyle e tamamlanma oranına sahip proje, Tuzla’da Konut Projeleri olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor.

  Tuzla’da Konut Projeleri’nin Fiyat Aralığı Nedir?

  Tuzla konut projelerine göz atıldığında kesinlikle atlanmaması gereken bir diğer konut projesi de Özde City… Tuzla konut projeleri incelendiğinde belki de alıcısına en çok kar ettirenlerinden biri olan Özde City, başlangıç tarihi olan Haziran 2012’den tamı tamına 2 yıl sonra yani Haziran 2014’te tamamen sona erdi…

  Tuzla’nın en sevilen projelerinden olan Özde City’nin geliştirici firması, projenin adından da anlaşıldığı üzere Özde Emlak & İnşaat… İlgili geliştirici şirket tarafından 2014 yılında tamamlanan proje, 3 blok ve blokların içerdiği 96 apartman dairesinden oluşmaktadır. 2+1 ve 3+1 olan bu apartman dairelerinin fiyat aralığı 400 ila 435 bin TL arasında şekillenirken dairelerin metrekare aralığı ise 98 ila 140 metrekare arasında şekillenmektedir.

  Web sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

   

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2021 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ