• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla’da Sakin Yaşam Sunan Müstakil Evler

  Tuzla’da Sakin Yaşam Sunan Müstakil Evler

  Tuzla’da Sakin Yaşam Sunan Müstakil Evler

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla’da Sakin Yaşam Sunan Müstakil Evler

  Tuzla’da sakin yaşam sunan müstakil evler, son yılların bölgede en çok tercih edilen konut tipleri arasında yerini almaktadır.Tuzla konumu itibariyle İstanbul’un en güneyindeki semt olarak karşımıza çıkar.

  Aynı zamanda Marmara üzerinde yer alan ilçemiz Tuzla’nın iklimi de yine Marmara’nın etkisi altında seyreder. Dolayısıyla yazları sıcak ve kurak olan Tuzla’da kışlar ılık ve yağışlı geçer.

  Tuzla’da Sakin Yaşam Sunan Müstakil Evler ‘in fiyatları

  Tüm bu konum ve iklim özellikleri ise Tuzla’yı yaşanabilir ve tercih edilebilir bir semt yapmaktadır. Dolayısıyla son yıllarda yatırımcılar da gözlerini Tuzla’ya dikmiş; bölgede pek çok proje hayata geçirilmiştir. Bunlar arasında en çok dikkat çekenlerden biri Tuzla Marina’dır ki; yine Tuzla’yı en çok tercih edilen semt konumuna sürüklemektedir.

  “Tuzlada sakin yaşam sunan müstakil evler”, daha çok Kordon Boyu dediğimiz sahil kesimlerde doğayla iç içe bir yaşam olanağı sunar. Deniz manzarası ile alıcısının yüzünü güldüren bu müstakil evlerde, aynı zamanda yeşile özenli düzenlemeler de yapılmıştır.

  Başka bir deyişle bölgenin müstakil ev ve villa tipi konutlarında, yeşil alan düzenlemelerinin de yapıldığını, ailelere sıcak ve geniş müstakil bahçeler sunulduğunu söylemek mümkündür. Hem kiralık hem de satılık emlak hareketliliği getiren bu müstakil evler, merkeze yakın bölgelerde yoğunluk göstermeye devam etmektedir.

  Tuzla’da Sakin Yaşam Sunan Müstakil Evler Nasıl Fiyatlandırılmış?

  Tuzla müstakil evler nasıl fiyatlandırılmış? Tuzla’nın müstakil ev bakımından en zengin bölgesinin neresi olduğuna baktığımızda denize yakın konumlandırılmış konut tiplerini örnek olarak buluyoruz.

  Hem yeşili hem de maviyi seven alıcılar için bulunmaz bir seçenek olan Tuzla müstakil evleri, geniş ve dar tiplerde ikiye ayrılıyor. Bunlar arasında 2+1 ve 3+1 evler görmek de mümkün; 4+1 ya da 5+2 geniş metrekareli evler görmek de… Dolayısıyla bu noktada müşterinin alım kriterlerini belirleyen en önemli etmen fiyat aralığı oluyor. Peki Tuzla’da müstakil ve hatta havuzlu evler hangi fiyatlarda?

  Tuzlada sakin yaşam sunan müstakil evler nasıl fiyatlandırılmış? Öncelikle şunu söyleyebiliriz ki; Tuzla’da havuzlu evler, hemen hemen her semtte görebildiğimiz evlerdir. Yine aynı şekilde geniş bahçeli müstakil evler ve iş yerleri, şehrin hemen her yerine yayılmış durumdadır.

  Tuzla site isimleri

  En çok satış alan bölgelerin başında ise İstasyon Mahallesi, İçmeler Mahallesi, Cami Mahallesi, Postane Mahallesi ve Aydınlı Mahallesi bölgeleri geliyor. Fiyatlandırmasına baktığımızda ise 2+1 evlerin 400.000 Türk lirasından açılış bulduğunu görmekteyiz.

  Ancak buna karşın 120-130 metrekare 3+1 bir müstakil dairenin 550.000 Türk lirasından başlayıp 700-1200 bin fiyatlara kadar etiket bulduğunu söyleyebiliriz.

  Daireler metrekare olarak genellikle 80 rakamlarından başlıyor ve genişledikçe fiyatı artarak karşımıza çıkıyor. Ancak Tuzla’da kiraladığınız ya da satın aldığınız bir müstakil daire, sizi gündelik hayatın stresinden uzak sakin bir yaşam standardına kavuşturmayı başarıyor!

  CONCEPT GAYRİMENKUL.

  Melek UZUN

  +90530 238 22 66

  +90216 494 09 00

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2021 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ