fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla’da Satılık Daireler

  Tuzla’da Satılık Dairelerin fiyatları

  Tuzla’da Satılık Daireler

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla’da satılık daireler

  Tuzla’da satılık daireler , bölgenin şehirleşme faaliyetlerindeki gelişmelere paralel bir artışla talep görüyor. İlçenin değişen yüzü, farklı semt ve mahallelerde çeşitli bireysel beklentilere hitap ediyor. Mimarî yapılanmada en yüksek değişim oranları Tuzla ilçesinde gündeme geldi.

  Bunda arazi potansiyeli ve sınır hatlarında büyümeye açık alanların etkisi büyük. Tuzla lokasyon olarak merkez ilçelerden ayrık bir konumda yer alıyor. Bu süreci avantaja dönüştürmede de ulaşım alt yapı olanaklarına yapılan yatırımın etkisi büyük.

  Tuzla’da emlak hareketleri nasıl?

  Son yıllarda kalıcı ve geçici nüfusta yüksek bir artış yaşanan Tuzla’da, kiralık ve satılık konut hareketliliği her geçen gün yükseliyor. Emlak Konut GYO projeleri, TOKİ Tuzla  konutları ve bireysel firmalarca sağlanan yatırımlar, bu grafiğin yükselmesini sağladı.

  Bunun yanı sıra eğitim binaları, gelişim kurumları, alışveriş merkezleri ve daha pek çok olanak da bölgeye olan rağbeti arttırdı. Tuzla’da satılık daireler ,Yeni bina yönetmeliğine uygun tasarlanan yaşam alanları, konfor istatistiği bakımından da oldukça tercih ediliyor.

  Tuzla’da satılık daireler ve emlak fiyatları ne kadar?

  Tuzla, coğrafî ve sosyal özellikler açısından çeşitliliğe sahip bir yerleşim alanı. Sahil kesimi, iç bölmeler, yeşil alanlar, mesire yerleri gibi doğal etkileri bünyesinde taşıyor. Buna ek olarak; endüstriyel bölgelerle ikamete uygun alanlar olarak da değişen bir kimliğe sahip.

  Bunlar konut fiyatlarında da farklılıklar meydana getiriyor. İstanbul geneli için bir kıyas yapıldığında, Tuzla’da satılık daireler ve konut fiyatları oldukça makul. Gelecek dönemde hızlı bir artış yaşanması da ön görülen emlak hareketleri olarak çeşitli şirketlerce aktarılıyor.

  Tuzla’da Satılık Daireler

  Tuzla’da satılık daireler , farklı yaşam standartlarını karşılayacak bir çeşitliliğe sahip. Stüdyo daireler, 1 oda 1 salon, 2+1, 3+1 ve 4+1 kurguda konutlar olukça revaçta. Buna ek olarak konut tipolojisinde farklı alternatifler mevcut. Dubleks, tripleks daireler ve villalar daha lüks yaşam alanları olarak dikkat çekiyor.

  Standart daireler müstakil apartmanlarda ve site konutlarında karşımıza çıkıyor. Deniz manzaraları, bahçeli ve merkeze yakın pek çok yapı birimi de Tuzla’nın genel karakterini teşkil ediyor.

  Tuzla’da Satılık Daire Ne Kadar?

  Tuzla’da satılık daire ne kadar? Gözde mahallelerde kiralık fiyatları oldukça yüksek sınırlara kadar artış gösteriyor. Daha mütevazi seçenekler de farklı semtlerde alıcıları karşılıyor. Hal binası, AVM çevresi ve yeni konut oluşumları çevresindeki satılıklar yatırımlık olarak düşünülebilir. Genel olarak Tuzla’da güncel satılık fiyatları 290.000 tabanından başlıyor.

  Bu rakamlar daha çok tek odalı ve stüdyo tipi daireler için geçerli. Oda ve metrekarede artış gözlendikçe, fiyatlar da yükseliyor. Ayrıca dairenin yer aldığı çevre koşullarıyla da satılık maliyetlerinde değişim meydana geliyor.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.