• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  2+1 Kiralık Daire Akfırat Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Akfırat Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Akfırat Mahallesi Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  2+1 Kiralık Daire Akfırat Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Akfırat Mahallesi Tuzla seçenekleri aylık kirasına göre ve aidatına göre farklılık gösterir. Akfırat Mahallesi genel özellikleri açısından doğal yaşamla iç içe bir mimari şeklini benimsemiş proje alanlarının hâkim olduğu bir bölgedir.

  Planlı yapılaşma anlayışı ve alt yapı sorununun olmayışı, doğa ile dost bir mimari anlayışının benimsenmiş olması sayesinde parmakla gösterilen semtlerden biridir.

   Akfırat Mahallesi Tuzla Kiralık Daire 2+1

  Akfırat mahallesi geleceğin yükselen yıldızıdır. Bunun yanında doğal yaşamla iç içe yaşanabilir. Tuzla Akfırat Mahallesinde ki arsa ve daire fiyatları son on yılda ciddi oranda bir artış göstermiştir. Üçüncü köprü bağlantı yolları üzerinde bulunan mahalle özel üniversitelere yeraltı treni ile kolay ulaşım imkânının değerlendirilmesiyle de gözde bir semttir.

  Güney batısında Tuzla İlçe Merkezi ve Orhanlı, Kuzeyinde ve batısında Pendik ve doğusunda Kocaeli bulunur. İstanbul- İzmit eski devlet yolu güneyinden geçer. İstanbul Park mahalle sınırları içindedir. Mahalleye çok yakın bir lokasyon da Sabiha Gökçen Hava Alanı bulunur. 5 dakika mesafade de Via Port Alışveriş Merkezi vardır.

  Tuzla Tepeören eşyalı kiralık daire

  Akfırat Mahallesi ’ni cazip kılan önemli nedenlerden biri de temiz ve düzenli bir yapılaşma olmasıdır. Hava Alanına 10 dakika gibi bir mesafe kadar yakın olması, TEM otoyoluna hızlı bir şekilde ulaşabilme imkânı ve iki il sınırının kesiştiği noktada bulunmasıdır.

  Bunun yanında doğal enstrümanların yapılarla harmanlandığı yaşam alanları ve Tuzla 2+1 kiralık daire tipleri sayesinde insanların şehrin kalabalığından uzakta nefes almasına olanak sağlar.

  Tuzla Akfırat Mahallesi Kiralık Villa

  Nüfusu 1500 civarında olan Tuzla Akfırat Mahallesi 3+1 Kiralık daire fiyatları genelde villa tipi evler olduğundan oldukça yüksektir. En düşük 3+1 kiralık daire aylık ücreti 3.000 TL’ den başlar, oda sayısı ve metrekare büyüklüğüne göre artış gösterir.

  Akfırat Mahallesi Tuzla Kiralık villa fiyatları ve dairelerinin bulunduğu sitenin aidatı da çok önemli bir kalem olarak karşımıza çıkabilir. Merkezi sistem ısıtma sistemine sahip olan sitelerde aidatlar kış aylarında daha yüksek olur.

  Açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı spor alanları ve açık yeşil alanların bakımı elbette aidatlara yansıyacaktır. Her güzel şeyin bir bedeli olduğu unutmamalıdır. Bu bedeli ödeyecek ekonomik güce sahip olmayan kimselerin bütçelerine uygun olan lokasyonlar da kiralık ev aramaları tavsiye edilmektedir.

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  0530 238 22 66

  Melek UZUN

   

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.