• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  2+1 Kiralık Daire Aydınlı Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Aydınlı Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Aydınlı Mahallesi Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  2+1 Kiralık Daire Aydınlı Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Aydınlı Mahallesi Tuzla seçenekleri arasında 90 M2 ‘den 180 M2’ye kadar büyüklük aralığında olabilmektedir.  Son yıllarda yapılan toplu konutlar ve siteler nedeniyle nüfus hızla artmıştır. Bu durum alt yapı sorunlarına neden olsa da belediyenin verimli çalışmaları ve zamanında müdahaleleri sayesinde hızla çözülmektedir.

  Tuzla Aydınlı Mahallesi 2+1 Kiralık Daire

  Aydınlı Mahallesi yerleşim olarak çok eskilere dayanmaktadır. Cilalı taş devrinden kalıntıların bulunduğu Tuzla ’nın yeni gelişmekte olan bölgelerinden biridir. Çok uzun yıllar kısıtlı bir nüfus yoğunluğuna sahip olan Aydınlı Mahallesi son 15 yılda artarak iki katı yoğunluğa ulaşmıştır.

  Kadın nüfusun %3’ lük bir farkla daha fazla olduğu Tuzla Aydınlı Mah. 2+1 kiralık daire bulmak açısından rahat bir lokasyondadır. Bulunan 3+1 kiralık daireler arasından bütçe ve istekler karşılaştırılıp karar verilebilir. İstenirse site içerisinde olan bir daire istenirse müstakil bir binada bulunana daire seçilebilir. Ev sahipleri bazen kiracıya göre kirada indirim dahi yapabilmektedir.

  2+1 Kiralık Daire Fiyatları Aydınlı Mahallesi Tuzlada

  Yeni evlenecek çiftler ev sahiplerinin gözde kiracı profiline bire bir uymaktadır. Ancak Tuzla 3+1 daireleri de genelde çocuklu aileler kiralamak için tercih ederler. Burada da çocuk sayısı az olan aileler ve çocuklarının yaşları büyük olan aileler 3+1 daireler arasında istediğini bulmakta daha şanslıdırlar.

  Anadolu yakasının en büyük parkı olan Şelale Park, Aydınlı Mahallesi ’ndedir. Pek çok özel ve devlet üniversitelerine yakınlığı öğrenciler için bir cazibe ortamı olmasına yol açmıştır. Bu durum ev sahipleri için sevindirici bir durumdur. Birkaç öğrenci birleşerek 3+1 daire kiralar.

  Tuzla Aydınlı Kiralık Daire 1+1

  Hem kirayı hem masrafları bölüşerek ekonomik bir yaklaşım ortaya koyarlar. Bu durum ev sahiplerinin dairelerini daha yüksek bir fiyata kiralayabilmesine olanak sağlar.

  Tuzla Aydınlı Mah. 2+1 kiralık daire tipleri arasında iki katlı olan Tuzla dubleks daireler de mevcuttur. İki katlı olan dairelerin bazılarında teras mevcuttur. Bazıları ise ters dubleks denilen mimari yapıda olduğundan balkon bulunmayabilir. Bu yapıdaki 3+1 dairelerde yatak odaları üst katta bulunur. Salon ve mutfak alt kattadır.

  Tuzla Aydınlı Kiralık Eşyalı Daire

  Örgün eğitim kurumlarından olan ilk ve ortaokullara yakın olan Tuzla Aydınlı  3+1 daireler, okula giden çocuğu olan aileler tarafından daha fazla talep görmektedir.

  Randevu ve Bilgi almak için arayabilirsiniz…

  Concept Gayrimenkul.

  0530 238 22 66

  Melek UZUN

   

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.