• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  2+1 kiralık Daire Cami Mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık Daire Cami Mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık Daire Cami Mahallesi Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  2+1 Kiralık Daire Cami Mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık daire Cami Mahallesi Tuzla ‘da arayanların çoğu sakin bir semt arayan kimselerdir. Kimi memleketinden gelir kimi İstanbul içinde adres değiştirir. Kiralık daire ararken önceki yıllarda taşınılacak semte gidip camlara bakılırdı. Ancak gelişen çağın getirdiği teknolojik gelişmeler sayesinde artık internet dende ev aranıyor.

  Arama motoruna; 2+1 kiralık daire Cami Mah. Tuzla yazmak yeterli olmaktadır. Bu yazıyı yazıp enter tuşuna basınca karşımıza pek çok emlak sitesi çıkmakta. Bu sitelerden herhangi birine tıkladığımızda da önümüze pek çok alternatif gelmektedir. Bu seçeneklerden birini incelediğinizde evin özellikleri hakkında pek çok fikriniz olur. Evin yeri, binanın yaşı, dairenin katı, iç özellikleri ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

  Tuzla 2+1 kiralık daire Cami Mah. Fiyatları

  Tuzla Camii Mahallesi oldukça nezih bir mahalledir.  Yerleşim olarak eski ve köklü bir mahalle olması bakımından sıklıkla tercih edilmektedir. 5600 civarında olan nüfusun kadın erkek oranı birbirine eşittir. Bu özelliği ile dengeli bir nüfus yapısına sahiptir.

  2+1 kiralık daire Cami Mah. Tuzla fiyatları da binanın yaşına ve sahip olduğu özelliklere göre 1200 TL ile 3500 TL arasında değişim göstermektedir. Bazı binalarda kentsel dönüşüm gerçekleştirilmiştir.

  Yeni binalarda fiyatlar daha yüksek olmakla birlikte depreme karşı daha dayanıklıdır. Daha yeni mimari anlayışıyla yapılmıştır. Deprem yaşamış olanlar ilk olarak binanın depreme dayanıklı olup olmadığını sorgular. Depreme dayanıklı olan binalarda daire kiralamayı tercih eder.

  Tuzla Cami Mahallesi ‘nde 2+1 Kiralık Daire Özellikleri

  Oldukça merkezi bir mahallede yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden olan 2+1 kiralık daire Cami Mah. Tuzla açısından fazlaca seçeneğe sahiptir. Sahil kenarında, site içinde olandan müstakil olana, yeni bir binada bulunandan 30 yıllık bir binada bulunana kadar seçenek mevcuttur.

  Dairenin fiyatını bulunduğu kata göre belirleyen Tuzla emlakçı ve daire sahipleri de vardır. Isınma sistemi olarak doğal gaz kombili olanların yanında merkezi sistemli, yerden ısıtmalı olanlar da mevcuttur. Genelde balkonlu olan dairelerden giriş katında olanlarda olan balkonlar biraz daha küçüktür.

  Okul ve sağlık kuruluşlarına yakın olan daireler emsallerine oranla daha yüksek bir bedelle kiralanabilirler.

  Randevu için lütfen arayınız…

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  0530 238 22 66

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.