• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  2+1 Kiralık Daire Evliya Çelebi Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Evliya Çelebi Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Evliya Çelebi Mahallesi Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  2+1 Kiralık Daire Evliya Çelebi Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Evliya Çelebi Mahallesi Tuzla tercihi yapanlar genelde çocuklu ailelerdir. Daha büyük evde yaşamak isteyen kişilerin de tercihi olan 3+1 daireler 90 M2’ den başlayıp 180 M2’ ye kadar çıkmaktadır.

  Tuzla Evliya Çelebi Mahallesi 2+1 Kiralık Daire

  Tuzla Evliya Çelebi Mah. 2+1 kiralık daire tercihi yaparak ev arayan çocuklu aileler eğitim kurumlarına yakın olanlara yönelirler. Bölgede özel okulların yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullar da bulunmaktadır. Yerleşik bir nüfusa sahip olan mahallede 3+1 kiralık daire seçenekleri yeterlidir.

  Özel sağlık kurumlarının yanında sağlık ocağı da bulunur. Marmaray ’a yakınlığı ulaşım açısından tercihleri belirler. Oyun parkı, alışveriş mekânlarına yakınlık da tercih aşamasında önemli bir faktördür.

  Evliya çelebi mahallesi kiralık daireler Tuzla

  Sanayi kuruluşlarına nispeten daha yakın olan mahallede kentsel dönüşüm kapsamında yapılmış yeni binalar da mevcuttur. Bu binalar ilk tercih olmakla birlikte eski binaların metrekare olarak daha büyük olması da kiralık ev arayanlara cazip gelmektedir.

  Tuzla Evliya Çelebi Mah. 2+1 Kiralık Daire Fiyatları

  Tuzla Evliya Çelebi Mah. 2+1 kiralık daire fiyatlarında, dairenin bulunduğu katın fiyatta elbette etkisi büyüktür. Giriş katta bulunan bir dairenin kirası ara katlarda bulunan bir daireye göre daha ucuzdur. Bütçesi dar olanlar için genelde tercih fiyata göre yapıldığından giriş kat ya da bahçe katı daha uygun olacaktır.

  Binanın katlarının çok olması durumunda asansör olup olmaması da tercihlerde etkili olur. Sonuçta yaşlı veya hastası olanlar asansör olmayan binalarda çok büyük zorluklar yaşarlar. Bu zorlukları yaşamamak için asansörü olan binaları tercih ederler.

  evliya çelebi mahallesi kiralık daireler

  Tuzla Evliya Çelebi Mah. 2+1 kiralık daire arayışı içinde olanlardan bir kısmı site içinde olmasını isterler. Güvenliği ve havuzu olan sitelerde aidatlar daha yüksek olmakla beraber havuzu olmayan sitelerde aidatlar daha düşüktür.

  Bazı sitelerde merkezi sistem pay ölçerli ısıtma sistemi mevcutken bazılarında kombili ısınma sistemi vardır. Merkezi ısıtmaya sahip sistemi olan sitelerde kışın aidatlar artar. Yazın daha az aidat ödenir. Bu sitelerde Tuzla kiralık eşyalı daire ‘lerde sıcak su ihtiyacı bazen sitenin merkezi sisteminden karşılanır. Bazen de dairelere bağımsız olarak hermetik şofben takılır ve sıcak su ihtiyacı böyle karşılanır.

  Randevu ve bilgi için lütfen arayınız…

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  0530 238 22 66

  Melek UZUN

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.