• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  2+1 kiralık daire istasyon Mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık daire istasyon Mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık daire istasyon Mahallesi Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  2+1 kiralık daire istasyon Mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık daire istasyon Mahallesi Tuzla ‘da arayan kiracılar için önemli olan genelde okula ve merkeze yakın olmasıdır. İnsanlar genellikle mecburiyetten ev ve semt değiştirmek zorunda kalırlar. Bunların başında iş durumu gelmektedir. Tuzla, sanayi bölgesi ve tersane bölgesi olması sebebiyle bu durumu en fazla maruz kalan bölgelerden biridir.

  Son yıllarda eğitim sisteminde yerleştirme usulü kayıt alınmaktadır. Bu civarda bir okula yerleştirilen öğrencilerinin aileleri okula daha yakın olmak ister. Üniversite öğrencileri de ulaşım kolaylığı ve sosyal çevre için Tuzla İstasyon Mahallesi ’ni tercih etmektedir.

  2+1 kiralık daire istasyon Mahallesi Tuzla Fiyatları

  Tuzla istasyon Mah. Kiralık 2+1 daire fiyatları dairenin konum ve özelliklerine göre farklılık gösterir. 1.000 TL ile 3.800 TL arasında değişen Tuzla istasyon Mahallesi 2+1 daire fiyatları farklı bütçelere uygun alternatiflere sahiptir. Fiyatlar bina yaşına, bulunduğu kata, dairenin iç özelliklerine, dış özelliklerine ve en önemlisi konumuna bağlı olarak değişiklik gösterir.

  İyi bir konuma sahip olan dairenin iç özellikleri de iyi ve kaliteliyse bir de elit bir sitede ise 3800 TL’ ye varan fiyatlarla karşılaşılabilir. Bunun yanında eski bir binada giriş katta yer alan nispeten kötü bir konumda olan 3+1 dairenin fiyatı da 1000-1200 TL bandındadır.

  Tuzla İstasyon Mah. 2+1 kiralık daireleri aileler kiraladıkları gibi üniversite öğrencileri de üç kişi paylaşmak üzere kiralamaktadır. Evin kirasını ve faturalarını ortak olarak karşılar, ekonomi yaparlar. Ulaşımı rahat bir mahalle olduğu için özellikle tercih edilir.

  Tuzla 2+1 kiralık daire istasyon Mahallesinde

  Tuzla istasyon Mah. 2+1 Kiralık Daire özellikleri; iç ve dış özellikler olarak değerlendirilmelidir. Dış özelliklerde konum ve merkeze yakınlık, sosyal alanlara yakınlık, ulaşım kolaylığı ve binanın dış özelliği sayılabilir.

  İç özelliklere gelince kullanılan malzemelerin kalitesi, odaların yerleşimi, metrekare olarak kulanım alanlarının toplam ölçüleri beyaz eşyalar ve bazı evlerde eşyalı olarak verildiği için eşyaların özellik ve kalitesi sayılabilir.

  Tuzla istasyon Mah. 2+1 kiralık daire arayan kiracılar emlak sitelerinde arama yaparken iç ve dış özelliklerine bakarlar. Fiyat fayda dengesine dikkat ederek seçer ve görmeye giderler.

  Randevu için lütfen arayınız…

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  0530 238 22 66

  Melek UZUN

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.