• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  2+1 kiralık daire Orhanlı Mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık daire Orhanlı Mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık daire Orhanlı Mahallesi Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  2+1 kiralık daire Orhanlı Mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık daire Orhanlı Mahallesi Tuzla seçenekleri oldukça kısıtlı olan bir mahalledir. Tuzla Orhanlı mahallesinde insanlar, genelde ev sahibi olup dairelerinde kendileri oturmaktadır.

  Kentsel dönüşüm için tam bir plan yapılmamış olduğundan, merkezde bulunan yeni binaların sayısı azdır. Ama yeni kurulan siteler hem sosyal alanları hem de çağdaş mimari anlayışı açısından daha kullanışlıdır.

  2+1 kiralık daire Orhanlı Mahallesi Tuzla

  Zaten oldukça kısıtlı olan Tuzla Orhanlı Mah. 2+1 kiralık daire tipleri de binanın yeni ve eski olmasıyla belirlenebilir. Genelde eski binalarda daire sahipleri kendileri oturur. Ancak bazı eski binalarda bulunan Tuzla 2+1 kiralık daireler eğer tadilat görmemişse oldukça eski ve deforme olmuştur. Tadilat gören daireler de nispeten oturulacak gibi olmasına rağmen ısı yalıtımı yoksa yeterince ısınamama problemi bulunmaktadır.

  Okullara yakın olan 3+1 daireler okul sezonu başlamadan genelde kiralanmış olurlar. Okul sezonu boyunca da evlerin boşalması pek muhtemel değildir. Olağanüstü durumlar haricinde okula giden çocuğu olan aileler sezon boyu daireyi boşaltmaz.

  Tuzla Orhanlı Mahallesi 2+1 Kiralık Daireler

  BazenTuzla Orhanlı Mah. 2+1 Kiralık daire bir önceki kiracı çıkmadan kiralanmış olur. Çünkü uygun lokasyon da bulunan Tuzla 3+1 kiralık daire sayısı kısıtlıdır. Talep fazla arz az olduğundan kiralar da yüksektir.

  Hastanelere, okullara, devlet dairelerine, Sabiha Gökçen Hava Limanı’na yakınlığı nedeniyle tercih edilen bir yerleşim yeridir. Pek çok alışveriş merkezine yakın konumda olması ulaşımın çeşitliliğini de artırmıştır. Yerleşik bir nüfusa sahip olan mahallede 1900 civarında kişi yaşamaktadır. Kadın ve erkek nüfusu dengeli bir dağılım arz eder.

  Tuzla Orhanlı Mahallesinde ki kiralık daireler, kaliteli ve nitelikli eğitim kurumlarına yakın bir bölgede bulunur. Çocuklu aileler de bu eğitim kurumlarında okuyan çocuklarının evlerine yakın olmasını tercih ederler. Az bir nüfusa sahip olan mahallede pek çok park ve bahçe bulunmaktadır. Kalabalık nüfusun olduğu semtlere oranla park başına düşen çocuk sayısı da azdır. Bu nedenle parklar daha az deforme olmuştur. Aileler yazın sıcak zamanlarında çocukları parkta oynarken bu parklara gelip çaylarını yudumlarlar.

  Randevu için lütfen arayınız…

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  0530 238 22 66

  Melek UZUN

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.