• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  2+1 Kiralık Daire Tepeören Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Tepeören Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Tepeören Mahallesi Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  2+1 Kiralık Daire Tepeören Mahallesi Tuzla

  2+1 Kiralık Daire Tepeören Mahallesi Tuzla arayışında bulunanlar genelde şehir hayatından kaçmak için buraya gelenlerdir. Son zamanlarda Tuzla Tepeören Mahallesi ’ ne yolu düşmemiş olanlar hayretlerini gizlemekte zorlanmaktadırlar.

  Sakin ve huzur dolu bir yaşam alanı sunan Tuzla Tepeören mahallesinde ki 3+1 dairelerde en çok tercih edilen ve hızlı kiralanan daireler olmaktadır.Tuzla Tepeören Mahallesi, adeta bir villa ve rezidans cennetidir. Şehir hayatından usanmış olan insanların her türlü sosyal alanın bulunduğu yatay alana kurulmuş bu sitelerde ev arayışı artmıştır.

  2+1 Kiralık Daire Tepeören Mahallesi ‘nde

  İnsanlar artık evlerine geldiklerinde huzurlu ve sakin bir hayatın özlemini çekmektedir. İş yaşamında yeterince stres yaşarlar. Bu nedenle huzurlu ve dingin bir hayat yaşamak için Tuzla Tepeören Mahallesi ’ni tercih etmektedirler.

  Tuzla Tepeören Mahallesinde yer alan külliye mi, spor tesisi mi olduğu henüz belirlenemeyen dev yapının çevresi imar edilmiştir. Genelde villa tipi yapıların bulunduğu Tuzla Tepeören Mah. 2+1 kiralık daire arayanların emlakçılarla yoğun mesai yapmalarına neden olmuştur. Kısıtlı sayıda bulunan Tuzla 2+1 kiralık daireler kapanın elinde kalmaktadır. Bazı daireler içindeki kiracı çıkmadan ileri bir tarih için yapılan sözleşmelerle kiralanır.

  Tuzla Tepeören Mahallesi 2+1 kiralık Daire fiyatları

  Gelişen her mahallede olduğu gibi Tuzla Tepeören Mah. 2+1 kiralık daireler seçenekleri talepleri karşılayacak düzeyde değildir maalesef. Genelde villa tipi evlerin olduğu mahallede müstakil olarak bulunabilecek 3+1 kiralık daire sayısı da oldukça sınırlıdır.

  Formula pistinin bu bölgede bulunması, Sabiha Gökçen Hava Limanına olan yakınlık sayesinde gözde bir mahalle olmaya devam etmektedir. Lüks olan kiralık dairelerin iç düzeninde kullanılan malzemeler kalitelidir. Üst gelir grubuna hitap eden bu kiralık daireler genelde bahçeli olur.

  Pek çoğu da site içinde bulunur ve sosyal alanları da üst gelir grubuna hitap eder. Bu nedenle Tepeören Mahallesi 2+1 kiralık daire ‘lerin aidatları oldukça yüksektir.

  Tuzla Tepeören mahallesinde birçok özel okulunda kampüsleri yer alır. Böylece üst gelir grubundaki müşterilerinin ayağına eğitim hizmetini götürmüş olurlar. Okan Üniversitesi çevresinde bulunan rezidanslar da geliri yüksek olan öğrencilerin ev konforundan uzaklaşmadan öğrenciliklerini yaşamalarına olanak sağlar.

  Randevu için lütfen arayınız…

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  0530 238 22 66

  Melek UZUN

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.