• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Ambiyans Tuzla Kiralık Daire

  Ambiyans Tuzla 3+1 Kiralık Daire

  Ambiyans Tuzla Kiralık Daire

  Ambiyans Tuzla Kiralık Daire

  Ambiyans Tuzla Kiralık Daire  3+1 seçenekleri , oldukça geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor. Bölgede konut projeleri bakımından zengin bir alt yapı mevcut. Farklı site organizasyonları içinde yer alan binalarda, 3+1 daireler sıklıkla tercih ediliyor.

  Ambiyans Tuzla Projesi  nerededir?

  Yayla Mahallesi , Tuzla ilçesinde yer alan bir yerleşim alanı. Mahalle sınırını D100 karayolu oluşturuyor. Semtin diğer sınır bölgelerinde ise Tuzla’nın gözde mahalleleri bulunuyor. İstasyon ve Postane Mahalleleriyle yakın konumda bulunuşu, semtin düzeyinde de artış gösteriyor.

  Yayla Mahallesi konut projeleri nelerdir?

  Çok sayıda özel şirket tarafından satışa sunulan site konutları, bayındırlık faaliyetlerinde ilk sırayı teşkil ediyor. Bölgedeki site konutlarına birkaç örnek olarak şu liste verilebilir:

  • Ambiyans Tuzla
  • Sunlife Tuzla
  • Cordella
  • Yayla Park Evleri
  • Yayla Park Plus Evleri
  • Golf Life Tuzla
  • Serender Evleri
  • Vizyon Park

   Ambiyans Tuzla Kiralık Daire 3+1

  Ambiyans Tuzla 3+1 Daireler  farklı bütçe sınırlamalarına ve değişen kullanım amaçlarına uygun bir çeşitliğe sahip. Bu tasarım programında daireler 100 metrekareden başlıyor, 250 metrekareye kadar giderek artan bir vizyonla karşımıza çıkıyor.

  Mahallede alışveriş ve sosyal faaliyetlerin karşılanmasında yeterli bir organizasyon dikkat çekici. Hem İETT ve halk otobüsleri hem de minibüslerle pek çok merkez semt ve ilçeye erişim sağlanabiliyor. Bu bölgeden konut satın almayı düşünenler için, rahat ve sosyal bir yaşam alanından bahsedilebilir. Yine de tercih ettiğiniz konutu çevresel statüde irdeleyerek, en verimli satın alım sürecini yaratabilirsiniz.

  Ambiyans Tuzla Kiralık  3+1 Daire Fiyatları

  Yayla Mahallesi satılık 2+1 fiyatları, 90-100 metrekare gibi minimal tasarımlarda 350 bin alt limitinden başlıyor. En uygun daire fiyatlarında güncel rakamlar dönemsel olarak değişebilmektedir. Özellikle bu fiyatlandırmanın altında sunulan konutlar, kısa sürede alıcı buluyor.

  Sezon ortasında ve firmasal kampanyaları takip ederek, daha uygun rakamlarla yatırım yapabilirsiniz. Lüks dairelerde aynı oda ve salon kurgusunda çok daha yüksek rakamlardan da bahsetmek mümkün. Bunlar hem modern site kurgularında hem de ana caddede merkezî olanaklara yakın apartmanlarda karşımıza çıkıyor.

  Ambiyans Tuzla Kiralık Daire ilanları

  Bugün yeni tasarım binalarda çeşitli zorunluluklar mevcut. Bunlar ikamet eden bireylerin daha tasarruflu ve konforlu bir yaşam alanına sahip olmaları açısından önem taşıyor. Satın alımlarda daha yeni ve modern binaları tercih ederek, daha yüksek bir standardı yakalamak mümkün.

  Bu tipolojide ekseri, ısı yalıtımı, dayanıklılık ve güvenlik sistemleri ön planda tutulmuş durumda. Elbette artan bu ve benzer nitelikler, taban fiyatlarda daha yüksek rakamları gündeme getiriyor.

  Ambiyans Tuzla Kiralık 3+1 Daire fiyatları

  Tuzlada kiralık daireler  ve Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.”  sitesi Tuzla ” Bu yazının tüm hakları Concept Gayrimenkul Danışmanlık ‘a aittir. İzinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz , yayınlanamaz...

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.