• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Anadolu meyve sebze haline yakın

  Anadolu meyve sebze haline yakın

  Anadolu meyve sebze haline yakın

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Anadolu meyve sebze haline yakın

  Anadolu meyve sebze haline yakın satılık dubleks, geniş yaşam alanı ve sosyal çevre arayışında olanlar için ideal. Dubleks konutlar ikamet amaçlı olarak düşünüldüğü gibi, ofis ve iş yeri gibi ticarî kurumların da sıklıkla tercih ettiği organizasyonlar arasında.

  Tuzla hal yolu Aydınlı Mahallesi, marina bölgesine, Postane ve İstasyon Mahallelerine, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ulaşım açısından oldukça konforlu. Ayrıca mahalle genelinde İETT hattı, ortaokul, sağlık ocağı, camii ve alışveriş dükkânları da mevcut. Tuzla Devlet Hastanesi’ne minibüs veya otobüs ile ulaşım oldukça rahat. Okan üniversitesi Hastanesi’ne de yine mahalleden erişmek kısa ve zahmetsiz.

  Anadolu meyve sebze haline yakın satılık

  Dubleks konutlar ekserî, metrekare açısından daha büyük hacimli olmaktadır. Pek çok yapı kendine ait bir açık alan ve bahçe düzenlemesine sahip. Yine araçlar için bir otopark alanı ve ısı yalıtımlı olmaları da diğer ortak özellikler arasında yer alıyor. Apartman bünyesinde yer alan dubleks daire ve ofis alanları bulmak da mümkün. Müstakil villalı sitelerde de dubleks ve tripleks konutlar karşımıza çıkıyor.

  Tuzla hal yolu projesi, mahallenin kentsel dokusuna zarar vermeyecek bir itina gözetilerek yapılmaktadır. Ağaç dikimi ve yeşillendirme çalışmaları, hal inşaat projesi maddelerinden sadece biri. Hal tesisinin mahalleye katacağı ticarî ve sosyal imkânlar da bölgeyi daha değerli bir mahiyete kavuşturacak gibi görünüyor.

  Anadolu meyve sebze haline yakın satılık işyeri Tuzla

  Çok geniş bir arazi üzerine konuşlandırılacak tesiste; dükkânlar, sağlık birimleri, depo ve paketleme alanları gibi pek çok organ yer alacak. Bunlara ek olarak; sosyal yapılar, PTT, bankalar, AVM, cafe ve restoranlar da yer alacak. Modern ve elit bir proje ile kurgulanan tesis, gelecekte bölgenin değerini de katlayacak.

  Anadolu Meyve Sebze haline Yakın Satılık Dubleks Ofis

  Anadolu meyve sebze haline yakın satılık dubleks ofis, kişisel şirketler ve girişimciler için oldukça uygun yapı tipleri arasında yer alıyor. İş gücü niteliğine bağlı olarak bu tip yapıların konumu ve karakteri de değişkenlik gösteriyor.

  Ofis tipi dubleks yapılar, 3+1, 4+1, 5+2 konutlardan müteşekkil. Aydınlı Mahallesi’ne Ataşehir hal binasının taşınmasıyla birlikte, bölgedeki iş gücü hareketliliği de artış gösterecek. Bölgedeki bu çeşitlilikten ve ulaşım alt yapısının konforundan faydalanmak isteyen iş adamları için gelecek vâdeden bir lokasyon. Satılık dubleks ofis fiyatları ise, 300.000 TL civarından başlıyor. Konutun merkeze yakınlığı, banyo, mutfak ve oda sayısı, müstakil ya da apartman içinde olup olmamasına göre fiyatlar ivme kazanıyor.

  Anadolu Meyve Sebze haline Yakın Satılık Dubleks Konut

  Anadolu meyve sebze haline yakın satılık dubleks konut, kalabalık aileler ya da geniş yaşam alanı arayanlar için tercih edilebilir. Bölgedeki konut fiyatlarının oldukça makul olması ve yatırımlık bir mahiyet taşıması da önemli. Yeni Tuzla hal yolu çevresinde satılık dubleks konut seçenekleri bulunuyor. Bunlar konum itibariyle oldukça sosyal imkânlarla donatılmış.

  Ayrıca çevrede site yapıları da yer alıyor.Anadolu meyve sebze haline yakın satılık daireler  Tercihe göre size en uygun konut tipini belirleyebilirsiniz. Takas ve krediye açık dubleks konut fiyatları 200.000 TL gibi düşük bir alt limitten başlıyor. Binanın yaşı, hacmi ve niteliğine göre satılık dubleks konutların fiyatları milyon TL’lere kadar artış gösterebiliyor.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

   

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.