fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Cami Mahallesi acil satılık

  Cami mahallesi acil satılık

  Cami Mahallesi acil satılık

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Cami Mahallesi acil satılık

  Cami Mahallesi acil satılık daire ve konutlarda sezon sonu avantajları dikkat çekiyor. Özellikle Tuzla Cami Mahallesi’nden uygun fiyatlara bir daire bulmak önemli. İlçenin sahil semtlerinden olan Cami Mahallesi, Marina projesiyle daha da parlak bir yaşam alanı statüsüne yükseldi.

  Alışveriş merkezi, akvaryum, kafeler ve çeşitli sosyal olanaklarla donatılan Marina, çok geniş bir yat limanı olarak da hizmet veriyor. Bölgeye ziyaretçi girişi de bu organizasyonla birlikte artış gösterdi. Böylece çevre konutlar da daha değerli bir seviyeye erişti.

  Tuzla Cami Mahallesi acil satılık daire

  Viaport Tuzla Marina, Cami Mahallesi’yle birlikte tüm çevre semtlerde olumlu bir etkileşim yarattı. Marinanın tamamlanmasıyla bölgeye toplu taşıma olanakları da arttırıldı. Kompleks içinde yer alan çeşitli aktivite alanları ise şu şekilde;

  • Tema Park
  • Akvaryum
  • Business Center
  • Alışveriş Merkezi
  • Otel
  • 750 Tekne kapasiteli marina

  Cami Mahallesi imar projeleri nelerdir?

  Semtte Marina çevresinde şekillenmiş özel sektör yapıları mevcut. Cami Mahallesi satılıklar  site olumşularıyla Marina’nın avantajları konut yaşamına da yansıtılmış durumda. Apartman siteleri içerisinde dubleks ve tripleks konutlar da mevcut.

  Ayrıca villa, müstakil ve tekil binalar da yine mahallenin konut kategorisinde yer alan yapı tipleri arasında yer alıyor.

  Cami Mahallesi Acil Satılık daire Fiyatları

  ”Cami Mahallesi satılık” fiyatları; site konutlarında ve müstakil dairelerde farklılık arz ediyor. Emlak sektöründe yer alan güncel bilgiler içinde acil satılık kapsamında pek çok imkân mevcut.

  Marinaya yakın havuzlu lüks sitelerde acil satılık tripleks villa fiyatları 6 milyon TL’ye kadar çıkabiliyor. Bunlarda tasarım 5+2 konseptinde karşımıza çıkıyor. Daha minimal yaşam alanları arayanlar için; yine Marina çevresinde fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor.

  Cami Mahallesi acil satılık işyeri

  Bu civarda fiyatlar genelde 90-100 metrekare 1 ve 2 odalı kurgulardan müteşekkil. İhtiyaçtan satılık 3+1’lerde taban fiyat 350-400 TL arası. Mahalle diğer komşu semtlere nazaran daha pahalı.

  Fakat ileride daha da değerleneceği hesaba katılarak kârlı yatırım bölgeleri arasında bulunduğu söylenebilir.

  Cami Mahallesi Acil Satılık Daireler

  Cami Mahallesi satılık daire arayanlar için sezon arası süreçler daha avantajlı olacaktır. Kış mevsiminde konut alım satım hareketliliği daha düşük seviyede seyreder. Özellikle eğitim yılı devam ederken daha durağan bir pazar grafiğinden söz edilebilir.

  Ayrıca yatırım amaçlı daha minimal tasarımlar düşünülebilir. Metrekare arttıkça konut fiyatları da yükseliyor. İstanbul genelinde satılık daire fiyatları diğer illere göre daha yüksek.

  Tuzla Cami Mahallesi satılık arsa

  Tuzla ve bağlı mahallelerde ise oldukça değişken bir çizelge mevcut. Yeni gelişen ve revize edilen bölgede bazı alanlar hâlâ piyasanın altında seyrederken, bazı alanlarda fahiş rakamlar karşımıza çıkıyor. Genel bir araştırma yaparak bütçenize uygun konut ticaretini gerçekleştirebilirsiniz.

  Tuzla Cami Mahallesi ’nde sosyal ve hayatî yapılanmanın son derece işlek olması, sahil kesimi ve aktivite mekânları yoğunlukta. Yeni konut şartnamesine uygun ve güvenlik düzeyi yüksek binalar mevcut.

  Kriterlerinizi belirledikten sonra bütçe hesaplaması da yaparak bölgede size uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.