• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK

  Concept Gayrimenkul Danışmanlık , Tuzla İstasyon Caddesi ’nde birebir müşteri ilişkilerini yürüten ve yeni çağın sağladığı kazanımlardan faydalanarak web otomasyon sistemiyle taşınır değerlerini kamuya sunan, kalifiye bir gayrimenkul yatırım şirketidir.

  2008 yılından bu yana büyüyen sektörel hacmi ve insan ilişkileri bağlamında gösterdiği dinamizm, bölgenin interaktif danışmanlık fizibilitesini yüksek bir çıtaya yükseltmiştir. Tuzla genelinde emlak alım-satım ve zimmetli taşınmazların yenilenme-bakım ve onarım sürecinde en kârlı yol haritasını müşterilerine sunan firma, ihtiyaç duyulan finansman arayışında da güncel endeksleri sizlere aktarmaktadır.

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK TUZLA

  Dönüşen ve gelişen dünyada emlak yatırımları ve yapısal projeler, yeni mevzuatlarla takip edilebilir bir ivme kazanmıştır. Bu süreçte en doğru tercihi saptamak için, inovatif çözümler üreten ve sektördeki parametreleri yakından takip eden Concept Gayrimenkul Danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  Şirketimiz; idarî ve bürokratik adımlar konusunda müşteriyi bilgilendirme amaçlı bir ilkesel duruş sergiler. Tuzla satılık daire, Tuzla satılık konut, Tuzla kiralık daire, Tuzla kiralık dükkan ve benzer taleplere ek olarak; malikî olduğunuz her türlü yapı organizasyonunun satış, pazarlama ve kiralama sürecinde de en büyük destekçiniz olacaktır.

  Bölgede hâne, konut, iş yeri, plaza, villa, ofis ve benzer yapı birimlerinin arz-talep dengesini sağlayan firmamız, gösterdiği hassas müşteri saygınlığı ve nitelikli komünikasyon prensibiyle güvenilir bir süreç vâdetmektedir.

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK Faaliyet Alanlarımız

  Mevcut yapılanmalar ve ”Tuzlada konut projeleri” kapsamında Tuzla semt ve bölgelerine temayül eden inşaat sektörü; öncül kurumumuz tarafından mercek altına alınmaktadır.

  Bu sayede konut ve iş yeri arayışlarında geniş bir portföy sunan şirketimiz, mal sahiplerini bireysel müşteriler ve iştirakçilerle buluşturmaktadır. Tuzla emlakçı,Tuzla bölgesinde geniş bir hizmet alanına sahip kuruluşumuzdan ön bilgilendirme ve yatırım amaçlı hizmet talep edebilirsiniz. İşte şirket organizmamızda yer alan faaliyet alanları:

  Alım / Satım

  1. Tuzlada Ev / Konut
  2. Tuzlada Müstakil Konut
  3. Tuzlada Daire
  4. Tuzlada Site İçi Konut
  5. Tuzlada Ofis
  6. Tuzlada İş Yeri
  7. Tuzlada Mağaza
  8. Tuzlada Dükkân
  9. Tuzlada Arsa
  10.Tuzlada Alternatif taşınmazlar

  Bilgi Akışı

  1. Emlak endeski
  2. Konut kredileri
  3. Satın alım prosedürleri
  4. Kârlı yatırım bölgeleri
  5. Sosyal alt yapı
  6. Gayrimenkul fizibilitesi
  7. Artan değerler
  8. Yeni projeler
  9. Bölgesel hareket grafiği
  10. Yasal gereklilikler
  11. Şartnameler
  12. Tapu İşlemleri
  13. Komisyon oranları

  Yönlendirme

  1. Tuzlada Yeni konut projeleri
  2. Konut tamiratı
  3. Bakım
  4. Tuzlada kentsel Dönüşüm
  5. Yenilenme
  6. Hukukî adımlar

  Yol Haritamız

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK; Tuzlada emlak danışmanlığı ve sektörel trendleri müşteriyle buluşturan iç organizmasıyla, interaktif bir danışmanlık hizmeti sağlıyor. Güvenilir bir iletişim ağına sahip olmak, süreçte en verimli ortaklığın meydana getirilmesi ve geleceğe dönük atılımlar kurum çalışanlarımızın ortak şiarıdır.

  Bir konut satış ve kiralama sürecini, kârlı bir düzleme yaymak; bölgesel ve toplumsal gereksinimlerin en doğru analizle saptanmasına bağlıdır. Konut tipi yapılanmalarda sosyal aktivite imkânları, ekonomik alım gücü, çevresel avantajlar, mimarî özellikler, görsel ve işlevsel nitelikler ön planda tutulur.

  Tuzla Emlakçı

  Yatırım amaçlı ofis, iş yeri, mağaza ve benzer yapı unsurlarında ise iş gücü oranları, çevre kuruluşlar, bölgesel ihtiyaçlar ve benzer etkiler fayda-zarar grafiğini belirler. Tüm bu odak noktaların saptanmasında araştırmacı ve analist bir bakış açısı gerekli olacaktır.

  Firmamız ilkesel değerleri arasında yer alan kavramlar, kişisel ve toplumsal arayışlara cevap verecek bir nitelik taşıyor. İşte kurumumuzun haiz olduğu nitelikler:

  • Güvenirlilik: İnsana yönelik hizmet kollarında ilk adım güven kavramının karşılanabilmesidir. Firmamız, denetlenebilir bir iletişim ağıyla ve gerçekçi oranlarla müşteri ilişkilerini şeffaf bir ortamda gerçekleştirir. Alım-satım hareketlerinin tümü, belgelerle tanımlanan bir süreç olarak garantilenmiştir. Tüm faaliyetlerimiz, iç tüzüğümüze dâhil edilen yasal zarurîyetler ışığında gerçekleştirilir.

  • İnovasyon: Gelişen ve değişen sektör hareketlerini takip etmek, çağın gerisinde kalan atılımları plan haricinde tutmak ve müşteriye en geçerli yol haritasını belirlemek, sürekli yenilenen bilgi ve deneyim kimliğimizle mümkün olmaktadır.

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK TUZLA KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ

  • Kalite: Danışmanlığını yaptığımız yapılarla birebir iletişim kuran personellerimiz, beyanı yansıtmayan ve belli bir standardı karşılamayan hiçbir gayrimenkul alım-satımında aracı olmaz. Firma güvenirliliği kadar, mavzubahis olan yapının, mal sahibinin ve alıcının da aynı kriterlere mahzar olması öncelikli ilkelerimiz arasında yer alır.

  • Ehliyet: Firmamızın üst ve alt kademesini teşkil eden tüm bireyler, işinde uzman ve sektörel faaliyetleri takip eden bir donanıma sahiptir. Bir eylem planının verimli bir sonuca ulaştırılmasında ehliyet ve yetkinlik en önemli kriterler arasında yer alır.

  • Resmiyet: Tüm hizmet planlarımız, resmî temellere dayalı bir döngüde sağlanır. Yasa dışı ve yasalara aykırı adımların hiçbir sûrette firmamızca bir karşılığı olmayacaktır.

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK ‘DA SATILIK DAİRELER

  • Hızlı Sonuç: Müşterilerin talep ettiği hizmet alanı, en hızlı şekilde sonuca ulaştırılır. Zaman kaybı, maddî ve manevî anlamda yıpratıcı bir olgu. Bunun bilincinde olan kurumumuz, doğru ve tutarlı adımlarla en ivedi hareket planını müşteriye sunacaktır.

  • Komünikasyon: Hizmet sektöründe yer alan tüm kollar, doğru bir iletişim kanalı ile sağlanmak durumunda. Eksik ve yetersiz müşteri ilişkisi, her zaman önüne geçilmez aksaklıkları beraberinde getirir. Firmamızla telefon, internet, mail yoluyla iletişim kurabileceğiniz gibi, ofis ortamında da her türlü istek ve taleplerinizi aktarmanız mümkün.

  • Araştırmacılık: Emlak sektöründeki global ve küresel gelişmeleri takip eden firmamız, güncel ekonomik hareketleri de analiz etmekte ve araştırmacı kimliğiyle en taze bilgileri müşterilere aktarmaktadır.

  • Personel Ağı: Deneyimli, yetkin, pozitif ve ilkeli şirket çalışanlarımız memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu kalifiye personeller ile, Tuzla emlak danışmanlığı kapsamında bir prototip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK Profesyonel Hizmet

  Concept Gayrimenkul Danışmanlık ;Şirketimiz faaliyete başladığı günden bu yana çok sayıda konut alım-satım aktivitesine imza atmıştır. Sonuca vardırdığı tüm işlerinde profesyonellik ilkesini bırakmadan hareket eden kurumumuz, olumlu geri dönüşlerle bugün Tuzla bölgesinde titrini kanıtlamış oluşumlardan biri. Güçlü bir referans ağıyla daha da genişlemeyi hedef alan iç organizmamız, hizmet kalitesini her geçen gün yukarıya taşımaktadır.

  İster Tuzla kiralık daire, konut, villa, iş yeri, ofis arayışınızda isterse mülkiyetini taşıdığınız bir yapının alıcılara ulaştırılmasında üst düzey bir danışmanlık hizmeti veren kuruluşumuzdan hizmet talep edebilirsiniz.

  Profesyonel hizmet; birey ve kurumların en kârlı yatırımı gerçekleştirmeleri ve alıcıların en doğru ve güvenilir karşılığı bulmalarıyla paraleldir. Bu süreçte hiçbir belge dışı işlemin gerçekleştirilmemesi, sürecin hassas ve şeffaf bir yaklaşımla yürütülmesi de profesyonellik ilkesinin altını dolduracak mühim kavramlar arasında. Tüm bu gereksinimler, firmamız tüzüğünde değişmez ve sarsılmaz hizmet koşulları arasında yer alır.

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK Müşteri Odaklılık

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK ;Müşteri memnuniyetini şirket kazanımları arasına almış her kuruluş, yıllık kâr oranlarından önce hizmet sağladığı bireyleri öncelikli tutan bir yaklaşım sergiler.

  Bu doğrultuda danışmanlık hizmetlerini yürüten kurumumuz, daimî bir güvenirlilik ve verimlilik gayesiyle yoluna devam etmektedir. Satın alım, bilgi ve danışma, iletişim, yol haritası belirleme ve buna benzer kazanımları müşterilerine en kreatif fikirlerle sağlamaktadır.

  Hedeflerimiz

  Concept Gayrimenkul  şirketi olarak, vardığımız her bir lokasyonda daha ileriye gitmenin kaygısıyla hareket etmekteyiz.CONCEPT GAYRiMENKUL danışmanlık ;  Tuzla genelinde gayrimenkullerinizin satışında ve gayrimenkul arayışlarınızda tercih ettiğiniz ilk kuruluş olmaktan öte ‘tek’ kuruluş olmanın hedefini ülkü edinmiş kurumumuz, yüksek hayal gücünü de şirket karakterine katarak her gün yeni bir kimliğe bürünmek için çalışmaktadır.

  Bunun için samimiyet ve realizm duygusuyla manevî oluşumunu tamamlamış bir yapılanma inşâ ettik. Buna, mukavemetli ve dinamik şirket iskeletini de ekleyerek, dört başı mâmur bir kuruluş olma yolunda ilerliyoruz.

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK TUZLA İÇİN ROTAMIZ

  CONCEPT GAYRiMENKUL DANIŞMANLIK; Daha güvenilir ve yaşam standartları yüksek bir Tuzla için, hedef rotamızda yer alan değerler şu şekildedir:

  • İlçe mimarîsine interaktif bir katkı sağlamak
  • Alıcı ve satıcılar için çözüm odaklı bir buluşma alanı yaratmak
  • Toplumsal refah düzeyini yükselten projelere destek olmak
  • Şirket varlığını büyüterek daha fazla iş ve yaşam alnına dokunmak
  • Hizmet sağladığımız birey ve kurumlara kârlı bir yatırım planı oluşturmak
  • Bölgenin yatırım planında yol haritasını yaratmak
  • Birey ve yapı eşleştirmesinde en kreatif kombinasyonları meydana getirmek
  • Sektörün güvenirliliğini arttırmak
  • Daha geniş kitlelere ulaşmak

  Alıcı ve satıcı tüm birey ve kurumlar için; pratik, güvenilir, kârlı, hızlı ve doğrusal bir hareket planı oluşturan firmamızla her türlü hizmet talebiniz için iletişime geçebilirsiniz.

  Faaliyet Gösterdiğimiz Bölgeler;

  • Tuzla Aydınlı Mahallesi
  • Tuzla Cami Mahalllesi
  • Tuzla İçmeler Mahallesi
  • Tuzla Postane Mahallesi
  • Tuzla Yayla Mahallesi
  • Tuzla Evliya Çelebi Mahallesi
  • Tuzla İstasyon Mahallesi
  • Tuzla şifa mahallesi

   

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi   ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz..

   

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2023 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ