• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Havuzlu satılık villa Tuzla

  Havuzlu satılık villa Tuzlada

  Havuzlu satılık villa Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Havuzlu satılık villa Tuzla

  Havuzlu satılık villa Tuzla genelinde hemen tüm ilçelerde yaygın bir gayrimenkul hareketi olarak göze çarpıyor. Geniş bahçeli ve müstakil villalar, konut ve ofis kullanımı için tercih ediliyor.

  Tuzla Havuzlu villalar, müstakil konutlar arasında en maliyetli gayrimenkul olarak bilinse de, bölge ve semt kriterlerine göre alternatif rakamlara satılık ilanları mevcut. İlçe genelinde lüks havuzlu villa tipi konut fiyatlarına ve karakterine göz attık. En gerekli bilgileri bu makalede topladık.

  Villa yaşamı, artan imar uygulamaları ile pek çok aile tarafından rağbet görüyor. Orta ve küçük çaplı ticarî yapılanmalar da nezih semtlerde villa-ofis arayışına giriyor. Tuzla satılık villa ve müstakil konut tercihinde de semt ve çevresel koşullar önem kazanıyor.

  Öncelikle villa yaşamı, doğal figürasyonların da dahil edildiği bir çevresel koşula ihtiyaç duyar. Hemen yanında konuşlandırılmış büyük binalar ve gürültü kirliliği, bu yaşam alanları için de olumsuz koşullar doğurabilir.

  Bunun için sadece satın alınacak yapı ve bahçesinde değil, daha geniş bir çevrede araştırma yapılması gerekiyor. Tuzla, bu tip beklentileri çok rahat karşılayabilen bir merkez. Hem ulaşım ve alışveriş imkânları, hem de doğal yaşam efektleri, bölgenin tercih edilirliğini de artırıyor.

  Havuzlu Satılık Villa Tuzla ’da

  Havuzlu satılık villa satın alma opsiyonları ve uygun fiyatlarla alıcılara sunuluyor. Çeşitli gayrimenkul firmaları ile lansmanı yapılan özel ve kurumsal yapılar bölgede mevcut. Şehir olanakları ile daha münzevi bir konum arayanlar için ideal bir lokasyon. Ayrıca mimarlık ofisleri ve sahibinden satılık ilanları takip ederek, en uygun satın alım programını gerçekleştirmek mümkün.

  Satılık Villa Tuzla ;satın alırken bazı hususları göz önünde bulundurmanız yerinde olacaktır. İster sahibinden ister firma portföyünden tercih yapın, belli başlı unsurları aklınızda bulundurmanız gerekiyor. İşte villa satın alımında dikkat edilecek bazı dipnotlar şu şekildedir:

  Havuzlu satılık villa Tuzla ilanları

  Bu adım, villa satın almaya karar verdiğin süreçteki ilk uygulamadır. Sektöre özel detayları ve izlemeniz gereken yol haritasını, bilirkişilere danışmak ve yönde ilerlemek en sağlıklı yöntem. Bunun için emlak alım satım sektöründe deneyimli ve bölgedeki iş/yaşam döngüsüne hakim bir kurumla istişarede bulunabilirsiniz.

  Tapunun önemi:

  Havuzlu villalar, bir konut ve onu çevreleyen bir arsa ile birlikte satılır. Alacağınız yapının tapuya dahil olması da bu açıdan önem taşıyor. Özellikle bahçe olarak sunulan ve havuzun da bulunduğu arsanın, konut tapusuna dahil olup olmadığı oldukça önemli. Kiralık konutlarda bu o kadar önem teşkil etmese de, satın alımlarda bahçenin size ait olmadığını daha sonra öğrenmek oldukça can sıkıcı olacaktır. Bahçe, park vb. alanların tapu kaydında olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Postane mahallesi kiralık villa Tuzla ilanları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Havuzlu satılık villa Tuzla fiyat

  Bir konut için talep edilen ücret ne kadar makul olsa da, çevredeki benzer ilanlarla karşılaştırmanız önemli. Ayrıca yatırımlık ve kullanımlık konutlar için gözde çıkaracağınız bedeller farklı olabilir. Burada amacınıza en uygun satın alımı yapmanız, semt ve ilçe fiyatlarını doğru analiz etmenize bağlıdır.

  Fizikî ve yapısal şartlar:

  Yapı ruhsatı olup olmadığı havuzlu villa satın alımında son derece önemli. Yapacağınız eklemeler ve tadilat işlemleri için bu ruhsata ihtiyacınız olacak. Ayrıca bina üzerinde bir borç ve bunun sonucunda haciz gibi olumsuz bir durumun varlığından da emin olmanız gerekiyor.

  Fizikî şartlara gelince, deprem sigortası ve depreme dayanıklılık, çevresel etkiler, bahçede su kullanımı, gerekli tamiratın maliyeti gibi ekstra durumların da bir ön araştırmasını yapmanızda fayda var. Tabi ki tüm bunlara ek olarak, sağlık ve ulaşım koşulları da yaşamsal konfor bakımından sizi ilgilendiren başlıklar olarak sıralanabilir.

  Tuzla Havuzlu Satılık Villa Fiyatları

  Tuzla havuzlu satılık villaların fiyatları, yer yer semtlere göre yer yer yapının ve havuzun niteliğine göre değişkenlik gösteriyor. Tuzla Postane, Cami, Aydınlı Mahalleleri ve alternatif semtlerde bu konseptte yapılar mevcut. 3+1 minimal villa tipolojisinden 6 odalı 2 banyolu oldukça geniş lüks villalara kadar alternatifler bulunuyor.

  Fiyatlar ise 1700 bin TL alt tabanından başlıyor. Bahçe metrekaresi, oda sayısı, diğer lüks yaşam üniteleri ve çevresel olanaklarla birlikte adım adım artış gösteriyor.

  Tuzlada kiralık daireler ve Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.” Havuzlu satılık villa Tuzla ” Bu yazının tüm hakları Concept Gayrimenkul Danışmanlık ‘a aittir.İzinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz , yayınlanamaz…

  CONCEPT GAYRİMENKUL.

  Melek UZUN

  +90530 238 22 66

  +90216 494 09 00

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2022 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ