• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  istanbul Tuzlada Satılık Daire

  istanbul tuzlada satılık daire en uygun

  istanbul Tuzlada Satılık Daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  istanbul Tuzlada Satılık Daire

  istanbul Tuzlada Satılık Daire Fiyatları , her geçen gün İstanbul’da cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Özellikle yıllardan beri süren talepler ve istekler neticesinde İstanbul’da en fazla rağbet gören bölgelerden birisi her zaman Tuzla olmuştur.

  Hem coğrafi konumu elverişlilik nedeniyle Tuzlada yaşayan insanlar İstanbul ‘un  merkezinde olup aynı zamanda Marmara denizinin kıyısında yaşamaktadırlar. Bu sayede hem Gebze hem de Bursa gibi illere komşu olup aynı zamanda İstanbul’a çok yakın bir bölgede konumlanmış oluyorsunuz.

  Tuzla’da her zaman ev ve daire satın almak en mantıklı yatırımlardan birisi olmuştur. Özellikle her yıl yükselen konut fiyatları sayesinde hiçbir şekilde yatırımınızın boşa çıkmayacağının garantisini bizzat istatiksel veriler vermektedir. Bu sayede istanbul Tuzlada Satılık Daire  almayı düşünüyorsanız kesinlikle pişman olmayacağınızın garantisini gönül rahatlığı ile verebiliriz. Tuzla, İstanbul’un güneyinde olup daima ılık bir iklimin yaşandığı bir semt.

  istanbul Tuzlada Satılık Daireler

  Özellikle Tuzla’dan İstanbul’un birçok bölgesine ulaşım inanılmaz kolay olmaktadır. Pendik, Kartal, Sultanbeyli gibi yerlere olan yakınlığı, İstanbul havalimanına olan çok kısa mesafesi ve Kadıköy gibi şehrin merkezine yalnızca yarım saat uzaklıkta olması nedeniyle birçok insanın aklına gelen ilk yerleşim yeri olmuştur. Tuzla’da ev ve daire sahibi olmak sandığınızdan çok daha kolay ve ucuz ayrıca.

  Özellikle dönem dönem Toki Tuzla projeleri  başta olmak üzere birçok bölgede çeşitli fiyat indirimleri göze çarpmaktadır. Bunun da nedeni dönemsel olarak ticaret hacmi ve alım-satımlardan ortaya çıkan dengelemelerdir. Birçok yatırımcı ve ev almak isteyen kişi Tuzla’da bu dönemleri takip ederek en mantıklı dönemlerde yatırım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  Tuzla’da ev sahibi olmak için özellikle 2019 yılının bu dönemleri sizlere her zamankinden daha iyi bir şans sunacaktır. Tuzla genel olarak her bütçeye ve her ev tipine uygun fiyat garantisiyle daireler barındırmaktadır.

  istanbul Tuzlada Satılık Daire  Fiyatları

  Örneğin bir apartman dairesinin fiyatı İstanbul ve Türkiye’ye oranla çok daha uygun sayılabilecek şekilde 200 bin TL, 250 Bin Türk Lirası gibi fiyatlardan başlıyor. Aradığınız evin durumuna ve yapısına göre 2+1, 3+1 gibi daireleri kolaylıkla bulup çok nezih ve iyi hazırlanmış dairelerden bir tanesinin sahibi rahatlıkla olabilirsiniz.

  Bir apartman dairesi isterseniz bir müstakil ev bulabileceğiniz bu semtte emin olabilirsiniz ki İstanbul’un en iyi bölgelerinden birisinde oturmaya başlayacaksınız. Özellikle mahalle sakinleri ve nezih yapısı sayesinde Tuzla birçok kişinin ev satın almak istediği semtlerden birisi oldu.

  istanbul Yeni Konut Projeleri Tuzla’da

  Tuzla bölgesinde düzenli olarak birçok farklı firma ve devlet kurumu olan TOKİ  Tuzla tarafından konut projeleri yapılmaktadır. Özellikle bölgenin elverişli yapısı ve daima insanların ev almak istediği bir noktada olması neticesiyle çok uygun fiyatlardan konut projesi veya kooperatif şeklinde girebileceğiniz birbirinden iyi daireler bulunmaktadır.

  Özellikle sadece bu yıl TOKİ Tuzla projesi  açıklamalarına göre Türkiye genelinde 50 bin yeni konut projesi yapılacak ve buna Tuzla bölgesi de dahil. Tuzla’da isterseniz TOKİ Tuzla  evlerinden isterseniz de özel firmalardan birçok farklı seçeneğe sahip olarak konut alımı yapabilirsiniz.

  Tuzla’da Toplu Konut Projesi olarak sunulan mevcut bazı projeler şu şekilde olmakta; Address Tuzla konut projesi , Assun Hill, Tuzla Vista, Gardens Park Evleri, Şahsuvaroğlu Ambiyans, Goldlife Tuzla, Tual Artı, Doka Evleri Aydınlı, Gelecek Relax, Zer Tuzla Marina, Lokum Manzara Tuzla gibi birçok farklı proje bulunuyor.

  Address Tuzla Konut Projesi

  Özellikle bu projelere ön katılım kapsamında konut projeleri olmalarından dolayı zaman zaman çok uygun fiyatlardan daireler yakalayabiliyorsunuz. Örneğin 1+0 stüdyo daireler ve 1+1 daireler bazı projelerde 200 bin, 180 bin lira gibi fiyatlardan satılmaktadır. Özellikle bu tarz cazip teklif ve uygun fiyat arayan yatırımcıların kesinlikle kaçırmaması gereken bir durum olarak görüyoruz.

  Tuzla’nın birçok bölgesinden direkt olarak manzaraya ulaşma şansınız oldukça mümkün. Özellikle bölgenin genel alçak yapısı ve bol yeşillikli alanı, aynı zamanda direkt olarak Marmara denizine bağlı olması sebebiyle semtin neredeyse tamamından deniz manzarasının görünmesini sağlamaktadır.

  Özellikle Tuzla’da daire satın alımı yaparken dikkat edeceğiniz hususlardan birisi bu olursa kesinlikle inanıyoruz ki çok uygun fiyatlardan deniz manzaralı ve şık bir dairenin sahibi olabileceksiniz. Tuzla genel yapısıyla aynı zamanda okullara, sağlık ocaklarına ve hastanelere oldukça fazla ev sahipliği yapan bir bölge. Tuzla’da oturmaya karar verirseniz ulaşım ve sosyal olanaklar konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınızı garanti verebiliriz.

  istanbul Tuzlada Satılık Daire ‘ler

  Tuzla tamamen kullanıcı dostu bir şehir özelliğiyle dizayn edilmiş ve geliştiriliyor. Bir insanın ve ailenin ihtiyacı olabilecek her şey semtin her yerine yapılmış durumda. Özellikle tüm sitelerin ve projelerin kendi alanlarında bol bol yeşil alan, bahçe ve park bulunmasının yanı sıra yine Tuzla Belediyesi sayesinde bölgenin birçok noktasında çocuklar için oyun parkı ve yürüyüş alanları gibi temel aktivite noktaları bulunmaktadır.

  Eğer yerleşim yapmak için uygun bir nokta arıyorsanız Tuzla kesinlikle kaçırmamanız gereken bölgelerin başını çekiyor diyebiliriz. En uygun fiyat kampanyalarını takip etmenizde yarar var.

  İstanbul Tuzlada Kiralık Daire Fiyatları

  İstanbul’un birçok bölgesinde kiralık daire fiyatları her geçen yıl yükselmeye devam ediyor. Özellikle de Tuzla’da daire sahipleri genel olarak yatırımlarını buna dönük yapıyorlar. Çoğu zaman insanlar bir daire aldıktan sonra kiraya vererek iyi gelir elde edeceğini düşünür ve Tuzla’da da genel durum bu şekilde diyebiliriz. Siz de bu şekilde daire sahibi olabilir ve gelirinizi elbette arttırabilirsiniz. Özellikle ev sahiplerinin ve yatırımcılarının Türkiye gibi emlak değeri sürekli yükselen bir ülkede başvurduğu en mantıklı yöntemlerden birisidir.

  Bunun yanı sıra Tuzla’da kiralık daireler İstanbul’un geneline oranla çok daha uygundur diyebiliriz. Özellikle hem daire fiyatları konusunda hem de mülklerin şartları ve kalitesi İstanbul’un geri kalanına oranla çok daha ideal bir izlenim sunuyor.

  Tuzla’da her bütçe için kiralık daire bulmak mümkün. Özellikle en şık ve lüks apartman ve sitelerde dahi Stüdyo ve 1+1 daireler 600 Türk Lirası, 700 Türk Lirası gibi fiyatlardan başlıyor ki bu fiyat Türkiye’nin kalanına oranla oldukça cazip diyebiliriz. Ayrıca birçok lüks özelliğe sahip apartman ve sitede yine Tuzla içerisinde 1.000 Türk Lirası, 1.500 Türk Lirası aralığında ihtiyacınız olan daireleri bulabiliyorsunuz.

  istanbul Tuzlada Satılık Daire havuzlu

  Özellikle 3+1 özelliklere sahip olup havuzlu veya bahçeli sitelerde yer alan birçok daire İstanbul’un geri kalanına oranla çok daha uygun. Bu şekilde hayalinizdeki evde oturabilecek ve daima manzaralı, lüks, nezih bir semtte oturmanın tadını çıkarabileceksiniz.

  Tuzla ‘ya olan rağbet her geçen gün artmakta olup özellikle bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız elinizi kesinlikle çabuk tutmanız gerektiğini düşünüyoruz. Tuzla her geçen gün değerlenen ve hem konut anlamında hem de emlak değeri anlamında şehrin geri kalanına oranla sürekli gelişme gösteriyor. Artık Tuzla’da hayat eskisinden çok daha renkli ve modern.

  Özellikle bölgenin birçok yerinde yer alan yapılarla beraber bulabileceğiniz birbirinden güzel sosyal aktiviteler sayesinde Tuzla’da emlak ve Tuzla’da Konut Satın Alımı konuları çok üst perdeden rağbet görmeye başladı.

  Havuzlu Sitede Kiralık daire Tuzla istanbul

  Bu bölgenin ve İstanbul’un birçok yerinde kiralık daire ve satılık daire piyasaı her zaman hareketli olmuştur. Özellikle İstanbul gibi Türkiye’nin en gelişmiş ve en nüfuslu bölgesinde daire almak daima olumlu bir yatırım olacaktır. Tuzla da bu yatırımlardan nasibini alan bir diğer bölge olarak her zaman karşımıza çıktı.

  2019 yılına geldiğimizde yine Tuzla en büyük yatırım bölgelerinden birisi olarak gözümüze çarpıyor. Özellikle istanbul Tuzlada Satılık Daire Fiyatları her geçen gün artmakta olup ne kadar erken davranırsanız o kadar kar elde edeceğinizi belirtmeden geçmek istemiyoruz. Bunun yanı sıra yine yatırım yaparken bölgedeki tüm koşulları ele almanızın sizin için çok doğru bir hareket olacağını hatırlatırız.

  Örneğin Tuzla genelinde eğer istanbul Tuzlada Satılık Daireler konusunda araştırma yapıyorsanız, bu semtin hem Bursa’ya olan komşuluğu, hem Gebze ve Düzce gibi bölgelere çok yakın olması hem de İstanbul’un merkezinde yer alıyor olmasını iyi değerlendirmelisiniz.

  Uygun satılık daire Tuzla İstanbul

  Tuzla gibi bir yerleşim yeri sayesinde gitmek istediğiniz her yere hiçbir şekilde trafiğe yakalanmadan  yalnızca bir saat içinde gidiyor olacaksınız. Hem Avrupa Yakasına ulaşım, hem Bursa’ya ulaşımın bu şekilde kolaylıkla yapılabileceği başka bir bölge daha bulunmamaktadır. Bu özelliği de Tuzla Kiralık Daire ilanları ve Satılık Daire konusunda her zaman diğer yerlere oranla bir adım öne çıkarmaktadır.

  Yine Tuzla’nın bu yapısı ve genel coğrafya özellikleri neticesinde oluşan halkı da İstanbul’un en seçkin bölgelerinden birisi olmasını sağladı. istanbul Tuzlada Satılık Daire Özellikle bölgedeki birçok farklı sosyal yapı bulunuyor. Bu sayesinde hem sanat, hem eğitim ve öğrenim hem de spor faaliyetlerini çok rahat bir şekilde sürdürebileceksiniz.

  Özellikle aileniz ile birlikte yaşamanız için oldukça uygun bir alan haline geldi. Çocuklarınız çevreyi severek büyüyecek ve hiçbir şekilde sosyal faaliyetlerden mahrum kalmayacaktır. Tuzla’da bulunan okullar  bölgenin ve İstanbul’un geri kalanına oranla üstün hizmet verdiği için çocuklarınızı burada büyütmek size ekstra  güven verecektir.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK TUZLA

  Melek UZUN

  +90530 238 2 266

  +90216 494 0 900

  Pazartesi9:00 AM - 5:00 PM
  Salı9:00 AM - 5:00 PM
  Çarşamba9:00 AM - 5:00 PM
  Perşembe9:00 AM - 5:00 PM
  Cuma9:00 AM - 5:00 PM
  Cumartesi9:00 AM - 5:00 PM
  Pazar9:00 AM - 5:00 PM

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ