fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  istasyon Mahallesi 3+1 daire

  istasyon mahallesi 3+1 daire

  istasyon Mahallesi 3+1 daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  istasyon Mahallesi 3+1 daire

  istasyon Mahallesi 3+1 daire , eşyalı-eşyasız, site içi, apartman katı ve müstakil konut seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Bölge yaşamsal değeri oldukça yüksek bir yapılanmaya sahip. Devlet hastanesi, fakülteler, çeşitli eğitim birimleri, ulaşım alternatifleri ve sosyal imkânlarla donatılmış.

  ”Tuzla Marina”  yakın bir konumda bulunması, mahallenin değerini arttırıyor. Tren istasyonu da yine semtin en büyük avantajlarından biri. Tuzla Kiralık daire ve satılık konut arayışlarında yeni siteler oldukça rağbet görüyor. Bunda en büyük etki, yeni imar planlarında kentsel dönüşüm kriterlerinin hayata geçirilmesi.

  Tuzla İstasyon mahallesi 3+1 Kiralık daire

  Tuzla satılık daire ;Sıfır binalar, son teknoloji ile uygulanan bina mantolama ve izolasyon programları ile dikkat çekiyor. Bu sayede ısınma gereksinimi çok daha ekonomik bir şekilde karşılanmış oluyor. Ayrıca çevre gürültüsünü iç mahallere taşımayan pencere ve kapı gibi bölmeler de yaşam standardını yükseltiyor.

  Siteler apartman ve villa tipi olarak farklı bir kurguya sahip. Genel karakter ise havuzlu, otoparklı, korumalı, akıllı sistemlerle donatılmış olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca park ve bahçeler, site içi alışveriş merkezleri, restoranlar ve banka ATM’leri de konfor düzeyini yükseltiyor. Villa sitelerinde ise daha lüks bir yaşam bireyleri bekliyor.

  istasyon Mahallesi 3+1 daire Kiralık Tuzla

  Tuzla İstasyon Mahallesi’nde stüdyo, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+2 seçenekleriyle pek çok konut tipolojisi mevcut. 3+1, asansörlü, otoparklı binalar sıklıkla tercih ediliyor. Bunlar daha çok merkezî olanaklara yakın konumda aranıyor. Ayrıca bölgenin yapı kurgusunda balkonlu evler de dikkat çekici.

  Genellikle şehir ve doğa manzarasını birlikte sunan yapılar tercih ediliyor. Binanın istasyona ve marinaya yakın olması da bireylerin sıklıkla satın alma kriterleri arasında yer alıyor.

  Tuzla İstasyon Mahallesi 3+1 Kiralık Daire Fiyatları Ne Kadar?

  istasyon Mahallesi 3+1 kiralık ev Tuzla  fiyatları ne kadar? En yüksek ve en düşük paritede bir grafik oluşturmak gerekirse 700 TL ila 4000 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

  Mahallenin sahil kesiminde, deniz manzaralı, lüks konutlar 2000 ila 3000 TL arasında bir kiralama bedeline sahip. Site konutlarında fiyatlar 1200 ila 2500 arasında bir denge oluşturuyor. 1000 TL ve altında kiralık daireler daha çok ara sokaklarda ve mahallenin iç bölgelerinde karşımız çıkıyor.

  Bunlar apartman daireleri olup yine merkezî imkânlara yakın olarak konumlandırılmış durumda.

   

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.