fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  istasyona yakın kiralık daire Tuzla

  istasyona yakın kiralık daire tuzla

  istasyona yakın kiralık daire Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  istasyona yakın kiralık daire Tuzla

  istasyona yakın kiralık daire Tuzla ; Tuzla’nın en gözde semtlerinden biri olması nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Sezon geçişlerinde ve kış mevsiminde daha makul fiyatlara kiracısını bulan konutlar, çeşitli konseptlerle karşımıza çıkıyor.

  Stüdyo daireler, 2+1 minimal yaşam alanları ve yüksek metrekareli çok bölmeli seçenekler mevcut.

  Tuzla İstasyon Mahallesi nerede?

  İstasyon Mahallesi, Tuzla’da hareketli bir bölge. Bir taraftan ilçenin sahil kesimini oluşturan mahalle, bir taraftan iç kesimle yakın bir ilişki içinde. Hemen Cami Mahallesi kiralık dairelere komşu bir lokasyon da yer alıyor. Haliyle yeni yapılan Via Port Marina’ya da oldukça yakın konumda. D-100 karayolu, mahallenin tam sınırını teşkil ediyor.

  Bölgede ulaşım alt yapısının da oldukça yüksek nitelikli olduğu söylenebilir. Hem tren garının merkezini teşkil ediyor olması hem de çevre ilçe ve semtlere ulaşımda toplu taşıma olanakları dikkat çekici. Bireysel araçlarla ulaşımda da kara yolu ulaşımının oldukça rahat olduğu söylenebilir.

  istasyona yakın kiralık daire Tuzla ‘da sosyal olanaklar nasıl?

  İstasyona yakın kiralık daire Tuzla; istasyon mahallesi oldukça geniş bir yüzölçümüne sahip. Yeşil alanlar ve konut blokları ile parsellenmiş durumda. Bölgede hastane, iletişim noktaları, okul ve eğitim birimleri, alışveriş merkezleri gibi sosyal gereksinimlere hitap eden bir yapılanma mevcut.

  Tuzla Metro durakları” ulaşımının yanı sıra, çok sayıda İETT hattının bölgeden geçmesi büyük kolaylık sağlıyor.

  Tuzla istasyon Mahallesi Kiralık Daire Arıyorum

  istasyona yakın kiralık daire tuzla da arıyorum diyorsanız genel bir araştırma yaparak size en uygun konut tipini bulabilirsiniz. Bölgede çeşitli olanaklar mevcut. Lüks konutlardan, bireysel yaşam alanlarına kadar farklı bir konsept bulunuyor. Oda ve salon sayısı, metrekare, merkeze yakınlık gibi kişisel parametreleri belirleyerek bir yol haritası oluşturabilirsiniz.

  Piri Reis üniversitesine yakın kiralık daire arayan bir bireyi sahil ve iç kesimlerden tercih yapabilir. Marinaya yakın konutlar ve kıyı bölgeler daha çok rağbet görüyor. Buna ek olarak tren garı ve çevresinde alışveriş olanakları da artış gösteriyor. Bölgede öğrenciye uygun kiralık alternatifleri de mevcut.

  Çevre üniversitelere tek bir vesait ile ulaşma imkânı bulunuyor. Bu bölgelerde Tuzla öğrenciye kiralık  seçenekleri de artış gösteriyor.

  istasyon yakın Kiralık Daire Tuzla Fiyatları

  piri reis üniversitesine yakın kiralık daire tuzla fiyatları, en düşük ve en yüksek endekste çok geniş b,ir aralığa sahip. Bugün güncel kiralık ilanlarına göz atıldığında çok sayıda alternatif dikkat çekiyor. 600 TL gibi düşük bir limitten başlayan kiralık olanakları, konuma ve niteliğe göre 3000 ila 5000 TL’ye kadar yükseliyor.

  Yine sıfır binalarda çağdaş bina kurgusunda teknolojik avantajlar fiyatları da yükseltiyor. İstanbul geneli ile kıyaslandığında Tuzla İstasyon Mahallesi’nde uygun kiralık olanaklarının bulunduğunu söyleyebiliriz.

  Tuzla Piyade Okuluna Yakın Kiralık daireler

  Site için 2+1 dairelerde fiyatlar 1000 ila 1500 arasında değişiyor. 3+1’lerde de 1300 ila 200 arasında bir kiralık bedeli mevcut. Merkeze yakın 2+1 kiralık dairelerde en çok karşımıza çıkan fiyatlandırma 1500 TL. Bu istatisikî bilgilere ek olarak, fiyatlar dönemsel olarak da değişkenlik gösterebiliyor.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.