• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Kiralık Daire fiyatları

  Kiralık Daire fiyatları

  Kiralık Daire fiyatları

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Kiralık Daire Fiyatları  Tuzla

  Kiralık Daire Fiyatları Tuzla ;istanbul’un incilerinden biri olan Anadolu Yakası’nda bulunan Tuzla ilçesinin hızla gelişmesi dikkatlerden kaçmıyor. Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan bu ilçenin şehrin kalabalığından kendisini soyutlamış durumda gözüküyor.

  Tuzla’nın gelişimiyle birlikte çoğalan konut projeleri ve emlak faaliyetleri de oldukça artmaya devam ediyor. Bazı bölgelerde planlanması yapılan gayrimenkul inşaat projelerinin hayata geçmesi konut fiyatlarını epey etkiliyor.

  Tuzla Kiralık Daire Fiyatları

  Tuzla ilçesi de gerçekleşen projelerden etkilenmeyi sürdürmüştür. Önceleri sanayisi ile yerleşkeleri bulunan Tuzla’nın günümüzde yatırım yapmak isteyen yatırımcıların seçeneklerinde yer alıyor.

  istanbul’un en güneyinde yer alan Tuzla ilçesi sadece Marmara Denizi’ne olan kıyısıyla değil, Gebze ve Pendik ilçelerine de komşuluk yapmaktadır. Tuzla da yapılan Marina projesi sahillerin olanaklaştırılması konusunu baz alıyorken, bu esnada konut fiyatlarını da yer aldığı konumdan dolayı fiyat artışlarına boğdu.

  Orhanlı Kiralık Daire Fiyatları Tuzla

  İlerleyen projelerle beraber gayrimenkul fiyatların yükselişte olduğunu da söyleyebiliriz. Tuzla’nın kentsel gelişmesiyle beraber ilçedeki tüm mahallelerin geleceğe dönük çok büyük bir değerlendirme işlemi yaşadığını söyleyebiliriz. Tuzla ilçesi değer artışı gösteren konutların mimari ve estetik görünümüyle hız kesmeden yenilenmeye devam ediyor.

  Markalı konutların ilçeyi süslemesi sadece emlak sektörünün payının genişlemesine değil aynı zamanda eğitim, kültür, turizm, ulaşım gibi gelişmiş bir çok alternatif olanaklara da ev sahipliği yapıyor.

  Orhanlı bölgesinde yer alan konutların diğer menkul konutlara göre fiyat artışının çok düşük kaldığı gözlenmektedir. Projelerin kapsamında bölgenin etkilenme payı minimum derecede denilebilir. Kira fiyat aralığı 600 lira ile 2 bin 500 lira arasındadır

  Aydınlı Kiralık daire fiyatları Tuzla

  Şelale Park ve Marina projeleri insanların tüm ihtiyaçlarını çok kolay bir şekilde elinin altında hazır bulundurabilecek olanaklara sahip sosyal ağını genişleten bir proje niteliğinde olmaktadırlar.

  Aydınlı mahallesi havaalanına yakın bir bölgede yer almaktadır. Bu bölgenin kira fiyatları 650 lira ile 3 bin lira arasında değerlenmektedir.

  Bunun yanında gençlerin ve üniversitelerin bu projeler arasında yer alması gelişmelerin ne kadar hızlı yayıldığının bir göstergesi niteliğindedir. Marina projesinin ilçenin deniz kıyısının değerlendirilme projesi olurken yer aldığı tüm sosyal statülerde bu projeden payını almaktadır.

  Cami, Postane-istasyon mahallesi Kiralık daire fiyatları tuzla

  Tuzla bu projelerle hayatı yaşamayı daha anlamlı kılarken, siz de kendinizi şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir kentte yaşamak istemez misiniz?

  Hadi gelin bu sosyal statülerin arttığı, gayrimenkul olanakların güzel estetiği ile sizide buluşturalım. Tuzla ilçesindeki güncel kiralık ev fiyatları ilçeler ve mahalleler şeklinde bütün olarak şöyle yer almaktadır.

  Tuzla Marina projesi kapsamında ev fiyatlarının en çok etkilendiği bölgede konut fiyatlarının çok yüzde paylarda yer alarak değer artışı yaşadığı görülmektedir. Cami Mahallesinde kiralar 3+1 daireler bin 600 ile 3 bin 700 liraya kadar çıkmaktadır.

  Konutların kira birim metrekare fiyat aralığı ise 12 ile 28 lira civarlarında boy gösteriyor. Postane ve İstasyon semtleri de hemen hemen aynı fiyat aralığını Camii bölgesi ile paylaşmaktadır.

  Yayla mahallesi Kiralık Daire Fiyatları Tuzla

  Yayla mahallesi de projelerden payını almış gibi duruyor. Özellikle Marina projesinin konut fiyatlarına etkisi yüzde 60 ile 70 civarlarında bir orana sahiplik yapıyor. Dairelerin projenin başlamasıyla beraber artan kira getirileri 3+1 konutlarında yer aldığı getiriler bin 200 ile 2 bin liraya kadar fiyat artışı gösteriyor.

  Marina projesinin yer aldığı yerleşkeye uzak olan bu bölgelerin yine de projeden etkilenmeleri D-100 karayolunun yakınında olmalarından kaynaklanmaktadır. Karayoluna yakın bölgelerin yer aldığı gayrimenkuller epey fiyat artışı yaşamıştır.

  Aydıntepe ve İçmeler bölgesi kira birim metre kareleri 6 ile 18 lira olurken, kira fiyatları 700 lira ile bin 400 civarlarında seyretmektedir. Mimar Sinan ve Şifa mahallelerinde yer alan konutlarda da fiyat artışı söz konusu oluyor. Birim metre kare aralığı 4 ile 16 lira arasındayken, kira getirisi 650 ile bin 600 civarlarındadır.

  Evliya Çelebi mahallesi Kiralık Daire Fiyatları Tuzla

  Evliya Çelebi mahallesi projelerden az etkilenen mahalleler arasında yer alırken, yine de gayrimenkul sektöründe Tuzla ilçesindeki bölgeler kadar olmasa da bir artış söz konusu oluyor. Evliya Çelebi mahallesinin kira birim metrekare değer sıralaması 8 ile 10 lira arasında değer gösterirken, konutların kira fiyatları 900 lira ile 2 bin 500 lira arasında olduğu belirtiliyor.

  Akfırat ve Tepeören mahallesi Kiralık daire fiyatları Tuzla

  Yapılan projelerin etkisiyle fiyat aralığının pek değişmediği Akfırat ve Tepeören bölgesi şehirden uzaklaşmak isteyenler için ideal bölgeler arasında yer almaktadır. Nezih bir bölge olmakla birlikte kira fiyatlarının villa tipi konutlarda oldukça yüksek olduğu söylenebilir.

  Tuzlada kiralık daireler ve Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.” Tuzla satılık daire ” Bu yazının tüm hakları Concept Gayrimenkul Danışmanlık ‘a aittir.İzinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz , yayınlanamaz...

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.