• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Kupon Daire nedir

  Tuzla Kupon Daire nedir

  Kupon Daire nedir

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Kupon Daire nedir

  Kupon Daire nedir? Emlak sektöründe sıkça duyulan farklı tabirler bulunmaktadır. Bunlardan biri de kupon daire kelimesidir.

  Özellikle Tuzla satılık daire ilanlarında görmeye alıştığımız kelepir konut nedir? Kupon daire tanımlaması neyi ifade ediyor? Hangi koşulları karşılayan daireler Tuzla ‘da kelepir daire olarak satışa çıkarılıyor?

  Kupon Ne demek

  Yatırım değeri yüksek, özellikle merkezi konumlarda yer alan ve yüksek kira getirisine sahip daireler kupon daire olarak ifade edilmektedir. Tuzla satılık daire ilanları incelendiğinde çoğunlukla Tuzla marina çevresinde ve Tuzla merkezde bulunan dairelerin yatırımlık sıfatı ile yani kupon daire olarak satışa çıkarıldığı söylenebilir.

  Kelepir Daire Nedir ? Özellikleri Nelerdir?

  Tuzla da satılığa çıkartılan bir dairenin kupon daire olarak ifade edilebilmesi için öncelikle merkezi bir konumda yer alması önemlidir.  Çünkü merkezi konumda yer alan bir daire için talep çoktur ve bu da hem Tuzla ‘da satılık daire fiyatlarına hem de kiralık daire fiyatlarına oldukça fazla etki eden bir faktördür.

  Kupon Daire ne demek

  Emlak sektöründe yapılan gayrimenkul yatırımının geri dönüş süresi vardır. Şöyle ki, ödenecek satılık daire fiyatının 20 yıl içerisinde kira geliri ile geriye dönüyor olması beklenmektedir. Şayet satın alınacak olan daire bu koşulları karşılıyorsa yatırım açısından da değerli bir emlak alım işlemidir. Bundan çok daha kısa sürede geri dönüş süresine sahip satılık daireler ise Tuzla kupon daire sıfatını taşımaktadır.

  Tuzla da Kupon Daire Fırsatları

  Tuzla çok fazla gelişen, İstanbul’a yakınlığı, sanayisi ve marinası ile son yıllarda oldukça dikkat çeken bir bölge olmuştur. Yeni yapılan konut projeleri ve özellikle marina çevresinde artan konut üretimleri ile birlikte ciddi derece de yatırımlık kupon daire fırsatlarını da beraberinde getiriyor.

  Sütüdyo daire nedir? Kupon daire nedir

  Tuzla Aydınlı mahallesinde konut projelerinde ki artış gerek merkeze yakınlığı gerekse de ultra lüks daireleri ile yatırımcıların ilk hedefinde yer alan bir mahalle.

  Bir çok kupon daire fırsatı sunan Tuzla Aydınlı mahallesi haricinde marinaya yakınlığı ile en gözde mahallelerden biri olan cami mahallesi bulunmaktadır. Tuzla cami mahallesinde ki kupon daire fırsatlarını değerlendirmek için gayrimenkul yatırım Tuzla emlak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.