fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Orhanlı kiralık 3+1 daire

  Orhanlı kiralık 3+1 daire Tuzla

  Orhanlı kiralık 3+1 daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Orhanlı kiralık 3+1 daire

  Orhanlı kiralık 3+1 daire ; çeşitli fiyat ve metrekare alternatifleriyle bölgede ticarî hareketliliği yüksek konut tiplerinden biridir. Orhanlı Mahallesi , Tuzla ilçesinde orta kesimde yer alan bölgelerden. Daha çok sanayi ve ticarî bir karaktere sahip olan yerleşim alanı, bugünlerde doğal yaşam kriterlerinin sağlanmasına yönelik projelerle destekleniyor.

  Tuzla Orhanlı Mahallesi ulaşım olanakları nasıl?

  Bölgeye minibüs,taksi ve otobüs ağlarıyla erişim sağlamak mümkün. Çevre semtlerde yer alan üniversiteler, eğitim birimleri ve hava limanına yakın olması da bölgenin konum itibariyle sahip olduğu avantajlardan. Semt içinde merkezî odaklar çevresinde yapılanan konutlar, günlük ve sosyal ihtiyaçlara ulaşımda da kolaylık sağlıyor.

  Alt yapısı güncellenen ve her geçen gün gelişim gösteren Tuzla Orhanlı, yaşamsal ve ticarî olanaklar açısından oldukça avantajlı bir bölgede yani  Orhanlıda kiralık 3+1 daire bulmak mümkündür.

  Orhanlı kiralık 3+1 daire ve  konut projeleri nelerdir?

  Bölgede arazi paylaşımı ve konutlaşma yönünde atılan belediyecilik adımları, var olan sorunları çözüme kavuşturdu. Bugün semtte Tuzla orhanlı TOKİ konutları ve çok sayıda özel inşaat şirketlerinin gerçekleştirdiği site konutları bulunuyor. Şu an tasarım ve inşa sürecinde bekleyen projeler de mevcut.

  Orhanlı Kiralık 3+1 Daire Fiyatları

  Orhanlıda kiralık 3+1 daire fiyatları; üniversite, sağlık kuruluşları ve alışveriş olanaklarına yakın bölgelerde artış gösteriyor. Stüdyo dairelerden çok bölmeli ve katlı konutlara kadar pek çok seçeneğin olduğu bölgede 3+1 konutlar da mevcut.

  Tuzla orhanlı kiralık gayrimenkul fiyatları ise dairenin yaşam alanı ve çevresel koşullarıyla değişkenlik gösteriyor. 3 oda 1 salon yapı projelerinde çeşitli büyüklükte yapılar karşımıza çıkmaktadır. Bunlar site konutları ya da müstakil apartmanlarda farklı karakterlere sahip.

  Orhanlı kiralık 3+1 daire’ler

  Orhanlıda kiralık 3+1 daire ,Site konutlarında kira bedeline ek olarak aidat ödentisi de gerekiyor. Tuzla sitelerinde oldukça lüks bir yaşama alanına karşın kira ve aidat bedelleri diğer ilçelere göre oldukça makul. 3+1 ’lerde fiyat aralığı 80 ila 120 metrekare bandında 1000 TL’den başlıyor 2000 TL’nin üzerine kadar yükselen bir çizelge sunuyor.

  Tuzla Orhanlı Kiralık gayrimenkuller ,özellikle bölgedeki endüstriyel faaliyetlere katılım gösterecek ve bu lokasyon da ikamet edecekler için fiyat çizelgesi çok zorlayıcı değil. Tuzla sahil, istasyon, AVM ve benzer olanaklara ulaşım avantajları da düşünüldüğünde Orhanlı Mahallesi gayet ideal bir tercih olacaktır.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.