• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Orhanlı Mahallesi Satılık 2+1 daire Tuzla

  Orhanlı Mahallesi Satılık 2+1 daire Tuzla

  Orhanlı Mahallesi Satılık 2+1 daire Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Orhanlı Mahallesi Satılık 2+1 daire Tuzla

  Orhanlı Mahallesi Satılık 2+1 daire Tuzla fiyatları dairenin konumuna göre değişiklik gösterir. Tuzla Orhanlı mahallesi, Tuzla Marinaya uzak bir bölge de olmasından dolayı gayrimenkul değer artışından pek fazla yararlanamamıştır.

  Deri sanayi bölgesine çok yakın bir konumda olmasına rağmen kötü kokulardan çok fazla etkilenmemektedir. Doğal gaz kullanımı sayesinde hava kirliliği nispeten azalmıştır. Ancak bazı evlerde hala ısınma kömür sobası veya katı yakıtlı kalorifer sistemleri ile yapıldığından hala kısmi olarak hava kirliliği devam etmektedir.

  Tuzla Orhanlı Mahallesi 2+1 Satılık ev fiyatları

  Tuzla Orhanlı Mah. 2+1 satılık daire almak isteyenler mahalledeki hangi konumdan ev almak istediklerine karar vermelidir. Deri sanayi bölgesine yakın konumda olan 3+1, 100 M2 kullanım alanına sahip, çok katlı binalardan oluşan bir sitede ara kat bir daire 150.000 TL taban fiyattan satılmaktadır. Daire 10-11 yaş aralığında bulunmaktadır.

  Yapıldığı ilk zamanlardaki yapı malzemeleri hala durmaktadır ve herhangi bir yenileme çalışması yapılmamıştır. Bu nedenle en düşük fiyattan satılık daire bulunabilir.

  Merkeze daha yakın, havuzlu ve güvenlikli site içinde 3+1, 160 M2 kullanım alanına sahip, çatı dubleksi bir daire 550.000 TL taban fiyatından satılmaktadır. Bu daire daha az katlı binalardan oluşan bir sitededir. Mutfak ve banyo yenilenmiş yerlerdeki parkeler değiştirilmiştir. Etrafı yeşil alanla çevrilmiş havadar bir konumdadır.

  Orhanlı Mahallesi Satılık 2+1 daire ilanları Tuzla

  Orhanlı Mahallesi konum olarak ulaşılabilir mahiyettedir. Kartal – Cevizli’ ye kadar İETT otobüs hattı, Pendik ve Kartal’a Özel Halk Otobüsü hattı, tuzla sahil kesimine İETT otobüs hattı ve Aydınlı –İçmeler E-5 Tuzla sahil ve merkeze kadar ise sabah 05.00 ile akşam 24.00 saatleri arasında minibüs seferleri bulunur.

  Tuzla Orhanlı Mah. 2+1 daire seçeneklerinin cazip olmasının bir başka nedeni mahallenin konumudur. Sabiha Gökçen Hava Limanı’na, Teknopark İstanbul’a, Viaport Alışveriş Merkezi’ne, Okan Üniversitesi Hastanesi’ ne, İş Bankası Bankacılık Üssü’ne, Tuzla Devlet Hastanesi’ne yakındır.  Formula 1 İstanbul Park’ a, Tuzla Tersane’ ye, OSB’ye, Okan Koleji, Koç Lisesi gibi özel okullara, Tuzla Piyade Okulu’na, Akbank Bankacılık Üssü’ne, Oto Word Asya’ ya çok yakın bir konumdadır.Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

   

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.