fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Orhanlı Toki

  Orhanlı Toki başvuru

  Orhanlı Toki

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Orhanlı Toki

  Orhanlı Toki konaşlı konut projesi başvuruları başladı.Orhanlı Mahallesi’nde satılık daire, denize kıyısı olan semtte çeşitli sosyal yaşam alternatifleriyle sıklıkla aranan emlak tipleri arasında bulunuyor. Mahalle bir sınırıyla denize bakan orhanlı Toki konutlarına  sahip olacak. Diğer taraftan ilçenin farklı bölgeleriyle temas hâlinde. Bu konum kaynaklı özellikler, semtin iç organizmasındaki çeşitlilikle tamamlanıyor.

  Orhanlı Toki konut projesi nerede?

  İstanbul’un sınır ilçesi Tuzla’da yer alan semt, ayrı bir öneme sahip aydınlı Mahallesi ile sınır komşusu. Diğer sınırda ise E-5 devlet karayolu ile belirlenmiş bir arazi üzerinde yer alıyor. Yine bu lokasyondan içmeler ve akfırat Mahallesi’ne ulaşım da oldukça kolay.

  Orhanlı  Mahallesi’nde yaşam olanakları nasıl?

  Bu bölgede konut alımları yatırımlık ve oturmalık olarak iki ayrı bireysel hareket olarak dikkat çekiyor. Her iki kulvarda da merkezî kazanımlar ve çevre koşulları önemli. Orhanlı Mahallesi, sanai ve yeni hal’in  bölgeye intikal ettirilmesiyle daha canlı bir yaşam alanına dönüştü.

  Hemen yakınındaki aydınlı Mahallesi’nde kurgulanan meyve sebze hal kompleksi,aydınlı Mahallesi başta pek çok bölgenin niteliği arttırdı. Ayrıca bölgede çeşitli mimari projeler de bir kimlik değişimine yol açtı. Tüm bu amiller ışığında,Toki orhanlı Mahallesi ikamet ve yatırım amacına oldukça uygun bir karakter sergiliyor.

  Orhanlı Toki Satılık Daire fiyatları

  Orhanlı Mahallesi’nde satılık daireler, ister minimal ister lüks yaşam alanları olarak karşımıza çıkıyor. Okan Üniversitesi çevresinde de konut alternatifleri mevcut. Doğal park ve bahçelerle dizayn edilmiş semtte, yaşam düzeyi de oldukça yüksek.

  Mahallede çok sayıda site orhanlı toki konut projeleri konuşlandırılmış durumda. Site yaşamında çeşitli olanaklar modern gereksinimleri karşılayacak şekilde düzenlenmiştir.

  Orhanlı Toki Konut Başvuru şartları

  Konut alımlarında öncelikli olarak kullanım amacını belirlemek gerekiyor. Bir dairede ikamet edilecekse, birey sayısına ve iş gücüne uygun olması önemli. Bölge seçiminde de toplu taşıma olanakları hesap edilmeli.

  Yatırımlık daire alımlarında gelecek projeler ve yapım aşamasındaki olanakları incelemek gerekiyor. İnsan hayatında önemli bir yere sahip sağlık kuruluşları, marketler, eczane ve eğitim kurumları da yine dikkat edilecekler listesinde yer alıyor.

  Orhanlı Mahallesi’nde satılık fiyatları, acil ve sahibinden alternatiflerde oldukça uygun rakamlara tekabül ediyor. 2+1 yatırımlık daire fiyatları 150 ila 199 bin TL arasından başlıyor. Daha yüksek nitelikli, geniş metrajlı ve lüks olanaklara sahip konutlarda fiyatlar 300 bin TL ile en düşük seviyede karşımıza çıkıyor.

  Toki istanbul Tuzla Orhanlı Mahallesi satılık işyeri, pek çok yatırımcı ve girişimci açısından dikkat çeken yönelimlerden biri. Tuzla’da önemli bir noktada bulunan mahalle, iş potansiyeli açısından da ümit verici. Emlak hareketleri de son dönemde mahallenin gelişimine denk bir yükseliş gösteriyor.

  TUZLA İSTASYON MAHALLESİ NEREDE?

  Mahalle, Tuzla ilçesinde gözde semtlerin odak noktasına bulunuyor. Semtin sınırını teşkil eden E-5 devlet karayolu, bölgede şahsi ulaşım ağının avantajlarından biri. Özellikle Cami Mahallesi ile sahip olunan sınır komuşuluğu, semtin potansiyelini de arttıran bir detay.

  Cami Mahallesi, Tuzla sahil kesimine erişimde birincil bölge. Ayrıca Marina projesini bünyesinde barındırması, yaşam standartlarını yükseltiyor. Bu semtle sınır birliğine sahip olan İstasyon Mahallesi, kendi bölgesel olanaklarına ek Marina’nın avantajlardan da etkileniyor.

  İstasyon Mahallesi’nde yaşam standartları nasıl?

  Tuzla, belediyecilik faaliyetlerinin yükselişte olduğu bir ilçe. İstasyon Mahallesi, tren garının taşınmasıyla birlikte daha fazla göze çarpan bir niteliğe kavuştu. Bu da, belediye hizmetlerinde daha yüksek standartların sağlanmasında etkili oldu.

  Semtte ayrıca üniversite ve hastane gibi yaşamsal olanakların bulunması da büyük bir öneme sahip.Orhanlı Toki; Tüm bu elzem olanaklar, mahallede daha yüksek standartları bir yaşamsal düzeye de işaret etmektedir.

  Orhanlı Toki Konutlarısatılık İşyeri Fiyatları

  İstasyon Mahallesi satılık işyeri fiyatları, konuma ve mimarî kazanımlara göre değişkenlik gösteriyor. Cami Mahallesi ve Marina’ya yakın bölgelerde, satılık alternatifleri de artıyor. Tek göz odalı, 30 -50 metrekare arası, minimal dükkânlar 140-150 bin TL civarından başlıyor. Ana cadde üzerlerinde daha yüksek metrekareli mağaza tipi dükkânlar 400-500 bin TL ila açılış yapıyor.

  Çevresel kazanımlar arttıkça ve işyeri tipolojisi değiştikçe, fiyatlarda da ritmik bir artıştan bahsedilebilir. Yine 500 – 800 bin TL arası yatırımlık ofis ve dükkân olanakları da mevcut. Tuzla genelinde satılık iş yeri yoğunluğu en fazla olan semtlerden biri İstasyon Mahallesi.

  Bu sayede farklı bütçe sınırlamalarına uygun olanaklar da karşımıza çıkıyor. En yüksek seviyede satılık komple binalar ve fabrika tipi yapılar, 5 milyon TL gibi rakamlara kadar ulaşıyor.

  İstasyon Mahallesi Satılık İşyeri, Dükkân

  Orhanlı Toki  satılık işyeri, dükkân ve ofis arayanlar, özellikle Marina’ya yakın ve lansmana özel seçenekleri değerlendiriyor. Acil satılık ilanları da daha uygun fiyatlarda iş yeri sahibi olabilmenizi sağlayacaktır.

  Her bölgede olduğu gibi, İstasyon Mahallesi’nde de uygun ödeme seçenekleriyle pek çok satılık işyeri bulunuyor. Ayrıca bugün bankaların emlak kredisinde sağladığı faiz oranları da oldukça cazip. Yeni girişimciler açısından da yine devlet tekelli bazı kampanyalar ve avantajlar bulunuyor.

  Buna ek olarak, düşük sermayeli bir iş yeri kurma amacındaysanız, Tuzla gibi gelişmekte olan bölgeler ilk tercihiniz olacaktır. Bu tip ilçelerde, gelecek süreçte meydana getirilecek projeler de dikkate alınmalı. Bu, kısa vâdede düşük yatırımların nasıl bir kâr getireceğini ön görmek açısından ehemmiyet taşıyor.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  • Tuzla Orhanlı Toki Mahallesi Satılık Daire,
  • Tuzla Orhanlı Toki Mahallesi Satılık Daireler,
  • Tuzla Orhanlı Toki Mahallesi Satılık 3+1 Daire,
  • Tuzla Orhanlı Toki Mahallesi Satılık 2+1 Daire,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Satılık İşyeri,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Satılık Dublex Daire,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Satılık Dükkan,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Satılık Villa,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Kiralık Daire,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi satılık işyeri ,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Kiralık 3+1 Daire,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Kiralık 2+1 Daire,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Kiralık İşyeri,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Kiralık Dublex Daire,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Kiralık Dükkan,
  • Tuzla Orhanlı Mahallesi Kiralık Villa,
  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.