fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Postane Mahallesi kiralık daire

  Postane Mahallesi kiralık daire

  Postane Mahallesi kiralık daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Postane Mahallesi kiralık daire

  Postane Mahallesi kiralık daire , semtin konumu ve yaşamsal olanakları nedeniyle sıklıkla rağbet görüyor. Cami Mahallesi ile sınır bölgede kurgulanan Via Port Marina ’nın bölgeye sağladığı avantajlar da bunda etkili.

  Semt hem deniz kenti olma özelliğine hem de alternatif alışveriş merkezleri ile sosyal yaşam statüsüne sahip. Tuzla ’nın gelişim sürecinde ön plana çıkan semtte, kiralık ve satılık konutlara talep de her geçen gün artıyor.

  Kiracı adayları Tuzla genelinde bazı avantajları bir arada bulabilecekleri bölgelere yöneliyorlar. Deniz, yeşillik ve ticarî olanaklar bölgeye hem ikamet hem de gezip görme amaçlı insan giriş çıkışını arttırıyor.

  Tuzla Postane Mahallesi nerede?

  Postane Mah. kiralık daire , Tuzla ’nın sahil kesiminde burun oluşturan konumda bulunuyor. Uç bölgede Deniz Harp Okulu faaliyette. Semtte Atıksu Arıtma Tesisi iç kesimdeki Balık Gölü civarında konuşlandırılmış. Yine kıyı bölgelerde çeşitli sosyal tesisler bulunuyor.

  Postane Mahallesi kiralık daire fiyatları

  İlk ve orta okul düzeyinde alternatif seçenekler bulunuyor. Bunun yanı sıra, yüksek öğretimde de 2 oluşum mevcut. İTÜ’nün bir kampüsü bu mahallede, sahilde yer alıyor. Ayrıca semtte Piri Reis Üniversitesi de bulunuyor.

  Üniversiteler bölgesi çevresinde site konutları yoğun bir kroki oluşturuyor. Bu çoklu konutlarda apartman dairesi çoğunlukta. Yine yakın lokasyon da Villa siteleri de mevcut. Villa ve sitelerin yakınında Belediye parkı bulunuyor. Ayrıca yine semtte ilgililerine hitap eden bir organik çarşı da yer alıyor.

  Postane Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları

  Tuzla Postane Mahallesinde kiralık daire  fiyatları, yüksek okulların çevresinde ve sahil kesiminde en yüksek limite ulaşıyor. Fakat her bütçeye uygun 1 göz odalı daireleri daha uygun fiyatlarla kiralamak mümkün.

  Via Port Tuzla Marina ’ya ulaşım oldukça kolay. Bunun yanı sıra farklı AVM’lerde bölgede faaliyet sergiliyor. Bu tip olanaklar, kiralık ve satılık fiyatlarında da bir miktar yükselmeye sebep oluyor.

  Postane Mahallesinde kiralık daire ilanları

  Mahalle geniş sınırlara sahip. Buna ek olarak her kesiminde farklı bir sosyal çevre göze çarpıyor. Buna göre kiralık fiyatlarında da net bir orantıdan bahsetmek mümkün değil. Güncel ”Tuzla kiralık daire ilanları ‘ndan yola çıkacak olursak, en düşük ve en yüksek paritede şöyle bir tablo karşımıza çıkıyor: 75 metrekare 2+1 daireler; 1500TL’den başlıyor.

  90 – 100 metrekare arası 1500-3000 TL bir bedel karşımıza çıkıyor. Merkezi konumda 2+1 daireler için en düşük fiyat 1500 TL. Site konutlarında, denize sıfır 120 metrekare daireler ise 4500TL civarında seyrediyor.  Bölgede bütçesel alternatif oldukça fazla. Öğrenciye, aileye ve iş yerlerine farklı seçenekler bulunuyor.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi   ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.