• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Toki 100 bin konut projesi Tuzla

  Toki 100 bin konut projesi

  Toki 100 bin konut projesi Tuzla

  Toki 100 bin Konut projesi Tuzla

  Toki 100 bin konut projesi Tuzla  istanbul ‘da her geçen gün artmakta olan nüfusla birlikte yeni konutlara ihtiyaç duyulmaktadır. Pek çok semtte yeni projelere yer verilerek bu ihtiyaca uygun çözümler elde edilmektedir.

  Sizlere bu bölgelerden birisi olan Tuzla’da inşaat firmalarının yeni projeleri ve konutlarında hangi fiyatları görebileceğinize değineceğiz.  Böylelikle istanbul Tuzla Toki Satılık Daire fiyatları ve detayları ile ilgili tüm bilgilere ulaşmanızı sağlıyoruz.

  istanbul Tuzla Toki 100 bin konut Satılık fiyatları

  Sizler de doğa ile iç içe yaşam alanlarında barınmak, deniz kıyısına yakın olan bu semtte projelere göz atmak ve bütçelerinize uygun yatırımları gerçekleştirmek istediğinizde öncelikle adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Tuzla ‘da son dönemlerde pek çok firmanın birbiriyle yarış içerisine girerek rekabet ortamını yaratmakta olduklarını görmekteyiz. Bunun neticesinde hayata geçirilen projelerle her bütçeden bireyin ev sahibi olmasına olanak verilmektedir.

  Her yıl 100 bin yeni sosyal konut projesi Tuzla

  Toki Tuzla satılık daire ilanlarında sıfır dairelerde veya sahibinden evlerde en uygun rakamları bulabilirsiniz. Krediye uygun olması sayesinde ödeme kolaylıklarını görebileceğiniz bu ilanlar sayesinde sizler de zevklerinize göre Tuzla bölgesinde en lüks ve konforlu evlere sahip olabileceksiniz.

  Toki 100 bin konut projesinde Geniş, manzaralı, site içerisinde 2+1 ,3+1  ve daha fazla oda sayısına sahip dairelerde olmasını istediğiniz tüm özellikleri seçerek en uygun ilanlara göz atabilirsiniz.

  Dilerseniz ailenizi ve sevdiklerinizi rahat ettirmek isteyeceğiniz bu dairelerin asansörlü, çocuk parklı, kreşli, spor salonlu veya buna benzer donanımlı olan sitelerde yer almasına öncelik verebilirsiniz. İşte sizleri bekleyen Tuzla satılık daire ilanlarımızda muhteşem fırsatları yakalayabilir ve tüm bu şartlara sahip olan daireler için oldukça cazip fiyatları görebilirsiniz.

  Toki 100 bin konut projesi katılım şartları Tuzla

  İstanbul’un en büyük projelerinin yer aldığı Tuzla’da temiz,avantajlı, acil satılık ilanlarını dakikalar içerisinde inceleme fırsatını bulabilirsiniz. Tuzla Satılık Daire Fiyatları  ve çok kullanışlı akıllı bina sistemlerinde mevcut olan dublex, ara kat, giriş katı gibi birbirinden farklı konumlarda bulunan daireler için tek yapmanız gereken şey adreslerimizi ziyaret etmek olacaktır.

  Lüks bir konut sahibi olmak istiyorsanız Tuzla’da en iyi konumda ve her yere yakın olan alanlarda konumlandırılmış binalardaki satılık daireleri beklediğinizden daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Korunaklı, güvenilir ve özgür bir şekilde Tuzla semtinde elde etmek istediğiniz yeni yaşam alanlarınız için en iyi alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.

  Toki 2020 Yılında 100 Bin konut projesi için başvurular 16 aralık 2019 da

  Bölgenin en prestijli ve geniş projelerinde yer alan satılık dairelerin fiyatlarını sizler için araştırmakta ve beğenilerinize sunmaktayız. Dairelerin görsellerini kaliteli ve hızlı bir şekilde incelemenize olanak veriyoruz.

  Böylece kararsız kaldığınız durumlarda sitelerimiz sayesinde adımlarınızı daha özgüvenli ve kaliteli bir şekilde atmanızı sağlamaktayız. Tuzla kiralık ev için Tuzla Gayrimenkul ofisleri alımında kazançlı olmak isteyenler için vazgeçemeyecekleri önemli seçimleri sunmaktayız.

  Toki  100 bin yeni sosyal konut projesi Tuzla da nereye yapılacak

  Tuzla Sıfır Satılık Daire Fiyatları ile ilgili araştırmalarınızda sizlere büyük kolaylıkları sağlıyoruz. Apartman dairelerinde eşyalı veya eşyasız olarak sahip olabileceğiniz alanların büyüklüğüne ve oda sayılarına göre değişmekte olan rakamları bulabilirsiniz.

  Ayrıca bulundukları konumlar itibariyle hayatınızı kolaylaştıracak olan bazı kurum, kuruluş veya ofislerinizle yakın olmasını istediğiniz, merkezi alanlarda bulunan dairelerin fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. Arayışlarınızda hangi özellikleri ön planda tuttuğunuzu bizlerle paylaşmanız halinde en iyi destekleri sunmaktayız.

  Bugüne kadar karşılaştığınız fiyatlar arasında en ideal ve uygun olan rakamları görebilmek için tercihlerinizi adreslerimizden yana yapabilirsiniz. İstediğiniz cephede, iskanı alınmış ve kat mülkiyeti kurulmuş olan Tuzla Sıfır Satılık Daire fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Toki 100 bin sosyal konut projesi Tuzla başvuruları nereye yapılıyor

  Muhteşem bir plana sahip, kaliteli malzemeleri ve işçiliği barındırmakta olan kullanıma hazır daireleri kısa sürede incelemenize fırsat veriyoruz. Kaç m2 bir daire aradığınızı seçmeniz halinde dilediğiniz salon, oda, mutfak, banyo sayılarına sahip daireleri bulabilirsiniz.

  İçten ve dıştan bakıldığında hiçbir masraf gerektirmeyen, her şeyi tamamlanmış olan,  yapılı ve kullanışlı Tuzla Lüks Satılık Daire Fiyatları hakkında tüm merak ettiklerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Çok büyük ve gösterişli dairelerin yer aldığı nezih ve sakin konumlarda bulunan Tuzla satılık dairelerinde beklentilerinize en iyi ve uygun karşılığı vermekteyiz. İçinde pek çok mutlu anlarınızı yaşayacağınız ve önemli anıları biriktireceğiniz dairelere sahip olmanız için ihtiyacınız olan tüm koşulları sağlamaktayız.

  Doğalgaz, kombi, kalorifer gibi ısıtma sistemlerinde ve daha fazlasında sizler için en iyi tesisatların kurulu olduğu dairelerde hayatınızın kolaylaşacağını görebileceksiniz. Yaşamınızı huzurlu bir şekilde sürdürebilmek için tercihlerinizi Tuzla’dan yana kullanmak istiyorsanız, daire alım satımlarında cazip fiyatları bulabileceğiniz adreslerimize gelmenizi tavsiye ediyoruz.

  Tuzla Yatırıma Uygun Daire Fiyatları

  Paralarınızın boşa gitmemesi için, gelecekte de değer kazanmasını sağlayacak olan daireleri satın almanız için elimizden geleni yapmaktayız. Kısa zamanda yüzünüzü güldürecek olan Tuzla Yatırıma Uygun Daire Fiyatları ile ilgili arayışlarınızı başarıyla sonlandırmanızı sağlamaktayız.

  Kısa sürede, sorunsuz ve cazip fiyatlarla satın alacağınız dairelerin değer kazanacağını görebileceksiniz. Yatırımlarınızdan daha yüksek verimi alabilmeniz için oluşturulan yapılarda Tuzla’da bulabileceğiniz daireleri ve projeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Küçük, büyük demeden çeşitli oda sayısına ve kullanım alanına sahip olan dairelerin avantajlarını öğrenmek isterseniz, bizleri ziyaret edebilirsiniz.

  Özellikle eğitim kurumlarına veya öğrencilerin daha fazla olduğu alanlara yakın konumlarda bulunan ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip daireleri yatırım amaçlı olarak satın alabilirsiniz. Kendini kısa sürede amorti edecek olan binalarda sizleri bekleyen en lüks ve konforlu daire seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  Sizleri hayatının yoğun olduğu yerlerden birisi olarak Tuzla ‘da konaklama ve yatırım ihtiyaçlarınıza en uygun satılık dairelerle buluşturmaktayız.

  HER YIL 100 BİN YENİ SOSYAL KONUT PROJESİ BAŞLADI

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinesi, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın destekleriyle “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut projesi başladı.

  Yatay mimari anlayışla, mahalle ve komşuluk kültürüne uygun 2+1 ve 3+1 planında inşa edilecek 100 Bin Sosyal Konut için 16 Aralık 2019 -15 Ocak 2020 tarihleri arasında talepler toplanacak.

  100 BİN SOSYAL KONUT PROJESİ

  BAŞVURU BİLGİLENDİRME FORMU

  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 100 Bin Sosyal Konut Projesi  kapsamında inşa ettirilecek konutlar için, T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin Proje  İlinde bulunan yetkili Şubeleri aracılığı ile başvurular kabul edilecektir.

  Başvuru Bedeli 2+1: 500.- TL
  Başvuru Bedeli 3+1: 1.000.-TL

  Başvurular; 4 kategoride kabul edilecektir;

  1.Kategori olan “Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri”
  2.Kategori olan “En az %40 Engelli Vatandaşlarımız”
  3.Kategori olan “Emekli Vatandaşlarımız”
  4.Kategori olan “Diğer alıcı adayları”

  Başvurusu toplanacak konutların ihalesi yapıldıktan sonra şerefiyeli satış fiyatları belirlenecek olup, başvuru sahipleri arasında  “Hak Sahibi Belirleme” kurası çekilecektir.

  Satışa sunulan konutlar için kura çekilişi yapılması halinde kura yeri ve saati İdarenin web sayfasında duyurulacaktır.

  Satışa sunulan konut sayısından daha az başvuru olması durumunda, başvuruda bulunanlarca satın alınacak konutlar TOKİ ’nin belirleyerek kullanıma açacağı bloklar arasından, noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecektir.

  Konutların,  adet, brüt m²,  net m² ve fiyat bilgileri ihale sonrası kesinlik kazanacaktır.

  ÖDEME:
  Hak sahiplerine konutlar;
  Satış fiyatının  %10’u peşin (Başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar),  kalan tutarın tamamı aylık % 0.49 oran  ve 240 ay vade ile ödenecektir. (T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından  konut alıcılarına kredi kullandırılacaktır.)

  Taksit ödemeleri, sözleşme tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacaktır.

  Projenin yeterli talebin oluşmaması veya mücbir sebepler nedeniyle projenin gerçekleştirilememesi halinde, başvuru bedeli belirlenecek geri ödeme takvimi çerçevesinde en kısa sürede faizsiz bir şekilde iade edilecektir.

  BAŞVURU ŞARTLARI:

  Projeye başvuru yapabilmek için, başvuru sahibinin;

  • T.C. vatandaşı olması,
  • Proje il /ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya Proje il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,
  • Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocuklarının daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması şartları aranacaktır. (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç).
  • Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 5.500 TL olması gerekmektedir. (İstanbul İli için 6.000 TL (Başvuru sahibinin ve eşinin gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dâhil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin toplamı.) (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile bunların Dul ve Yetimleri Hariç)
  • Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.
  •  Başvuruları yapacak vatandaşlarımızın; 25 yaşını tamamlamaları gerekmektedir.
  • Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile bunların Dul ve Yetimlerinde; Konutlar %10 peşin 240 ay vadeli sabit taksit ödemeli ve taksit başlangıçları teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlayacak şekilde satılacaktır. Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alınan “HAK SAHİPLİĞİ BELGESİ”  ile Projenin bulunduğu İl sınırları içerisinde son 3 yıldır oturuyor olduklarına dair adrese dayalı nüfus kayıt sisteminden alacakları belge veya İl nüfusuna kayıtlı olduklarına ait belgeler istenecektir.
  • Vefat eden emeklinin emekli olmayan eşi de başvuru yapabilir. ( Vefat eden emeklinin aylık maaşını alan dul kızları hariç)

   

  BANKADAN YAPILACAK BAŞVURU İŞLEMLERİ :

  Başvuruların kabul edileceği yer: T. C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin Proje ilindeki yetkili şubeleri

  Başvuru sahipleri;
  Nüfus Cüzdanı ile birlikte;

  Ayrıca,

  • Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alacakları “Belgeyi”
  • Engelli vatandaşlarımız, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen kimlik kartının fotokopisi veya tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınmış sağlık heyet raporunu (en az % 40 engelli olduğuna dair) “Belgeyi”
  • Emekli Vatandaşlar, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınan emekli kimlik belgesi veya emekli olduğunu gösteren “Belgeyi”

  Başvuru Formu,

  • Kategorisine göre yetkili banka şubelerinden 2 nüsha olarak temin edilecektir,
  • Banka tarafından numaralandırılarak teslim alınacak ve 1 nüsha da başvuru sahibine geri verilecektir.

  Başvuru işlemleri sırasında;
  2+1 konutlar için; 500-TL (beşyüztürklirası) başvuru bedeli alınacaktır.
  3+1 konutlar için; 1.000-TL (bintürklirası) başvuru bedeli alınacaktır.
  (Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç)

  Toki 100 bin konut projesi KURA ÇEKİLİŞİ :

  “Hak Sahibi Belirleme Kurası” noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde gerçekleştirilecektir.

  • Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri konut sayısının %10’u kadar kontenjan ayrılacak ve gerek görüldüğü takdirde kura ile hak sahipleri belirlenecektir. Kura sonucu bu kategoriden hak sahibi olamayan başvuru sahipleri diğer alıcılar kategorisindeki başvuru sahipleri ile birlikte kuraya tabi tutulacaktır.
  • “En Az %40 Engelli Vatandaşlara” konut sayısının %5’i kadar kontenjan ayrılacak ve gerek görüldüğü takdirde kura ile hak sahipleri belirlenecektir. Kura sonucu bu kategoriden hak sahibi olamayan başvuru sahipleri diğer alıcılar kategorisindeki başvuru sahipleri ile birlikte kuraya tabi tutulacaktır.
  • Emekli Vatandaşlara konut sayısının %25’i kadar kontenjan ayrılacak ve gerek görüldüğü takdirde kura ile hak sahipleri belirlenecektir.
  • Diğer Konut Alıcı Adayları için İdaremizin genel uygulamalarında olduğu üzere başvuru sayısına göre gerektiği takdirde kura ile hak sahipleri belirlenecektir.

  TOKİ Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra açıklanacaktır.

  • Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, kura çekiliş tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü sonrasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş. yetkili Şube’lerinden geri alabilecektir.
  • Projenin bağımsız bölüm listesi ve konut fiyatları belirlendikten sonra İdare’ce belirlenecek tarihte “Konut Belirleme Kurası” çekilecektir.
  • İhale sonrası konut sayılarında azalma olması durumunda konut belirleme kurası ile birlikte ilk kurada belirlenen hak sahipleri arasından konut sayısı kadar hak sahibi belirleme kurası çekilecektir.

  Toki 100 bin konut projesi Tuzla SÖZLEŞME İMZALANMASI:

  Konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar İdarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Temerküz Şubesinde (Daha sonra ilan edilecektir.) Gayrimenkul Satış Sözleşmesi ve kredi kullanım işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

  Sözleşme imzalama aşamasında;

  • Nüfus Müdürlüğünden adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan Proje bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge,
  • Hane halkı gelirinin en fazla net 5.500 TL (İstanbul için 6.000 TL) olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri,

  Gerekli görüldüğünde istenebilecek ek belgeler ile birlikte ilan edilen tarihlerde ibraz ederek başvuru şartlarına sahip olduklarını kanıtlayacaklardır.

  KDV ÖDEMESİ;
  Konutların teslimi öncesinde Katma değer Vergisi Kanunu uyarınca, %1 oranında KDV konut alıcılarından tahsil edilir.

  Gayrimenkul Satış İşlemleri Özel Hukuk Hükümlerine tabidir. Toki Tuzla Başvuru Tarihleri için ,AYRINTILI BİLGİ İÇİN:TOKİ Web Sayfası, www.toki.gov.tr ve Bilgi Hattı:444 86 54

  Şahsuvaroğlu Tuzla Ambiyans guncel Fiyatları ve Projemiz ile ilgili tüm bilgi ve randevu için BURAYI tıklayarak form doldurmanız yeterli olacaktır. Şahsuvaroğlu Tuzla ambiyans kiralık daire ilanlarımız için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Kaynak:TOKİ

  Melek UZUN

  +90530 238 2 266

  +90216 494 0 900

  Tuzla

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ