• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Toki kiralık daire Tuzla

  istanbul Toki kiralık daire Tuzla

  Toki kiralık daire Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Toki kiralık daire Tuzla

  Toki kiralık daire Tuzla 2+1, kira oranlarındaki kısmî düşüşle birlikte kiracı adaylarının yeni adresi konumunda. Bugün Aydınlı Mahallesi Tuzla’nın dikkat çeken bögleleri arasında yer alıyor. Ataşehir’de trafiğe engel olduğu gerekçesiyle Tuzla’ya taşınan hâl binası, Aydınlı Mahallesi içinde inşa ediliyor. Kompleks şu an inşa aşamasında.

  Tamamlandığında dünya standartlarında bir kompleks olacağı söylenen yapı için, mal sevkiyatı yanında farklı olanaklardan da bahsediliyor. Bölgesel ticarî hareket için büyük bir oluşum. Ayrıca çevre illerin de bu hâl yapısından faydalanacağı söyleniyor. Gelecek süreçte, mahallede çok daha yüksek bir kiralık ve satılık maliyetinden söz edilebilir.

  Toki kiralık daireler Tuzla

  Aydınlı Mahallesi, Tuzla ilçesinin iç kesiminde yer alan geniş bir yerleşim alanı. Bölgede sanayi ağırlıklı bir iş gücü niteliğinden bahsetmek mümkün. Bunun yanı sıra park ve bahçe projeleriyle daha naif bir çehre kazandırılıyor.

  İlçenin hızlı gelişim gösteren semtlerinden olan Aydınlı’da, ”Toki kiralık daire Tuzla” ve özel konut projeleri de yer alıyor. Konum olarak, Orhanlı Mahallesi ile komşu bir alanda bulunuyor. Arz oranları olarak, daha yüksek bir grafiğe sahip.

  Toki kiralık daire Tuzla 2+1

  Toki kiralık daire Tuzla 3+1 daire, kiracı adaylarının bütçe planlamasına ve bireysel beklentilerine göre değerlendirilebilir. Bu kurguda çeşitli büyüklüklerde daireler bulunuyor. Ayrıca bölgede çok sayıda sıfır bina alternatifi de mevcut.

  Bunun yanı sıra, ara mahallelerde ve ana cadde üzerlerinde de kiralık ilanları bulmak mümkün. Semtte gayrimenkul trafiğinin artış göstermesi, bölgedeki emlak şirketlerinin de faaliyet alanını arttırdı. Buna mukabil, sahibinden Toki kiralık daire Tuzla arayanlar için de geniş bir yelpaze sunuluyor.

  TOKİ orhanlı konutlarında da kiralık seçenekleri var. Bunun yanı sıra, site konutları oldukça rağbet görüyor. Villa, apartman dairesi, dubleks ve müstakil kurguda farklı kiralık gruplarında değişen bir fiyat istatistiği bulunuyor.

  Toki kiralık daire Tuzla 2+1 Fiyatları

  Toki kiralık daire Tuzla 2+1 fiyatları, diğer Tuzla semtlerine göre çok daha geniş bir aralığa sahip. Bu bölgede en düşük kiralık 600 TL olarak karşımıza çıkıyor. Tavan fiyatlarda ise 1500-2000TL civarında lüks yaşam alanları mevcut.

  Toki Tuzla ‘daÖrnek olarak 2+1, 100 metrekare, apartman dairelerinde aylık maliyet 1000 ila 1500 arasında. Site içi dairelerde de çok fahiş bir artış olmamakla birlikte, bu özel komplekslerde hizmet giderleri de aylık maliyete ekleniyor.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.