• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Toki tuzla

  Toki Tuzla

  Toki tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Toki Tuzla

  Toki Tuzla Orhanlı mahallesi kiralık 2+1, konut üretimine ağırlık verilen semtte daha fazla kiracı tarafından tercih ediliyor. Tuzla ilçesinde sanayi bölgesi olarak sıklıkla gündeme gelen Mahalle, lojistik ve nakliye şirketleri tarafından parsellenmiş durumda.

  Son birkaç yıla kadar bölgede arsa paylaşım problemleri ve endüstriyel hareketlerin yarattığı düşük yaşam standartları göze çarpmaktaydı. Birkaç zamandır ağırlık gösterilen mimarî projeler, ”Toki orhanlı” konutları ve yeşillendirme çalışmalarıyla bu standart yükseliş gösterdi.

  Arsa paylaşımı ve ulaşım yolları düzenlemeleriyle de bölgede yeni bir kimlik yaratıldı. Bugün Tuzla’da ikamet etmek isteyen bireyler açısından sıklıkla tercih edilen bir semt olduğunu söyleyebiliriz.

  Toki Tuzla Orhanlı Mahallesi ulaşım olanakları nasıldır?

  Toki orhanlı projesi ;Orhanlı Mahallesinde ve  Tuzla ilçesinde yer alan bir semt. Bölgeden ana arterlere ve Sabiha Gökçen Havalimanı ’na ulaşım oldukça kolay. Hem zaman yönetimi hem de maliyet açısından ulaşım alt yapısı oldukça kuvvetlendirildi.

  Buna ek olarak, çevre ilçelerden bölgeye seyrüsefer hareketleri de yoğunlaştı. Toplu taşımanın imkânlarından faydalanılan semtte, hem ticarî hem de bireysel imkânlar pozitif bir tablo çiziyor.

  Orhanlı TOKİ konutları ’nın bölgeye etkisi nasıldır?

  Binlerce konut ve istihdam sağlanan Toki Tuzla orhanlı konutlarının son süreçte en büyük ayağı Orhanlı Mahallesi. Burada gerçekleştirilen etap projeler, yaşam standartlarını oldukça yüksek bir seviyeye çıkardı. Ayrıca Orhanlı Toki konutları çevresindeki özel mimarî yapılanma da, buna denk bir seviyede entegre edildi.

  İş gücü sağlanan ve nakliye hizmetlerinin yoğun olduğu bölge için bugün ikamete ayrılmış alanların da fazla olduğu söylenebilir. Bu kompleks içinde yer alan konutlar belli şartlar çerçevesinde satılık ve kiralık olarak bireylere sunuluyor. Ayrıca bölgeye karakter kazandıran yapılanma sayesinde, farklı site ve apartmanlarda da artan bir refah düzeyi mevcut.

  Toki Tuzla Orhanlı Mahallesi Kiralık 2+1 Daire

  Orhanlı mahallesi kiralık 2+1 daire, üniversite ve merkez yapılanma çevresinde yoğunluk kazanıyor. Bu lokasyon da ulaşım ve ticaretin de artış göstermesi, daha rahat bir yaşam açısından tercih ediliyor. Toki Orhanlı Mahallede sıfır binalar ve kentsel dönüşüme uygun yapılar oldukça fazla. Tuzla Satılık daire ve kiralık oranları da yine paralel bir karakter izliyor.

  Toki Tuzla Orhanlı Mahallesi’nde kiralık fiyatları ne kadar?

  Orhanlı Toki de 2+1 konut fiyatları için daha uygun rakamlardan bahsedilebilir. Özellikle Tuzla’ da Postane, İstasyon ve Cami mahalleleri ’nde daha yüksek fiyatlardan bahsediliyor.

  Bu da Orhanlı’ya olan rağbetin artmasında etkili. Bölgedeki fiyatlarda da değişen bir grafik mevcut. 2+1 konsepte, farklı hacimler ve imkânlar gözetilerek 800 ila 2000 arasında yoğunlaşan bir referanstan bahsedilebilir. Bireysel tercihler de bu fiyatlar da etkili olacaktır.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi   ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ