fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla acil satılık işyeri

  Tuzla acil satılık işyeri

  Tuzla acil satılık işyeri

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla acil satılık işyeri

  Tuzla acil satılık işyeri , özellikle İstasyon, Cami ve Postane Mahallelerinde oldukça alıcı buluyor. Bu lokasyonlarda sağlam ve güncellenmiş bir ulaşım ağı mevcut. İnsan yoğunluğu ortalama bir profil çiziyor.

  Bölge çok kalabalık olmamakla birlikte, gün geçtikçe artan bir insan giriş-çıkış istatistiğine rastlanıyor. Bir diğer iş gücü alanı ise Tuzla Orhanlı Mahallesi. Bu semtin sanayi bölgesi oluşu ve konut yapılanmasında yaşanan gelişmeler iş olanaklarında da artış yarattı.

  Tuzla acil satılık işyeri için nasıl bir yol izlenmeli?

  İlçe bugün gelişmiş imkânlarla donatılmış bir yerleşim alanı. Bir tarafında denizle sınır oluşturan ile diğer taraftan havalimanı, tren istasyonu ve çevre bölgelere ulaşımda kolaylık sağlıyor.

  Burada iş gücü sağlamak isteyen girişimciler, gelecekte bölgenin nasıl bir karaktere kavuşacağı konusunda bir araştırma yapmalı. ”Tuzla acil satılık işyeri” TOKİ konutları, bireysel konut projeleri, eğitim birimleri ve teknopark gibi oluşumların katkısı hesaba katılmalıdır. İleride daha da değerlenmesi beklenen Tuzla, bugün yatırım yapılacak bölgeler arasında yer alıyor.

  Tuzla acil satılık işyeri ! Nasıl bir iş yeri arıyorsunuz?

  Tuzla, çeşitlilik ve kolektif yaşam olanakları yüksek bir karaktere sahip. Ayrıca geleneksel binalardan modern yapı tasarımlarına kadar bir skala göze çarpıyor. Bölge bölge değişebilen bu olgular, aynı bölgede farklı bir profil olarak da karşımıza çıkıyor.

  Tuzla acil satılık işyeri olanakları arasında; ara kat ofisler, çok katlı binalar ve villa tipi yapılar mevcut. İstihdam oranı da bu tercihte etkili bir unsur. Ayrıca hizmet sağlanacak kitle ile tercih edilecek bölgenin dokusu da uyumlu olmak durumunda.

  Tüm bu gerekli parametreler belirlenerek kazanımı yüksek bir girişimcilik eylemi gerçekleştirilebilir. Özetle Tuzla, iş olanakları her geçen gün çeşitli dallara ayrılan bir gelişim ve dönüşüm bölgesi olarak düşünülebilir.

  Tuzla Acil Satılık İşyeri Fiyatları

  Tuzla acil satılık işyeri fiyatları; bina yaşı, kat ve oda sayısı, modern teknolojik imkânlar, metraj, bölgesel etkiler ile karakterizedir. Aradığınız işyerinde güvenlik, otopark, yeşil alan, bireysel kullanım hacmi gibi ekstra beklentiler varsa fiyatlar da bir miktar yükselecektir.

  Tek katlı 2-3 odalı ve düşük potansiyelli iş yeri olanakları da mevcut. Bu tip basit yapılarda daha makul rakamlar göze çarpıyor. Tuzla sınırları dâhilinde en düşük fiyatlar TOKİ konutları içindeki dükkânlar.

  En yüksek fiyatlar sahil ve merkez bölgelerdeki yüksek katlı binalarda karşımıza çıkıyor. Marina Bölgesi de yine fiyatların daha yüksek seyrettiği lokasyonlar arasında. Sayılarla ifade etmek gerekirse 100.000 TL ila 10 milyon TL arasında çok geniş bir yelpazeden söz edebiliriz.

  Tuzla acil satılık işyeri istasyon mahallesi

  Tek oda camekânları işyerleri 10 metrekare gibi küçük bir alandan başlıyor. 80-100 metrekareye kadar yekpare yapılar olarak devam ediyor. Tuzla acil satılık işyeri ‘nde hacim ve genişlik arttıkça 2 ve 3 odalı dükkân tipi iş yerleri karşımıza çıkıyor.

  Bina ve plaza tipi iş yerlerinde ise 500 ila 2000 metrekareyi aşan bir metrekaresel nitelik mevcut. Bunlar daha çok katlı ve çok bölmeli yapılar. Fiyatlar da yine bölgeye göre yükselen bir grafik sergiliyor.

  Tuzla Acil satılık işyeri orhanlı

  Tuzla 2018 yılı itibariyle dönemsel olarak artan ve düşen bir konut ve iş yeri satış programıyla karşımıza çıkıyor. Oldukça hareketli bir yılı geride bırakan ilçe için yerel şirketler ve araştırma raporları oldukça pozitif. Ayrıca önümüzdeki süreçte de artan bir arz-talep döngüsü olacağı düşünülürse, şu an bölge yatırım amaçlı atılımlar için ideal.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.