• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Akfırat Mahallesi Satılık 2+1 Daire

  Tuzla Akfırat Mahallesi Satılık 2+1 Daire

  Tuzla Akfırat Mahallesi Satılık 2+1 Daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Akfırat Mahallesi Satılık 2+1 Daire

  Tuzla Akfırat Mahallesi Satılık 2+1 Daire villa tipi evlerde ancak mümkün olmaktadır. Çünkü Akfırat Mahallesi villa bölgesi olarak ayrılmıştır. Son yapılan imar planlarında tadilatlarla uydu kent tarzında sitelerin yapılmasının yolu açılmaya çalışılmaktadır.

  İstanbul Park yapıldıktan sonra Akfırat, inşaat firmalarının ilgi alanına girdi. Ayrıca yakın bölgede bulunan Okan Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi gibi üniversiteler, Vehbi Koç Lisesi ve Doğa Koleji gibi seçkin eğitim kurumlarının kampüsleri vardır. Bu eğitim kurumları bölgeye ayrı bir artı değer katmaktadır.

  Tuzla Akfırat Mahallesi 2+1 Satılık ev ilanları

  İstanbul Park Yolu üzerinde ilk yapılan proje olan Royal Park’ ta 72 villa ve 3 konut bloğu bulunur. Bautek Kuğu Evleri 98 villalık bir sitedir. Millenium Park Evleri 219 konutluk bir projedir. 143 villalık Akfırat Evleri de oldukça dikkat çekmektedir. Arkeon Evleri 329 konutluk üst gelir grubuna hitaben yapılmış elit bir sitedir.

  Tuzla Akfırat Mah.  2+1 satılık daire seçeneklerini içinde barındıran bu projeler bir tatil köyü havasında hizmet vermektedir. 24 saat güvenlikli, özel dizayn edilmiş peyzajı ile göz dolduran bu sitelerde daire sahibi olmak bir ayrıcalıktır.

  Bu bölgede satılık konut metrekare fiyatı 3.200 TL ye kadar yükselmiştir. Özellikle İstanbul Park yapıldıktan sonra yatırımcıların ilgisine mazhar olmuştur. Bu durum özellikle büyük arazilerin Arap yatırımcının ilgisini çekmesi metre kare fiyatının artmasına katkıda bulunmuştur. Son zamanlarda yeni yatırım projeleri hayata geçmeye başlamıştır. Bu projelerin haberleri bile konut fiyatlarının artmasına neden olur. Tuzla emlak ofisi ‘nin iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Tuzla Akfırat Mahallesi 2+1 Satılık Daire Fiyatları

  100 M2, giriş kat, Akfırat Mah. 2+1 satılık daire Tuzlada fiyatı 320.000 TL civarındadır. Villa tipi evlerde kullanım alanı metre kare olarak daha fazla olacağından fiyat da haliyle artacaktır.

  Villalardan oluşan elit sitelerde bulunan bu daireler 7 gün 24 saat kamera ile izlenmektedir. Bu sitelerde bulunan sosyal alanlar ve tesisler de yüksek gelir grubuna hitap edecek düzeydedir. Site aidatları oldukça yüksek olmakla birlikte fayda fiyat kıyaslaması yapıldığında düşünüldüğü kadar yüksek olmadığı fark edilir.Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

   

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.