• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla kiralık daire ‘ler

  Tuzla kiralık daireler

  Tuzla kiralık daire ‘ler

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla kiralık daire ‘ler

  Tuzla kiralık daire ‘ler  , haziran ayı itibariyle en yoğun hareketin yaşandığı endeks olarak dikkat çekiyor. Bu bölgede son dönemeçte girilen inovasyon süreci, kiralık ve satılık konut arayışlarında da yoğun bir dinamiğe neden olmuştur. Kiralık daire arayan bireyler, kişisel ve toplumsal gereksinimlerini karşılayabilecekleri yöreleri tercih eder.

  Günümüz hızlı kent yaşamı içinde, daha faza olanağı bünyesinde barındıran ve özellikle her türlü yaşamsal faaliyete ulaşım kolaylığı olan bölgeler daha fazla iskan görmekte. Bunun başlıca sebebi; artık ilçelerin ve şehirlerin daha yakın bir konuma sahip olması ve gelişen toplumlarda insanların daha konforlu bir yaşam alanı arayışlarıdır.

  Tuzla En Nezih Mahallesinde Kiralık Daire ‘ler

  Tuzla; kentsel dokusu ve yatırımlık projelerle bahsi geçen özellikleri bünyesinde barındırıyor. Yeni bağlantı yolları, toplu taşıma imkânları, teknoloji ve bilim dünyasından Tuzla ilçe geneline yapılan müdahaleler ve kentsel dönüşümde nokta adreslerden biri olması gibi etkenlerle, bu bölge daha üst düzey bir yaşam mimarîsi ile donatılmıştır.

  Bugün bölgede çok sayıda kiralık ve satılık konut mevcut. Fiyatlar ise, şehrin genel yapısı baz alındığında daha makul rakamlara tekabül ediyor. Piyasa analistleri, Tuzla kiralık daire önümüzdeki süreçte daha da değerleneceğini ve konut kiralarında da buna paralel bir atış gözleneceğini dile getiriyor.

  Tuzla kiralık daire, farklı mahallelerde ve kişisel beklentilere uygun düşecek bir çeşitliliğe sahip. Tuzla ’nın en gözde semtleri ve kiralık konut imkânının daha yoğu olduğu bölgeler;

  • Tuzla Merkez
  • İstasyon
  • Aydınlı Mahallesi
  • Postane Mahallesi
  • Mimarsinan Mahallesi
  • İçmeler
  • Tuzla Marina
  • Sahil Kesimi

  Tuzla kiralık daire’ lerin lokasyonu

  Bu bölgelerde daha geniş bir sosyal aktivite imkânı buluyor. Ayrıca diğer semtlere ve çevre ilçelere ulaşım bakımından da üst düzey bir kolaylık mevcut. Bunun dışında Tuzla genelinde yeni imâr planları ve site oluşumları dikkate alınırsa, hemen her lokasyonda kiralık konut bulmak mümkün.

  Burada biraz kiracıların nasıl bir yaşam alanı aradıkları ve öncelikleri belirleyici olacaktır. Tabiî ki merkez bölgelerde kira fiyatları biraz daha yüksek. İlçe önümüzdeki süreçte havaalanı pisti ve Marmaray gibi imkânlarla da donatılacak. Bu özellikler de ilçe karakterine dâhil edildiğinde, mülk sahiplerinin kâr oranında da artışlar olacağı ön görülüyor.

  Tuzla Kiralık Daire Uygun Fiyatlar

  Tuzla kiralık dairelerin uygun fiyatlar ile farklı bütçelerdeki kiracılar için opsiyonel seçenekler sunmaktadır. 5-10 yaş arası binalar, ilçede en çok tercih edilen kiralık konut tipi. Azami 4 katlı yapıların ve kombi/doğalgaz ısıtma alt yapısı bulunan hânelerin de sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Burada oda sayısı ve metrekare hesabı önemli. Kiracının eşya varlığı ve ailenin kaç kişiden müteşekkil olduğu, kiralanacak evin nitelik ve niceliksel değerlerini belirlemede önem taşıyor.

  Tuzla genelinde, İstanbul kiralık konut yoğunluğu ile paralele bir tercih istatistiği yer alıyor. Özellikle 2+1 ve 3+1 daireler, daha fazla kiracı buluyor. Bu daireler 1000 TL’den başlayarak, genişlik, ek mekanizmalar, bahçe, otopark, asansör, havuz ve benzer olanaklarla 5000 – 6000’lere kadar yükselebiliyor.

  Tuzla Öğrenciye Uygun Kiralık Daire

  2018 Mart ayından bu yana, Tuzla ve benzer bayındırlık bölgelerinde kiralık daire oranları gitgide yükseliyor. Geçtiğimiz ay, insanların kiralama eğilimleri bölgesel olarak zirveye ulaşmıştır. Bunda Tuzla ’nın daha çok tanınan ve insanların beklentilerine hitap eden bir bölge karakterine ulaşması büyük etken. Genel olarak; bahar ve kış mevsimi başlangıcında taşınma faaliyeti daha da ayyuka çıkıyor.

  Yaz mevsiminde insanlar daha çok tatil ve dinlenme gibi kişisel ihtiyaçlara yöneliyorlar. Halbuki kış başlangıcı; kira oranlarının da tavan yaptığı ve seçeneklerin de buna mukabil daraldığı bir dönemdir. Soğuk hava şartları hâkim olmadan önce ve özellikle üniversite yerleşmelerinin tamamlandığı süreçte, daha fazla alan değişikliği gündeme gelecektir. Artan talep, hem fiyatların yükselmesine neden oluyor hem de boş daire bulmak daha güç bir hâle geliyor.

  Tuzla kiralık daire uygun fiyatlar

  Tuzla kiralık daire uygun fiyatlar; kış ortasında ve yaz mevsiminde görülmektedir. İnsanların taşınma eğiliminin az olduğu bu süreçlerde, evlerin boş kalmaması adında daha makul rakamlar talep edilmektedir.

  Sahibinden kiralık daireler, komisyon masrafını aradan çıkardığı için daha cazip. Fakat emlak piyasasına göre daha dar bir yelpaze sunuyor.

  Tuzla Kiralık Daire ‘ler En Ucuz

  Tuzla kiralık daire en ucuz imkânlar merkezden uzak bölgelerdedir. Buralar daha kırsal karakterinden kurtulmamış ve insan yoğunluğunun da daha az olduğu alanlar. Ayrıca, ucuz kiralık daire arayışınızda bölgesel tercihler de etkili oluyor.

  Tuzla genel olarak uygun kiralama seçeneklerine sahip bir yerleşim birimi. Bunun sebebi, son yıllara kadar İstanbul’un merkez bölgelerinden ayrık bir karaktere sahip olması. Bölge her geçen gün yeni ulaşım yatırımları ve gelişen kentsel dokusuyla daha merkezî bir karaktere büründü. Kira fiyatları da yer yer yüksek bir grafik çiziyor.

  Fakat tüm İstanbul düşünüldüğünde, Tuzla hâlâ kiracıları memnun edecek bir karneye sahip.
  Emlak piyasası, bu konuda eğitim almış özel şirketlerin yönetiminde bulunuyor. Fakat bazı aracı kurumların talep ettiği fahiş fiyatlar, kiracılar için zorlayıcı bir seviyeye ulaşabiliyor. Bu konuda da daha çok sahibinden kiralık seçeneklerine yönelen bireyler, bu tip konut bulmanın zorluklarıyla karşılaşabiliyor.

  Tuzla kiralık daire’ lerin fiyatı

  Emlak ofisi Tuzla ‘da  kiralık daire en ucuz olduğu bölgeler; sahil kesiminden ve otobandan uzaklaştıkça karşımıza çıkmaktadır. Marina ve merkez bölgelere yaklaştıkça çoğalan imkânlar ve artan yaşam standardı, fiyatların da aynı oranda artmasına neden olmaktadır. Öncelikle bütçe belirlemesini ve ihtiyaç duyulan konut tipi analizini yaparak bu yola adım atmak ve süreçte profesyonel kurumlardan destek almak en doğrusu olacaktır. İlçede yer alan semtlerde ikamet eden sâkinlerin gelir düzeyi, yaşam standardı, kültür seviyesi ve çevresel olanaklar da konut kiralarının grafiğini belirlemektedir.

  Tuzlada Kiralık Daire Ararken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Tuzla kiralık daire ararken nelere dikkat edilmeli? Kiralama sürecinde atılacak bazı adımlar büyük önem taşıyor. Öncelikle kiralayacağınız konutun toplu kullanım alanları içinde bulunup bulunmadığına dikkat etmelisiniz. Site ve benzerî oluşumlarda aidat ve fatura gibi ek masraflar da gündeme gelecektir. Bu toplu yerleşim alanlarında, alınan ek ücretlere göre de spesiyal hizmetler bulunuyor.

  Genellikle binaların ait olduğu bir bahçe, otopark vb. olanaklarla birlikte, konfor düzeyi yüksek siteler; buna göre kira ve aidat giderlerine sahip oluyor. Yine bu tip oluşumlarda, ekstra güvenlik tedbirleri, sokak kameraları ve sosyal aktiviteye ayrılmış alanlar kiracıların ve mal sahiplerinin yaşam standardını yükselten doneler arasında.

  Kiralık daire arıyorsanız; bölgesel nitelikleri de ön plana almanızda yarar var. İkamet edeceğiniz bölgedeki yaşam standartları kadar, alanda yaşayan topluluğun genel karakteri de önemli bir konu. Çevrede en yakın okul, hastane, sağlık kuruluşu, itfaiye, polis merkezi, alışveriş merkezi gibi yapılar da elzem. Bunlar insan hayatına mütemadiyen ya da seyrek de olsa ihtiyaç duyacağı oluşumlar. Ayrıca yine kiralayacağınız konut çevresindeki ulaşım olanaklarına da dikkat edilmeli.

  Tuzlada Kiralık Daire ‘ler  Sahibinden

  Tuzlada kiralık daire sahibinden ve Tuzla emlakçılar yoluyla tercih edilebilir. Sahibinden konut arayışınızda daha zorlu bir araştırma süreci sizleri bekliyor. Tuzla Emlak sektöründeki büyüme ve gelişme, teknolojik imkânlarla doğru orantılı. Çok daha fazla bölgeye erişim sağlayabilen bu şirketler, mal sahipleri ile kiracıların buluşmasında oldukça kolaylık sağlıyor. Fakat bu konuda da yasal haklarınızı bilmeniz ve mağduriyet yaşamamanız gerekiyor.

  2018 yılı kira komisyon oranları belirlendi. Buna göre; bir kira bedelinden fazla olmayacak (KDV hariç) şekilde Tuzla emlakçı komisyon talep edebiliyor. Daha fazla talep eden bir şirkete kesinlikle ödeme yapmamalısınız.

  Anadolu Mahallesi Tuzla kiralık daire  ile hayallerinizdeki daireye kısa sürelerde kavuşacaksınız. Oda sayılarını istediğiniz şekilde belirtmeniz yeterli olacaktır. Nasıl bir mutfak istiyorsanız ona göre seçimler yapmalısınız. Banyo sayısını dilediğiniz gibi seçebilir, çocuk odasının nasıl olması gerektiğini söyleyebilirsiniz.

  Tuzlada kiralık daire’ ler emlakçıdan

  Bu koşullar dahilinde sizlere Tuzlada kiralık daire  kısa sürelerde sunacağız. Kiralık daire ile emlak sektöründe isim olarak çok büyük işler yaparken, daireler ve villalar hakkında bütün işlemlerinizi yine bizler yürütebiliriz. Sadece bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

  istasyon mahallesi tuzla kiralık daire ile hayallerinizdeki daireye kısa sürelerde kavuşacaksınız. Oda sayılarını istediğiniz şekilde belirtmeniz yeterli olacaktır. Nasıl bir mutfak istiyorsanız ona göre seçimler yapmalısınız. Banyo sayısını dilediğiniz gibi seçebilir, çocuk odasının nasıl olması gerektiğini söyleyebilirsiniz. Bu koşullar dahilinde sizlere istediğiniz evi kısa sürelerde sunacağız. Kiralık daire ile emlak sektöründe isim olarak çok büyük işler yaparken, daireler ve villalar hakkında bütün işlemlerinizi yine bizler yürütebiliriz. Sadece bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

  Tuzla kiralık evler sahibinden

  istasyon mahallesi tuzlada kiralık daire olarak bizlere ulaşmak istediğiniz taktirde, sitemizde yer alan iletişim ağları sayesinde ulaşabilirsiniz. Emlak sektöründe uzun yıllardır kalitenin ve güvenin adresi olmaya devam eden şirketimiz, kalite ve güvenin adresi olmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara devam eden firmamız sizlerin de memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracaktır.

  Tuzla istasyon Mahallesi kiralık daire işleriniz kaliteli olarak yürütmek istediğiniz taktirde doğru adresin bizden geçtiğini asla unutmamanız gerekmektedir.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi   ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Randevu için lütfen arayınız…

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  0530 238 22 66

  Melek UZUN

   

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.